Jump to content
Dogomania

Bob


Nyksandra

Recommended Posts

[quote name='aga616']BOB=Best of Breed - czyli najlepszy[B] pies [/B]w danej rasie
O to Ci chodziło?[/QUOTE]

uściślając, BOB to najlepszy w rasie pies lub suka- o ten tytuł staje Najlepszy Junior w Rasie (wybrany między suką i psem z klasy młodzieży z tytułami Zwyciezca Młodzieży) Zwyciezca pies, i Zwycieżca Suka. Nie wiem jak jest z weteranami...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller']uściślając, BOB to najlepszy w rasie pies lub suka- o ten tytuł staje Najlepszy Junior w Rasie (wybrany między suką i psem z klasy młodzieży z tytułami Zwyciezca Młodzieży) Zwyciezca pies, i Zwycieżca Suka. Nie wiem jak jest z weteranami...[/QUOTE]

Toller - jeździsz na te wystawy i jeździsz a zasad wyboru Best of Breed nie znasz :razz:

Zwycięzca Rasy (ZR lub BOB - Best of Breed)
O tytuł ten konkurują psy i suki, które na danej wystawie zdobyły tytuły: „Zwycięzca Młodzieży”, „Zwycięzca” [U]oraz te, które [B]w klasie weteranów[/B] uzyskały ocenę doskonałą z I lokatą[/U].

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Irviers']Ja się jeszcze nie spotkałam w Polsce z tym, żeby do porównania o BOB wychodziły suka i pies z młodzieży i suka i pies z weteranów. Zawsze wychodzi tylko Najlepszy Junior i Najlepszy Weteran (+ wiadomo że Zwycięzca Suka i Zwycięzca Pies)[/QUOTE]

W Polsce zawsze tak jest ponieważ trzeba wybrać psa który idzie na BIS Junior i BIS Weteranów. Natomiast za granicą nieraz na finały mogą iść pies i suka ze Zw.Młodzieży i wtedy obydwoje wychodzą na porównanie o BOB. A jak w tym przypadku jest z Weteranami to niestety nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='roda']Toller - jeździsz na te wystawy i jeździsz a zasad wyboru Best of Breed nie znasz :razz:

Zwycięzca Rasy (ZR lub BOB - Best of Breed)
O tytuł ten konkurują psy i suki, które na danej wystawie zdobyły tytuły: „Zwycięzca Młodzieży”, „Zwycięzca” [U]oraz te, które [B]w klasie weteranów[/B] uzyskały ocenę doskonałą z I lokatą[/U].[/QUOTE]

bo jeżdżę ździebko dłużej na wystawy, niz Ty masz rasowego psa ;)

dawniej, nawet nie tak dawno temu bo choćby 2005 rok, o BOBA stawało tylko 2 Zwyciezców Młodzieży, Najlepszy Pies i Najlepsza Suka w Rasie. Chyba zmieniło się to po 2007, dlatego napisałam że nei wiem jak TERAZ jest z weteranami, ale bardzo się cieszę że doczytałaś regulamin i pomogłaś koleżance Nyksandra, nawet jeśli Twoje motywy były zupełnie inne ;)

Ciekawe czy do czasu jak będę mieć weterana coś się znowu zmieni :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller']bo jeżdżę ździebko dłużej na wystawy, niz Ty masz rasowego psa ;)
[/QUOTE]
no... jeśli Ty na wystawy jeździsz już od tak dawna (2005 rok?) i zatrzymałaś się na tamtych przepisach... to bardzo niedobrze :cool3: ... bo przepisy ZKwP zmieniają się przecież tak często :evil_lol:

PS A jaki związek ze znajomością regulaminu ma posiadanie [B]rasowego[/B] psa?
Można mieć psy rasowe i nie mieć pojęcia, można nie mieć psa i doskonale znać przepisy :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='roda']no... jeśli Ty na wystawy jeździsz już od tak dawna (2005 rok?) i zatrzymałaś się na tamtych przepisach... [B]to bardzo niedobrze[/B] :cool3: ... bo przepisy ZKwP zmieniają się przecież tak często :evil_lol:
[/QUOTE]
nie martw się, jakoś daję sobie radę :p

Ależ ja ci musiałam dopiec wywaleniem cię z forum o rasie że ciągle dążysz do konfrontacji ze mną krążąc po tematach gdzie się wypowiadam także tu na Dogo :evil_lol:, mimo że już tyle czasu minęło :diabloti:
Ale skoro Twoje wykucie na pamięć przepisów komuś pomogło, to przynajmniej tyle jest z tego dobrego :evil_lol:

Dodaję Cię niniejszym do Ignorów wiec się już nie musisz wysilać, bo i tak czytać Twoich wypocin nie będę, ani teraz, ani w przyszłości :p :evil_lol: Mnie Dogomania służy do dowiedzenia się czegoś / służenia komuś, a nie tego do czego dążysz, więc wybacz, ale celu nie osiągniesz :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...