Jump to content
Dogomania

The Crazy Westie!


Yuveza

Recommended Posts

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aleksandra95']Nie je się przy komputerze ! :) tylko w łóżku o 3 nad ranem
:evil_lol:[/QUOTE]
Loool :evil_lol:
[quote name='Luzia'][URL]http://img402.imageshack.us/img402/4263/dsc7925k.jpg[/URL]
Co Ty z tą lewą ręką robiłaś? :diabloti:[/QUOTE]

[quote name='Aleksandra95']czego ona tam nie robiła.:diabloti: nawet za dyskiem dla psa latała :evil_lol: fajnie było :lol:[/QUOTE]
Dog catch z Paulą :roflt:

co chcesz od mojej ręki, gestykulowałam zapewne :evil_lol:

[IMG]http://img534.imageshack.us/img534/2312/dsc7868g.jpg[/IMG]

tu też coś nie tak z [URL="http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-ash4/592198_465155180173726_1483709753_q.jpg"]ręką[/URL] ? :diabloti:

Edited by westie_justa
Link to comment
Share on other sites

[quote name='chi23']nie insynuuj tą ręką z linka hipsterko :grins:

btw, ta dłoń jest niebieska :grins:[/QUOTE]
Chyba satanistycznie yym :diabloti:
taaak przyuważyłam :lol:
[quote name='Luzia']Jak pies dysku nie chciał przynieść to ktoś musiał :evil_lol:
A skakała też po niego czy z ziemi podejmowała? :diabloti:[/QUOTE]
Skakałam, nawet dookoła świata robiłam! ale chyba nie jestem borderem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westie_justa']Skakałam, nawet dookoła świata robiłam! ale chyba nie jestem borderem :evil_lol:[/QUOTE]

Przykro mi :( ale mam nadzieję, że choć pod basseta można Cię podciągnąć? :diabloti:

[quote name='Aleksandra95']Odkupiłam komplet :) taki wzór co kiedyś mi się podobał u taks :D[/QUOTE]

To raczej prezent dla Ciebie, a nie dla psa :eviltong: myślę, że jemu obojętne co ma na szyi :diabloti: Zdecydowanie bardziej ucieszył by się z jakiegoś wędzonego penisa :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia']Przykro mi :( ale mam nadzieję, że choć pod basseta można Cię podciągnąć? :diabloti:



To raczej prezent dla Ciebie, a nie dla psa :eviltong: myślę, że jemu obojętne co ma na szyi :diabloti: Zdecydowanie bardziej ucieszył by się z jakiegoś wędzonego penisa :evil_lol:[/QUOTE]
Hahaha ej no bez przesady aż tak źle chyba nie było :diabloti:


No dokładnie, bo ja sama pewnie kupię jakąś obroże, ale prócz tego jeszcze cos dla psa że dla psa;) myslalam o jakiejs zabawce moze, albo zabawkach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']poćwiczy nad kondycja i pod jakąś rase się załapie :diabloti:[/QUOTE]

Jaką? :razz:

[quote name='westie_justa']No, albo może lepiej a agi mi będzie szło :lol: ja już sobie wyobrazam jaki tam na hali będzie masakryczny piach :evil_lol:[/QUOTE]

Wyobraziłam sobie jak pokonujesz palisadę i tunele :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...