Jump to content
Dogomania

MOŁDAWIA 12-13.03.2011, 2xCacib


krzysio

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

No wróciliśmy! dziękuję bardzo Krzysiowi i całej ekipie za wspaniałą atmosferę i pomoc przy wystawie i wystawianiu i przy przekraczaniu granic!
Wystawa bardzo udana. :) Panbazyl zdobył młodzieżowe championaty!
I mam nadzieję na spotkanie na kolejnych wyjazdach. :)

Link to comment
Share on other sites

Rzeczywiście Panbazyl, grupa bardzo zgrana. Ja chciałem bardzo podziękować:Magdzie, Joli,Agacie,Haniom, Sandrze, Jarkowi,Aniom,Kasi,Lenie,Natalii,Florce ZA SUPER ATMOSFERĘ w podróży.Największy sukces naszej polskiej grupy to II Bis dla Afgana Hani super zaprezentowanego przez Florkę:multi:Gratuluję wszystkim sukcesów.
Zdjecia z katalogu wieczorem mogę przesłać na mail tylko trzeba pamiętać ,że wielu psów nie było w katalogu i to może być nie pełny obraz stawki;)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję wszystkim za wspaniałą atmosferę, za podróż, za pomoc! Dobrało się bardzo miłe towarzystwo. :)
Gratuluję wszystkim wygranym! Chyba nikt nie wrócił bez sukcesów wystawowych! ;)
Krzysiek, jesteś świetnym kierowcą! Dziękuję Tobie i Anie za organizację tej wyprawy i rozwiązywanie problemów na granicy i wystawach.
Ogromne podziękowania dla Hani (airedali hodowli Flaire), która gościła mnie u siebie po wystawie, gdy nie zdążyłam na ostatni pociąg.
Dzięki serdecznie tym, kto również zapraszał jechać z sobą, oddzielnie Sandrze, która pomogła mi z wystawianiem moich westików, bo samej by było trudno iść na porównania. ;)

Wyniki wystawowe moich westików były takie: 12.03.2011. CACIB (judge - Petru Muntean, Romania) [B]
Gorwin Casablanca[/B] - jCAC, Best Junior
[B]Gorwin Branko [/B] - CAC, res. CACIB
12.03.2011. CAC (judge - Peter Rehanek, Czechia) [B]
Gorwin Casablanca[/B] - jCAC
[B]Gorwin Branko [/B] - CAC
[B]Tequila Blanca Irsimos[/B] - CAC, BOS
13.03.2011. CACIB (judge - Nemanja Jovanovic, Serbia) [B]
Gorwin Casablanca[/B] - jCAC, Best Junior
[B]Gorwin Branko [/B] - CAC, res. CACIB
13.03.2011. Macedonian CAC (judge - Karel Horak)[B]
Gorwin Casablanca[/B] - jCAC
[B]Gorwin Baxter Boy [/B] - CAC, BOB
[B]Tequila Blanca Irsimos[/B] - CAC


Po tych wystawach nasze psy dostały takie tytuły:
[B]Gorwin Casablanca[/B] - Junior Champion of Moldova, Junior Champion of Macedonia
[B]Tequila Blanca Irsimos[/B] - Grand Champion of Moldova, Champion of Macedonia
[B] Gorwin Branko [/B] - Champion of Moldova, Grand Champion of Moldova
[B]Gorwin Baxter Boy [/B] - Champion of Macedonia

Link to comment
Share on other sites

Guest Lotty

[quote name='krzysio']R
Zdjecia z katalogu wieczorem mogę przesłać na mail tylko trzeba pamiętać ,że wielu psów nie było w katalogu i to może być nie pełny obraz stawki;)[/QUOTE]

Zastanawiam się tylko, czy jest sens jeździć do Mołdawii skoro wycinają takie numery (pies, którego nie ma w katalogu nie ma prawa być oceniony). Przecież Mołdawia już raz była zawieszona przez FCI. Nie boicie się, że psy stracą championaty i Intery?

Link to comment
Share on other sites

My sie nie boimy bo psy z naszej grupy były w katalogu. Jednak widzielismy ,że niektórych nie ma w katalogu np. open class- w katalogu jeden pies a wychodzi dwa
W sekretariacie były wydrukowane dodatki do katalogu. Nie wiem czy wszystkich ....
Na światówe w Bratysławie były wystawiane psy, których nie było w katalogu a cieszą się tytułem Zw. Świata...W regulaminie jest też napisane ,że może być wina organizatorów....np.

Link to comment
Share on other sites

dlaczego wystawca ma odpowiadać za błędy organizatora? Przecież każdy z nas ma w dokumentach maila kiedy zgłaszał i do jakiej klasy.
Byłam na wielu wystawach gdzie były dodruki errat - i nie były to zagraniczne wystawy.
Fakt Mołdawia była zawieszona - wyciągnęli wnioski z własnych błędów - moze też watro się od nich uczyć jak nie popełniać takich jak oni?
a wystawę uważam za udaną - i życzę sobie aby w Warszawie (o Lublinie nawet nie myślę) były wystawy w takich miejscach ja u nich i tak zorganizowane!

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy za gratulacje!!
Miło było poznać całą "Krzysiową" ekipę!!
Atmosfera była świetna i było bardzo wesoło!!
Pani Aniu,Panie Krzysztofie jesteście stworzeni do tego co robicie!!Na pewno jeszcze się kiedyś z Wami zabierzemy! :D
Wystawa była bardzo fajnie zorganizowana! :)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękujemy....:)
Mam nadzieję,że następnym razem pojedziemy razem gdzieś gdzie jest ciepło...to nie znaczy ,że narzekam na pogodę;)
Bardzo się ciesze ,że się poznaliśmy :multi:to jakis znak.../te urodziny;)/
Macie pięknego psa/psy:) i jeszcze nie raz będziemy WAM kibicować.
Gratulacje dla Sandry!!!
Chcecie zdjęcia????:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krzysio']
Chcecie zdjęcia????:)[/QUOTE]

no jakby tak - ale na maila :)
Bo ja zrobilam tylko - i może aż jedno - psiej toalety - z resztą rewelacyjny pomysł - mój Młody chodził tam z przyjemnością :) Na polskich wystawach też cos takiego powinno się pojawić - moze warto czasem ruszyć w świat i zobaczyć dobre pomysły a nie tylko kisić się we własnym sosie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...