Jump to content
Dogomania

Hawaneczka Barbie


Beata+Barbie

Recommended Posts

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Beata+Barbie']Dziękuję Aniu :kiss_2: Jak na razie to pucharki są coraz mniejsze :lol:[/QUOTE]
Ale to tylko dlatego , że Związki oszczędzają na pucharkach ;).

Barbi tak pięknie wygląda na tych fotkach, że z pewnością przywiezie z Bułgarii trzy.
I tego Wam życzę dziewczyny:multi:.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='ann1']Barbi tak pięknie wygląda na tych fotkach, że z pewnością przywiezie z Bułgarii trzy.[/QUOTE]

No i przyjechaliśmy bez pucharków ale za to z niezłą zdobyczą: Champion Bułgarii, Grand Champion Bułgarii, Balkan Champion, 2 razy Cacib, raz res. Cacib i 2 razy BOB.
A dlaczego res.Cacib? No bo pierwszy raz mieliśmy konkurencję :multi: w postaci suczki z Francji z hodowli Coeur de Masai. I raz zwyciężyła ona a 2 razy Barbie.
Zdjęcia będą jak nasz znajomy obrobi filmiki, które nakręcił, bo nasz aparat padł :placz:

Wystawa malutka - 145 psów i uboga, nie dawali pucharków za BOB-y a nawet za BOG II i BOG III. 2 sędziowie z Bułgarii bardzo sympatyczni i skrupulatni, Serb odbębniał oceny, bo chyba spieszył się na obiad :lol:

Podsumowując, zakończyliśmy tegoroczny sezon wystawowy z planem wykonanym z nawiązką - po cichu liczyłam na jednego championa a są cztery no i do Intera brakuje nam tylko1 Cacib ale to dopiero we wrześniu 2012.
Barbie teraz należy się zasłużony wypoczynek, zabieram ją na tydzień do naszego domku na wsi, żeby mogła się wyszaleć w ogrodzie i na plaży.

Link to comment
Share on other sites

To fakt - dużo miejsca na rozłożenie się, krócej trwają (na ring wchodziłyśmy jako dziewiąte) więc pieski się nie męczą za bardzo. Wyobraźcie sobie, że w sobotę były 2 wystawy i skończyliśmy o 17:00, więc był jeszcze czas na obejrzenie miasteczka.
A, i co mnie bardzo mile zaskoczyło, to że wpuścili nas z Barbie do bardzo luksusowej restauracji i nawet podali jej wodę w pięknej miseczce. W Grecji to jest rzadko spotykane i jak już pozwolą to trzeba usiąść w ogródku.

Link to comment
Share on other sites

tak Polka , o widzisz szkoda ze sie nie zorientowałyscie . A jeszcze coś Was łaczy hi hi . Obydwie zamówiłyscie u mnie koszulki :)Ale byłby numer gdybyscie sie tam spotkały obydwie ubrane podobnie tak daleko od kraju . Wtedy na bank byscie porozmawiały hi hi

Link to comment
Share on other sites

[B][U]Ogromne gratulacje dla Barbie[/U][/B]. Ja jeszcze w ostatnim dniu zgłoszeń zastanawiałam się z koleżanką czy jechać. Ale za rok to na bank muszę pojechać na południe. Dużo Polaków chwali sobie wystawy organizowane w Bułgarii, Serbii, Macedonii czy Chorwacji. Zresztą nagrody też świetne mają, chyba w Macedonii były telewizory i sprzęty AGD na BIS-ach.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Monika! Szkoda, że Was nie było. Co do nagród, to w Bułgarii było bardzo ubogo. Pucharek tylko dla BOG I, na BIS nie widziałam nic oprócz pucharów. W Macedonii trochę lepiej, pucharki także dla BOB, na BOG i BIS worki z karmą. No chyba, że dawali jakiś kupon na ten sprzęt i odbierali później.

Link to comment
Share on other sites

Pomyliłam się ;] W Mołdawii (8-9.10) będą takie nagrody, na stronie jest zakładka nagrody i do tego puchary, rozety i butelka wina. Prócz satysfakcji, czasem fajnie dostać coś jeszcze, tym bardziej, że na takie wystawy wydaje się sporo pieniędzy. Powoli na wystawach zaczynają pojawiać się już nagrody rzeczowe, czy pieniężne (w USA to norma). Teraz na wystawie w Luxembourgu też można wygrać pieniądze na BIS-ach.

Link to comment
Share on other sites

;);):multi::multi:
[quote name='Beata+Barbie']No i przyjechaliśmy bez pucharków ale za to z niezłą zdobyczą: Champion Bułgarii, Grand Champion Bułgarii, Balkan Champion, 2 razy Cacib, raz res. Cacib i 2 razy BOB.
A dlaczego res.Cacib? No bo pierwszy raz mieliśmy konkurencję :multi: w postaci suczki z Francji z hodowli Coeur de Masai. I raz zwyciężyła ona a 2 razy Barbie.
Zdjęcia będą jak nasz znajomy obrobi filmiki, które nakręcił, bo nasz aparat padł :placz:

Wystawa malutka - 145 psów i uboga, nie dawali pucharków za BOB-y a nawet za BOG II i BOG III. 2 sędziowie z Bułgarii bardzo sympatyczni i skrupulatni, Serb odbębniał oceny, bo chyba spieszył się na obiad :lol:

Podsumowując, zakończyliśmy tegoroczny sezon wystawowy z planem wykonanym z nawiązką - po cichu liczyłam na jednego championa a są cztery no i do Intera brakuje nam tylko1 Cacib ale to dopiero we wrześniu 2012.
Barbie teraz należy się zasłużony wypoczynek, zabieram ją na tydzień do naszego domku na wsi, żeby mogła się wyszaleć w ogrodzie i na plaży.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Witajcie,
trochę się tu zaopuściłam bo więcej bywam na facebook-u. Ale nadrabiam zaległości.
Najpierw obiecane zdjęcia sprzed roku z powyższej wystawy w Bułgarii (teraz dotarły do mnie - szybko co? :))

[URL]http://i1102.photobucket.com/albums/g448/beata66/Bulgaria 2011/RING1-DOBRE.jpg[/URL]

Edited by Beata+Barbie
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...