Jump to content
Dogomania

Mój mały Kesiaczek :)


chicken

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ale to jest jej zabawka :P Przeciagacz z fredzlami :P



To powiedz nam jeszce , czym sie kesi bawi??:P widziałem filmik, jak kesi gania odkurzacz:) najzabawniejsze to jest w momencie jak Kesi wychodzi i tylko głowka wystaje i Cie obserwuje, poprostu boskie... Zastanawiam sie tylko czy ten dywanik to jej mała zabawka , czy duza, bo jeśli mała to ciekawa jak wygląda ta większa:P... bardzo rozrabia w domciu????:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ice']hehe z kąd ja to znam, aczkolwiek powiem ze mamut jak cos chce to jest strasznie kumaty... tylko jak nic dla niegonie ma to stwarza wrazenie , jakbyłby zupełnie gluchy[/quote]

hehe te samo "zjawisko" zauważyłam u mojego psa :lol: .Nie znosze tego :angryy:

Link to comment
Share on other sites

teraz dopiero znalazlam te filmiki :oops:.Nie ma to jak zaprzegowiec znudzi sie komendami :razz: ,ale mimo to super Cie slucha:multi: .A czy ta metoda klikerem rzeczywiscie tak skutkuje jak sie to mowi ,czy to "urok" smakołyków tak dziala na Kesi :p ?No i jak nauczylas Kesi dawać głos?-ja nie potrafie swojego nauczyc:oops:
Sorry ,ze zasypuje Cie tak pytaniami :oops: :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Sosrry ze dopiero teraz wam odpisuje ale ogladalam po raz enty "Uwolnic orke" :)
Nie ma sprawy po to jest galeria zeby sobie pogadac :P
Kliker dziala! Tzn Kesi wie ze po kliknieciu dostanie smaka i o to w tym chodzi... ;) Po prostu wylapuje moment kiedy zrobi to o co mi chodzi :)
Dawanie glosu: hmm z tego co pamietam (Kesi w chyba w pierwszym miesiacu jak u nas byla zostala tego na uczona :P) ja szczekalam zeby ja pobudzic :P i jak ona szczeknela to wtedy klikalam i mowilam daj glos :) I ajkos poszlo-bardzo szybko sie nauczyla... Oczywiscie wczesniej musialam ja nauczyc o co z tym klikaniem chodzi :) Ale wszystko jest napisane na stronce o klikerze :) Wyczytalam gdzies ze wlasnie ta metoda klikerowa nadaje sie najbardziej dla trudnych psow bo nie uczysz każąc za złe tylko nagradzajac z dobre :]
Ano Kesi ma 6,5 miesiaca... Przeciez chyba widac ze to dzieciak? Tak przynajmniej myslalam :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ice']Ale to jest jej zabawka :P Przeciagacz z fredzlami :P



To powiedz nam jeszce , czym sie kesi bawi??:P widziałem filmik, jak kesi gania odkurzacz:) najzabawniejsze to jest w momencie jak Kesi wychodzi i tylko głowka wystaje i Cie obserwuje, poprostu boskie... Zastanawiam sie tylko czy ten dywanik to jej mała zabawka , czy duza, bo jeśli mała to ciekawa jak wygląda ta większa:P... bardzo rozrabia w domciu????:p[/QUOTE]

Potem zrobie fotki jej zbawek :P Kesi ma taka zabawke do przeciagania ktora z jednejstrony ma kolko a z drugiej fredzle i to nie jest ten dywan ktory zaczepia na filmie :P Ten dywan akurat wtedy brala zeby przypadkiem... Tzn zla byla na pana Odkurzacza i to przez niego.. Normalnie tego nie robi. ogolnie nie rozrabia w domu :] Czasem cos ja najdzie to wyciagnie buta na srodek pokoju ale nie pogryzie :) lub podrze kartke ktora lezala na stole i nic wiecej... Naprawde Kesi jest bardzo grzeczna... A lobuzuje z tymi karteczkami i butami wtedy gdy zbliza sie pora spaceru i ona wtedy sie zaczyna niecierpliwic :) Ja wyznaje teorie ze psy ktore rozrabiaja maja za malo zajec w domu i za malo ruchu i tyle :)

Link to comment
Share on other sites

Oto zdjecia niektorych zabawek Kesi dla tych ktorzy myla je z meblami... :P
Oto przeciagacz z fredzlami:
[IMG]http://images2.fotosik.pl/185/c7f60b3fcfaf76c1med.jpg[/IMG]
A to te ktore znalazlam:
[IMG]http://images3.fotosik.pl/184/611aeb1019399147med.jpg[/IMG]
[IMG]http://images2.fotosik.pl/185/3193ec833252c8bemed.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...