Jump to content
Dogomania

CACIB Opole, 30.04-1.05.2011


jefta

Recommended Posts

  • Replies 290
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='cockermanka'](...)

Pogoda była cudna, przywiozłyśmy res.CACIB dla Cassa, CWC dla Vittki i srebro dla Carrmen.[/QUOTE]

Wow !! super !! gratulacje ogromne !! :multi:


[quote name='Merrick']BALDUR Braterstwo Wilczaków - ocena wybitnie obiecująca, lokata I/II, Najlepsze Baby w Rasie i ..... III BIS Baby :bigcool::multi::cunao:[/QUOTE]

Rewelacja !! pamiętam jak moja była w Baby też super było na Bisach lokaty zbierać:evil_lol: Gratulacje !! oby tak dalej !!


A zdjęcia ??

Link to comment
Share on other sites

My juz z Opola wrocilismy. Padac, nie padalo, moze troche kropilo. Ogolnie, pogoda nie byla najlepsza. Wystawy byli bardzo scisnieci wokol ringow (przynajmniej terriery).

Nam sedziowala p. Supronowicz. Wszystkie Bedlingtony dostaly to, czego chcialy ;) moja Celin zostala Mlodziezowym Zwyciezca Klubu :)

porobilem tez kilka zdjec, nie jest ich zbyt duzo, bo musialem wracac do Czestochowy.

Zainteresowanych odsylam tutaj - [URL]http://pies.tv/index/movie/id/103/klubowa-terierow-i-czarnego-teriera-rosyjskiego-opole-01-05-2011-r-.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klementynkaa']a słyszeliście, ze znowu jakis psiak przyplacił za głupote swojego właściciela? siedział zamknięty w aucie i chyba nie przeżył ale pewności nie mam, wolałabym sie mylić...[/QUOTE]
Nie przeżył? :mad:
Słyszałam komunikaty, że właściciel ma 2 minuty albo rozwalą mu szybę...
Jeśli mowa o głupocie ludzkiej, w której pies na pewno nie przeżył - [url]http://demotywatory.pl/3023211/Glupota-ludzka[/url]
PRZEPRASZAM ZA OFFTOP. :placz: Ale musiałam.

Link to comment
Share on other sites

W Bernardynach:

MY LOVELY Dreams Become A Reality FCI - CWC, CACIB, Zwycięzca, BOB
NOW NOREK'S Dreams Become A Reality FCI - CWC, CACIB, Zwycięzca + ukończony Championat Polski

SICHUAN GIANT PANDA Na Każdą Pogodę FCI - Zw. Mł., Najlepszy Junior, BOB, BIS JUNIOR IV
Heezedoorn's QUIZ MASTER - CWC, CACIB, Zwycięzca.

Link to comment
Share on other sites

w Opolu moje 20miesięczne maleństwo zostało wrzucone na głęboką wodę i w klasie open wywalczyło:

SALFORD WIZARD z Arislandu
[B]dosk, I/III, CWC resCACIB (przechodzi w pełny!)[/B]
[COLOR=red][B]ZACZYNAMY INTERA!!!![/B][/COLOR]

[URL="http://img811.imageshack.us/i/img1262k.jpg/"][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/1491/img1262k.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

A wystawiana przeze mnie Lhasa Apso w niedzielę na Międzynarodówce:
[COLOR=red][B][COLOR=black]ex. v.1, Zw. Mł, Best Junior i [/COLOR]BIS JUNIOR !!! !!![/B][/COLOR]
Więc jeżeli ktoś posiada fotki z finału BIS Junior to profiła bym na mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
A i jeżeli jakaś fotorelacja z Mlodego Prezentera też jest to poprosze fotki takiej dziewczyny z Whippetem w ciemnej, granatowej spódnicy i białej bluzce ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']
Pogoda była cudna, przywiozłyśmy res.CACIB dla Cassa, CWC dla Vittki i srebro dla Carrmen.[/QUOTE]

[quote name='Merrick']BALDUR Braterstwo Wilczaków - ocena wybitnie obiecująca, lokata I/II, Najlepsze Baby w Rasie i ..... III BIS Baby :bigcool::multi::cunao:[/QUOTE]

[quote name='pawelg']My juz z Opola wrocilismy. Padac, nie padalo, moze troche kropilo. Ogolnie, pogoda nie byla najlepsza. Wystawy byli bardzo scisnieci wokol ringow (przynajmniej terriery).
Nam sedziowala p. Supronowicz. Wszystkie Bedlingtony dostaly to, czego chcialy ;) moja Celin zostala Mlodziezowym Zwyciezca Klubu :)
porobilem tez kilka zdjec, nie jest ich zbyt duzo, bo musialem wracac do Czestochowy.
Zainteresowanych odsylam tutaj - [URL]http://pies.tv/index/movie/id/103/klubowa-terierow-i-czarnego-teriera-rosyjskiego-opole-01-05-2011-r-.html[/URL][/QUOTE]

[quote name='Madzia&Marszi&Irys']ja też już wróciłam, mój Marszi dosk1,CWC,Zw,CACIB :)[/QUOTE]

[quote name='panienkabubu']W Bernardynach:
MY LOVELY Dreams Become A Reality FCI - CWC, CACIB, Zwycięzca, BOB
NOW NOREK'S Dreams Become A Reality FCI - CWC, CACIB, Zwycięzca + ukończony Championat Polski
SICHUAN GIANT PANDA Na Każdą Pogodę FCI - Zw. Mł., Najlepszy Junior, BOB, BIS JUNIOR IV
Heezedoorn's QUIZ MASTER - CWC, CACIB, Zwycięzca.[/QUOTE]

[quote name='Darianna']w Opolu moje 20miesięczne maleństwo zostało wrzucone na głęboką wodę i w klasie open wywalczyło:
SALFORD WIZARD z Arislandu
[B]dosk, I/III, CWC resCACIB (przechodzi w pełny!)[/B]
[COLOR=red][B]ZACZYNAMY INTERA!!!![/B][/COLOR]
[/QUOTE]

[quote name='ewka122']A wystawiana przeze mnie Lhasa Apso w niedzielę na Międzynarodówce:
[COLOR=red][B][COLOR=black]ex. v.1, Zw. Mł, Best Junior i [/COLOR]BIS JUNIOR !!! !!![/B][/COLOR]
Więc jeżeli ktoś posiada fotki z finału BIS Junior to profiła bym na mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
A i jeżeli jakaś fotorelacja z Mlodego Prezentera też jest to poprosze fotki takiej dziewczyny z Whippetem w ciemnej, granatowej spódnicy i białej bluzce ;)[/QUOTE]
Piękne wyniki, gratuluję!!!! Oby więcej tak szczęśliwych wystaw, prawda?

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Ring basenji.

Na wystawę w Opolu pojechali:
[COLOR=purple][B]Kanibaru FROMAJE FRAIS (Serek)
OFI CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI (Ofik)
ROMANTIC SMILE Asiaczek FCI (Roma) - absolutna debiutantka
OLA CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI (Szepsi)
LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI (Erka)
FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI (Felka)[/B][/COLOR]

Silna ekipa, to i wyniki sa całkiem-całkiem:smile: I tak:
[B]Serek[/B] - dosk.1, CWC, r.CACIB
[B]Ofik [/B]- dosk.1, CWC, CACIB, BOS, [B][SIZE=5][COLOR=red]BOB, BOG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B]
Ofik rozpoczął Interchampionat:smile: Brawo[B] Zuzka[/B], brawo Ofik-Tofik!!!
[B]Roma[/B] - w.o.1, Best Baby, [SIZE=5][COLOR=red][B]BIS BABY2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/B][/COLOR][/SIZE]Mała dała z siebie wszystko i zadziwiła mnie niesamowicie...Ma Romcia potencjał, oj ma!

[B]Szepsi[/B] - dosk.1, Zwyc. Młodziezy, Naj. Junior, na finałach "wyszła z grupy". Po prostu zjawiskowa w ruchu; dawno nie widzialam tak biegnącego basenji, serio....
Dodatkowo Szepsi zakończyła Młodzieżowy Championat Polski!!! Brawo, [B]Buszki[/B], Brawo Szepsi!!!
Brawo tez dla naszej forumowej koleżanki [B]Maduni[/B] za cudowny handlign małej pręguski:)

[B]Erka[/B] - mimo konkurencji w katalogu, sama dzielnie broniła się w kl. championów - dosk.1, CWC, CACIB, BOS

[B]Felka [/B]- dosk.1, Naj. Weteran. Niestety na finałach nie wpadła oko sędziemu...

Jesteśmy bardzo ale to bardzo zadowoleni z wyników! BIS BABY2 i BOG - hohoho, oby tak częściej;)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

No to i my się pochwalimy ;)

Hortensja Hera Jamnicza Ostoja ocena WO lokata 1 Best Puppy ;) Mimo ze na finałach sędzina potraktowała niektóre psy jak powietrze, to i tak fajnie było ;)

Asiaczku dziękuję za miłe pogaduszki ;) ciesze się ze mogłam cie poznać ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ring basenji.

Na wystawę w Opolu pojechali:
[COLOR=purple][B]Kanibaru FROMAJE FRAIS (Serek)
OFI CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI (Ofik)
ROMANTIC SMILE Asiaczek FCI (Roma) - absolutna debiutantka
OLA CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI (Szepsi)
LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI (Erka)
FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI (Felka)[/B][/COLOR]

Silna ekipa, to i wyniki sa całkiem-całkiem:smile: I tak:
[B]Serek[/B] - dosk.1, CWC, r.CACIB
[B]Ofik [/B]- dosk.1, CWC, CACIB, BOS, [B][SIZE=5][COLOR=red]BOB, BOG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B]
Ofik rozpoczął Interchampionat:smile: Brawo[B] Zuzka[/B], brawo Ofik-Tofik!!!
[B]Roma[/B] - w.o.1, Best Baby, [SIZE=5][COLOR=red][B]BIS BABY2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/B][/COLOR][/SIZE]Mała dała z siebie wszystko i zadziwiła mnie niesamowicie...Ma Romcia potencjał, oj ma!

[B]Szepsi[/B] - dosk.1, Zwyc. Młodziezy, Naj. Junior, na finałach "wyszła z grupy". Po prostu zjawiskowa w ruchu; dawno nie widzialam tak biegnącego basenji, serio....
Dodatkowo Szepsi zakończyła Młodzieżowy Championat Polski!!! Brawo, [B]Buszki[/B], Brawo Szepsi!!!

[B]Erka[/B] - mimo konkurencji w katalogu, sama dzielnie broniła się w kl. championów - dosk.1, CWC, CACIB, BOS

[B]Felka [/B]- dosk.1, Naj. Weteran. Niestety na finałach nie wpadła oko sędziemu...

Jesteśmy bardzo ale to bardzo zadowoleni z wyników! BIS BABY2 i BOG - hohoho, oby tak częściej;)

pzdr.[/QUOTE]
A jaka ja jestem szczęśliwa :multi:

Link to comment
Share on other sites

Brawa brawa!
Największe dla Zuzki i Offika za BOG i Eweliny za BIS Juniorow! :)

Mam takie piekne zdjecie z pudla Zuzi z Ofim ze az musze wstawic - moim zdaniem oboje wygladaja na nim pieknie! :)
[IMG]http://img62.imageshack.us/img62/4793/dsc0179copyz.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']Brawa brawa!
Największe dla Zuzki i Offika za BOG i Eweliny za BIS Juniorow! :)

Mam takie piekne zdjecie z pudla Zuzi z Ofim ze az musze wstawic - moim zdaniem oboje wygladaja na nim pieknie! :)
[IMG]http://img62.imageshack.us/img62/4793/dsc0179copyz.jpg[/IMG][/QUOTE]
[COLOR=red][B]BOSKIE ZDJĘCIE <33 Brawo Zuza i Ofi :D[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...