Jump to content
Dogomania

CACIB Opole, 30.04-1.05.2011


jefta

Recommended Posts

  • Replies 290
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chciałabym być, ale jeszcze nie wiem jak z transportem, jakby ktoś miał miejsce z Rzeszowa na jedną osobę + 1 małego psa (Cairn Terrier + transporter, może w nim jechać) to jestem chętna, dokładam się do paliwa :) Pasowałyby mi oba dni, jeśli nie to tylko jeden też może być, bo w sobotę mamy CACIB, a w niedziele klub :) Chociaż na CACIBówce mi ciut bardziej zależy.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='psyja']słuchajcie czy ktoś z Was zna jakiś przyzwoity i w miare możliwości nie drogi hotel w Opolu? najlepiej w okolicach wystawy

no i oczywiście chodzi mi o hotel gdzie psy są mile widziane[/QUOTE]

Zadzwoń do "Zacisze" -psy mile widziane,bliziutko wystawy.Jedynka w zeszłym roku kosztowała 75 złotych .

Link to comment
Share on other sites

Jaga najprawodpodobniej mychaaaaaa też pojedzie, a ja sie moge zgłosić jako współtowarzyszka do pokoju na jedną noc:p

Yanni dziękuje ślicznie za info

edit po przejrzeniu oferty zacisza i innych hoteli stwierdzam że cena (stosunek cena do jakości, przynajmniej ze zdjęć a na zdjęciach i tak zawsze lepiej wychodzą warunki hoetlowe) w Zaciszu jest śmieszna:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie najprawodpodobniej będe miała miejsce w samochodzie dla dwóch osób z małymi psami lub jednej z dużym, Białystok-Opole. możemy kogoś zgarnąć po drodze. wyjazd z Białego w piątek, powrót najprawodpodobniej w poniedziałek

po więcej info i w celu ustalenia szczegółów zapraszam na pw oczywiście ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...