Jump to content
Dogomania

Mazurskie szczeniaki - są już bezpieczne i szczęśliwe!- została malutka sunia-zobacz!


dudson13

Recommended Posts

  • Replies 342
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ewu']Witam,
Moge pomoc niestety jedynie finansowo... Bardzo prosze o nr konta na pw. Dorzucam 150 zl bo wiem, ze potrzebujecie pieniedzy na juz. A jak beda potrzebne deklaracje to tez wezcie mnie pod uwage. Moge zadeklarowac 50 zl miesiecznie.[/QUOTE]
Z nieba nam Cioteczko spadlas....!!!!:multi: Dudson-juz mamy na jeden miesiac dla tych psiakow...! Podaj nr konta,na czyje wlasciwie konto beda zbierane pieniadze? Karma tez sie przyda...;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dudson13']Ewu, jesteś Aniołem, rzeczywiście z nieba nam spadłaś.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):):):) Kochana na tą chwilę mamy 60 zł stałej deklaracji.
Niebieska, o czymś nie wiem?? Jak ewu wpalci 150zl to brakuje na pierwszy miesiąc nadal[/QUOTE]
Ale chociaz mamy na poczatek pierwszej polowy..A mamy dwa tygodnie czasu,zeby dozbierac reszte... Czy ktos podjalby sie porozsylac watek po Dogo...? Moze jakies bazarki by tez sie przydaly,bo na pewno tez trzeba kasy na weta...:shake: Na jakie konto beda zbierane pieniadze?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dudson13']Konto podam na PW. Trochę obawiam się tego dozbierania kasy, bo z tym różnie jest, ale trzeba walczyć. Ja jutro będę w Olsztynie około 9:30 z psami[/QUOTE]
Czyli mam rozumiec,ze jedziesz z nimi do weta w Kortowie? Bo nie musisz jechac specjalnie po mnie..Ja moge dojechac w okolice Gutkowa...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dudson13']Nie jadę do weta, bo nie mam jak. W sumie mam 3 h na załatwienie tego transportu, bo mam 4 miesięczne dziecko w domu i nie dam rady po prostu, także zajadę od razu po ciebie i do gutkowa lecimy[/QUOTE]
To umowmy sie w Gutkowie na petli autobusowej...,bo po co masz bladzic w Olsztynie....

Link to comment
Share on other sites

oki, ja zadzwonię jeszcze do ciebie jak będę wyjeżdżała już z psami z tej wiochy. Mam nadzieję, że ten d...l nie będzie się stawiał.
Rozsyłam wątek gdzie się da, mam nadzieję, że nam się uda. Poza tym to szczeniaki, więc może niedługo znajdą dom stały, także te deklaracje mogą nie być dożywotnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niebieska713']Cioteczki...,jak sie zmienaia tytul watku...? Mozecie wytlomaczyc?[/QUOTE]

Trzeba edytowac pierwszy post i następnie kliknąc edycja zaawansowana, wtedy dopiero można zmienic tytuł ;) Gdzie jadą maluchy bo powiem szczerze nie doczytałam...:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dudson13']Ewu, jesteś Aniołem, rzeczywiście z nieba nam spadłaś.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):):):) Kochana na tą chwilę mamy 60 zł stałej deklaracji.
Niebieska, o czymś nie wiem?? Jak ewu wpalci 150zl to brakuje na pierwszy miesiąc nadal[/QUOTE]

:oops: Dziekuje za tak dobre slowa :) Ciesze sie, ze choc tak moge im pomoc...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...