Jump to content
Dogomania

The Crazy Westie!


Yuveza

Recommended Posts

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest papillonek

[quote name='deer_1987']czekaj a przypomnij czemu nie mozesz fotek dzis czy jutro tylko dopiero w niedzoiele?[/QUOTE]

Bo chyba tor robi w niedziele (ale nie jestem pewna)

Link to comment
Share on other sites

nie nie, pisalam że w niedziele jedziemy do Dominiki (piseseczkowo) na trymowanko Doti razem z kapielą itp. więc zrobie fotki;) a tor... na razie już wiemy jak zrobic... no i kupimy materiały znaczy tata kupi i zrobi wstępnie kilka hopek a reszta w swoim czasie;) no a slalom to zrobię już niedługo;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Omerta']Jakie prześliczne maleństwo. Aż przypomniało mi się, jak moja miała 2msc. Aktualnie ma cztery :) Śliczny psiak. Pozdrawiam serdecznie.[/QUOTE]

Witam po raz pierwszy;)
Dziękujemy teraz moja ma już 2 lata;)
Macie galerię? chętnie bym obejrzała sunie:) i mam nadzieje że będzecie wpadac;)

Link to comment
Share on other sites

Przepiękna, aż się zakochać można. Nie mówie Cody'emu, bo się na mnie obrazi. :P
Ma śliczne szelki. Wszystkie Westy są do siebie tak podobne jak wrócą od fryzjera. Raz byłam na takim jakby "zebraniu Westów z naszego osiedla", wszystkie sobie razem biegały, tylko był jeden problem 6 Westów wróciło od fryzjera łącznie z moim i wyglądały praktycznie tak samo. Dwa psy miały na imie Odi, a mój ma na imię Cody, więc jak go zawołałam to przybiegły do mnie 3 psy .. i tak sobie myśle, że będę strzelać może mi się uda, ale na szczęście Odi numer jeden miał obrożę z diademkami, a drugi Odi miał granatowe szelki z adresówką w kształcie serca, więc nie było problemu. :P
Serdeczne pozdrowienia dla Ciebie i dla Doti. :)

Link to comment
Share on other sites

No jasne, że będziemy wpadać, ale następnym razem, to Cody poogląda fotki ze mną, bo teraz śpi. Miał ciężki dzień chłopak, więc nie chce mu przeszkadzać. :P
A są takie spotkania, tylko dla Westów nie słyszałam z całego miasta. W Poznaniu to są, np. Beaglówki, ale inne psy też przychodzą, tylko to się tak nazywa. Ja jeszcze nigdy na tym nie byłam z Cody'm, więc nie wiem dokładnie jak to wygląda. :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Silky123'] Wszystkie Westy są do siebie tak podobne jak wrócą od fryzjera. Raz byłam na takim jakby "zebraniu Westów z naszego osiedla", wszystkie sobie razem biegały, tylko był jeden problem 6 Westów wróciło od fryzjera łącznie z moim i wyglądały praktycznie tak samo. Dwa psy miały na imie Odi, a mój ma na imię Cody, więc jak go zawołałam to przybiegły do mnie 3 psy .. i tak sobie myśle, że będę strzelać może mi się uda, ale na szczęście Odi numer jeden miał obrożę z diademkami, a drugi Odi miał granatowe szelki z adresówką w kształcie serca, więc nie było problemu. :P[/QUOTE]

Qrczę, ładna historia... He he :D Dobrze że miały te szeleczki... U mnie na osiedlu ostatnio też się kilka westów "zrobiło", ale niestety nie organizujemy spotkań- a szkoda, ja mogę gadać i gadać o psach... Ale pochwalę się, że mój Paco był jednym z trzech pierwszych na chyba całym Ursynowie pd ;)... Teraz ma 5 lat, a westików więcej i więcej, czasami mi głupio, bo ja "znam psy", rzadziej właścicieli, no i jak idzie westik z np mężem czy córką to kompletnie nie wiem który to...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Silky123']A są takie spotkania, tylko dla Westów nie słyszałam z całego miasta. W Poznaniu to są, np. Beaglówki, ale inne psy też przychodzą, tylko to się tak nazywa. Ja jeszcze nigdy na tym nie byłam z Cody'm, więc nie wiem dokładnie jak to wygląda. :P[/QUOTE]

W W-wie ostatnio było spotkanie buldożków francuskich, nawet w "Moim Psie" o tym pisali ;) Nowofunlandy mają co roku swoje własne obozy- z właścicielami oczywiście. Yorki- co roku w Promenadzie swoje święto w Walentynki... A westiki? Może byśmy coś pomyślały? Czytałam że ludzie którzy zorganizowali spotkanie buldożków, też poznali się w net-cie... Na pierwszym spotkaniu było ich kilka osób, ale co roku powtarzają tradycję... To co, myślimy coś?:hmmmm: :thinkerg:

Justynka, jutro czekamy na relację- i fotki jeżeli uda Ci się tak szybko wkleić. Powodzonka!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arielka186']Qrczę, ładna historia... He he :D Dobrze że miały te szeleczki... U mnie na osiedlu ostatnio też się kilka westów "zrobiło", ale niestety nie organizujemy spotkań- a szkoda, ja mogę gadać i gadać o psach... Ale pochwalę się, że mój Paco był jednym z trzech pierwszych na chyba całym Ursynowie pd ;)... Teraz ma 5 lat, a westików więcej i więcej, czasami mi głupio, bo ja "znam psy", rzadziej właścicieli, no i jak idzie westik z np mężem czy córką to kompletnie nie wiem który to...[/QUOTE]

Dobrze, dobrze, bo jeszcze bym z jakimś innym psem wróciła do domu. :D :P
hehe, no to nieźle. Też bym tak chciała, żeby mój pies był jedynym w mieście, ale Poznań jest za duży i nie ma szans na to. :P

No widzisz Justa ? Jednak może pójdziesz na jakieś spotkanko, a Ty od razu do Poznania chciałaś jechać. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...