Jump to content
Dogomania

Co lepsze Acana czy Bosch??


Madzik93

Recommended Posts

Mam 5/6 letnią (nie wiem dokładnie bo mi nie powiedzieli w schronisku :mad:) sukę mieszańca. Waży około 10 kg. Obecnie karmię ją karmą mokrą z puszki ale moj pies zjada ją niechętnie:sad: no i niektóre źle przyswaja:-(. Chcę zmienic karmę na suchą. Zastanawiam się nad Acaną i Boschem. Obydwie są w podobnych cenach, i w miare niskich:evil_lol:. Prosze o wasze rady!!:mdrmed:

Link to comment
Share on other sites

Karmilem swojego Bordera Acana i powiem szczerze, nie niechcial jej jesc, a zapachy jakie sie z niego wydobywaly zwalaly z nog.Teraz jest karmiony Boschem i wszystko jest Ok, chetnie ja zjada.I nie ma problemow z gazami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzik13']Mam 5/6 letnią (nie wiem dokładnie bo mi nie powiedzieli w schronisku :mad:) sukę mieszańca. Waży około 10 kg. Obecnie karmię ją karmą mokrą z puszki ale moj pies zjada ją niechętnie:sad: no i niektóre źle przyswaja:-(. Chcę zmienic karmę na suchą. Zastanawiam się nad Acaną i Boschem. Obydwie są w podobnych cenach, i w miare niskich:evil_lol:. Prosze o wasze rady!!:mdrmed:[/quote]


Ja bym poleciła Boscha, co prawda suche to u nas tylko uzupełnienie i to też nie codziennie ale po Acanie jako jedynej z tych które wyprobowaliśmy kupy były fatalne (nazwałabym to gliniaste :p :roll: ). Nigdy po niczym (ani po suchym, ani gotowanym) takich nie miały. No i zapach Acany..baaaardzo przyciągający. One wolały Acane ich zołądki jednak Boscha.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nathaniel']

[SIZE=1]nie miej pretensji do schroniska, bo Ci powiedzieć dokładnie nie mogli :roll:[/SIZE][/quote]
Mam pretensje nie dlatego ze mi dokładnie nie powiedzieli tylko za to ze powiedzieli " pies ma rok" a u weta sie okazało ze to zupełna nieprawda:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nathaniel']Nigdy dokońca nie można wiedziec ile pies ma lat, Rambo ma niby coś koło 4 lat (u mnie jest 2) i powiem ci szczerze , ze zeby ma wspaniale ale zachowuje sie jak staruszek, wiec naprawde bardzo bardzo ciezko jest okreslic wiek piesa po przejsciach.[/quote]

ale jest gigantyczna roznica miedzy psem ktora ma rok, a psem ktory ma lat 6.. ;)

Moj pies czasem dostaje Boscha i wcina go z chęcią.

Link to comment
Share on other sites

hej

moja ONka ma obecnie ponad 2 lata, prawie 3
przetestowaliśmy większość karm - Royala, Boscha, Acanę
Obecnie zamawiamy Acanę, kupujemy w dużych opakowaniach
powody:
1) psica dobrze się czuje
2) kupy są w porządku, niezbyt duże
3) żadnych gazów
4) futro ładne
Polecam acanę. kupuję przez internet bo opłaca się - przywożą do domu
Ewa

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...