Jump to content
Dogomania

Rybnik 2oo6


flashka-g

Recommended Posts

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Błyskotka']Aby iść na Najpiękniejszego Psa oddziału Rybnik musimy wygrać rasę. Ciańko to widzę :placz: . My już zgłoszeni :lol:[/QUOTE]
Zobaczymy. Pod koniec miesiąca jest zebranie Zarządu. Jeśli się zgodzą na zaproponowane przeze mnie dodatkowe konkurencje finałowe, to wtedy ustalimy, kto będzie wchodził na ring honorowy do konkurencji Najpiekniejszego Psa Oddziału.
Rasy nie musisz wygrać - generalnie wystarczy pierwsza lokata z oceną doskonałą, a to czy z CWC czy bez, to się ustali na zebraniu lub trochę później (jeśli się prezes zgodzi na te konkurencje).
Raczej nie jestem za tym aby wszystkie psy z oddziału wchodziły do tej konkurencji - mam nadzieję, że się domyślasz dlaczego :wink:

Link to comment
Share on other sites

Mi chodzi o to że mamy nie za bardzo sedzinę. Praktycznie nikt jej nie lubi. Ani jednej ani drugiej która jest w rezerwie. Znając Rybnik to przyjedzie futrzak z Czech i o rase będzie trudno. Jak będzie szło tylko z doskonałą wyjść na te finały też mnie to usatysfakcjonuje :cool3: Aby rozmowa na zebraniu się udała :lol: .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Co do stawki to będzie naprawde bardzo trudno się dowiedzieć. W zeszłym roku nie powiedzieli bo jak twierdzą to nie jest ich obowiązkiem :mad:. Pewna Pani z oddziału powiedziała mi że jak będzie sama w oddziale to powie mi ile będzie Chowów ( ta druga Pani nie jest miła). Sędziować będzie pani Boryczko ale na rezerwę jest ponoć Mariola Semik. Obie Panie nie za bardzo mi pasują ale jak się ma na wystawe ok 30 min. jazdy to szkoda nie jechać.
Zgłoszenia są do 11 września.

Właśnie a jak z konkurencjami ?

Link to comment
Share on other sites

My sobie odpuszczamy - z mojego groenendaela zrobił się czarny malinois. Pokazywanie małej bez futra mija się z celem. Z rozpędu tylko do Wrocławia pojedziemy, bo tam została zgłoszona zanim się zaczęła sypać. Ech... A zakilka dni klubówka... :( jak ja zazdroszczę włascicielom psów krótkowłosych :roll:

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o sędziowanie w poszczególnych rasach, to miało to być roztrzygnięte do 11.09.2006 (wtedy też było zebranie Zarządu oddziału). Z czego wiem zgłoszenia były przyjmowane jeszcze w poniedziałek, ale jak dobrze pamiętam, to oficjalnie termin przyjmowania zgłoszeń nie zostanie przedłużony (może dzisiaj jeszcze przyjmną zgłoszenia nadesłane faksem, ale nie ręczę, bo w przyszłym tygodniu będzie wszystko układane i wysłane do druku).

Co do konkurencji finałowych, to dodatkowo, na moją prośbę, będą BIS Puppy, BIS Junior, Najlepszy Pies Oddziału Rybnik i ni z gruszki, ni z pietruszki Najlepszy Pies Ras Polskich, bo o tę konkurencję nie prosiłam i chyba z tego powodu pomięty został BIS Weteranów, na którym mi bardzo zależało (warg2003warg, pisałam Ci, że ciężko się z nimi dogadać, coś wyszło jednak, ale też nie zupełnie, to co bym chciała...), ale może uda mi się dzisiaj coś dowiedzieć, może...

Co do Naj psa oddziału, to wchodzą te pieski należące do rybnickiego oddziału, które dostały zwycięstwo rasy (BOB).

Jaby nie było zapraszam szczeniorki, juniorki i całą resztę rozmerdanych ogonków i ich opiekunów, widzów na tegoroczną rybnicką wystawę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...