Jump to content
Dogomania

Wałbrzych i agility


leemonca

Recommended Posts

[quote name='nathaniel']6 miesięczny piesek (bokser jak mnie mam) może pokonywać, raczej zaznajamiać sie z torem, byle by nie było to forsujące.
(2 takie same topicki , nu nu nu :mad: :lol::lol: )[/quote]
czy coś mi się zdublowało???:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leemonca']chcielibyśmy, ale nie wiemy co, gdzie i jak!:shake:[/quote]
widzę, że tu już jedna chętna jeszce jest to może cos razem i niedłgo będziemy Was z boksiem na torze podziwiać :) podstawy można chyba samemu opanować (jak my to zrobiliśmy) a potem sie wybrać do kogos kto podpowie i naprowadzi:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Jeśli nie będzie jakiegoś ciężkiego kataklizmu (tffu, tffu.....) to będę z fragmentem mojego toru :razz: na Wystawie Psów w Wałbrzychu...
Jeśli Ktoś z Was chciałby poćwiczyć czy wziąć udział w pokazach:diabloti: to zapraszam...
Mam tylko swoje białe dwa ogony lekko agilitowe (+ koleżanka z borderką) i każdy pies jest mile widziany - niech ludzie zobaczą, że w agility może się bawić pies każdej rasy...
Nie tylko "typowe agilitowce" jak moje - czyli bokser i bull terrier:diabloti:

A dla "Wałbrzyskich Agilitowców" byłaby to fajna reklama - może się przydać w negocjacjach ze ZKwP O/Wałbrzych:razz:, "jakby co":razz:

Pozdrawiam
CHI

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...