Jump to content
Dogomania

MISIA, onkowata z Wildy już w hotelu. Prosimy o wsparcie na opłacenie jej pobytu!


supergoga

Recommended Posts

  • Replies 347
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

MIśka jest idealem psa - cierpliwa, spokojna, grzeczna. We wlasnym domu, gdyby byla tylko ona i spokojni ludzie może czyniłaby większepostepy. Ale i tak wychodzi z kojca i spaceruje po ogrodzie, nawet podchodzila do Izy tak na troche i jakby sie jednak wycofywalą bo wtedy przeważnie nasi hotelowcy i szczeniaki interesowaly się i gnały, to Misia dostojnie dreptala do budy.
Gdy szczeniaki wpakowaly się do niej do środka, tylko się usunęla. Super sunia.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ona ma w sobie coś ujmującego, jakbym miała domek z ogródkiem to bym ją wzięła....
Ja wiem, że możemy liczyć tylko na jakiś cud z domem (taki jak zdarzył się Mundkowi i Lusi), wiem, że małe szanse na adopcje i duże koszty - ale jak tak na nią patrzę i czytam co Iza pisze, to bardzo się cieszę, że ona ma opiekę i bezpieczne miejsce, że już nie musi spędzać kolejnej zimy bezdomna i chodzić po ulicach.
Dziękuję Animalio :loveu:
I dziękuję Izo :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

U Misi wielka cisza.
Dlatego zapraszam na bazarek dla suni

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249954-Filmy-DVD-bazarek-na-hotel-starszej-Misi-z-Animalii-do-12-01-2014?p=21723214#post21723214[/url]

Misia bezpieczna, najedzona i pewnie po swojemu szczęśliwa. Nie chce krakać, ale obawiam się, że hotelik u Izy to jej ostatnia przystań. Dlatego zapraszamy na filmowy bazarek na pokrycie kosztów jej utrzymania w hoteliku.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Wieści od Ani z kliniki, przekazane przez Izę.
W morfologii bardzo duza leukocytoza, czego jest wynikiem nie wiadomo na tą chwilę- zamiast 19 tys my mamy ponad 50 tys. W bad Rtg w płucach zmiany niejednoznaczne- moga być zapalne.
Natomiast w rtg kolana prawego rowniez duza zmiana moze po kiedys zlamanej kosci, moze ropien, moze niestety nowotwor. Dostala dwa antybiotyki, kroplowke, leki na zbicie goraczki (40 st) Zaczela wieczorem lepiej oddychac.

Płyn w płucach może byc wynikiem stanu zapalnego. Dodatkowo jedno udo suni jest bolesne i gorące - może być jakiś stary uraz który sie odezwał, może byc stan zapalny lub guz (który jednak jest najmniej prawdopodobny).
Na razie najważniejsze że Misia reaguje dobrze na antybiotyki, gorączka spadła troche i sunia nawet cosik zjadła.
Walczymy o Misie - jest niesłychanie grzeczna - na wszystko pozwala, jednak z opowiadania Izy która ją dzisiaj odwiedziła wynika, że jest mega zestresowana.

Iza ma zdjęcia, wstawi i opisze więcej.
Dzięki Iza za czujność.

Link to comment
Share on other sites

Biedna ta Misia :shake: coraz starsza to i choroby różne będą się pojawiać, a domu to chyba już nie znajdzie.
Tyle, że na ulicy nie musi się błąkać tak jak kiedyś i ma zapewnioną opiekę weterynaryjną.
Mam sporo roboty, ale może jutro, pojutrze poszukam coś na bazarek dla Misi, chociaż prawie nic się nie sprzedaje na bazarkach, no ale może chociaż kilka zł na leki się uzbiera.

Link to comment
Share on other sites

Misia czuje się trochę lepiej, już je, temperatura spadła. ma nadal podawany antybiotyk, będzie miała robione prześwietlenie płuc porównawcze się okaże, czy jest postęp.... kciuki za babcię nadal wskazane!!!
foty słabe bo telefonem robione...

[IMG]http://i.imgur.com/lcPbkxI.jpg[/IMG]

[IMG]http://i.imgur.com/HBdmqav.jpg[/IMG]

Edited by izabelka_70
dodane zdjecia
Link to comment
Share on other sites

Wieści ze szpitala

Z Misią na tą chwilę jest lepiej, dobrze oddycha, je, chętnie wychodzi na spacer i właściwie można ją ze szpitala zabrać ... tylko nie do kojca. Powinna być w domu. Będzie dostawała nadal antybiotyk w tabletkach. Dr prosił również żeby zaznaczyć że pomimo tego że ona dobrze czuje się na tą chwilę to rokowanie jest nadal ostrożne. Za tydzień można by było pomyśleć o zrobieniu ząbków. ą za 3 tygodnie należałoby powtórzyć rtg klatki piersiowej.

I jeszcze

U nas na szpitalu radzi sobie całkiem dobrze i myślę że gdyby poświęcic jej troche czasu bez narzucania się byłoby całkiem nieźle. Ma momenty kiedy jest całkiem zdezorientowana ale pamietajmy ze jedno ucho nie dziala wcale a oczy pozostawiaja wiele do życzenia. Jak siedzę z nia na szpitalu i miziam potrafi w miarę swoich możliwości pokazać ze jest tak fajnie. Do całkiem autystycznych ja bym jej nie zaliczała. W kojcu jej stan na pewno sie zaostrzy.


Niestety nie mamy dla Misi innego domu i innej możliwości. Tylko hotelowy kojec i ciepła buda. Nie ma tymczasu który weźmie Misie do domu. Mam nadzieję, że da radę. Na razie jest jeszcze w szpitaliku klinicznym.

Link to comment
Share on other sites

Gosia, a dało się konkretnie określić co jej dolega? Czy to tylko chwilowe załamanie zdrowia, czy jakaś przewlekła sprawa? Bo napisałaś, że doktor zaznaczył, że rokowanie jest ostrożne...
A z ząbkami co się dzieje? Tylko kamień trzeba zdjąć, czy chore ma ząbki?
A co z tym tymczasem co się zgłosił na fb? Czy to w Poznaniu? Bo może byśmy podjechały i pogadały?

Link to comment
Share on other sites

Misia jest starą sunia, więc rokowania zdrowotne ostrożne z racji wieku, stanu zapalnego który przeszła, problemu z tylna łapka (jakis stan zapalny lub po ugryzieniu lub po ropniu). Poza tym Misia jest psem zupełnie nieproblemowym, tylko wymaga spokoju i nie szuka towarzystwa człowieka. Zabki zrobimy bo sa niektóre do usunięcia.
Nie wymaga wiele, ciepłe miejsce, miska z jedzonkiem. Potrafi iść na smyczy, aczkolwiek nie ma w tym euforii.
Ja wiem że ideałem jest spokojny dom i ciepło - tylko kto da jej szansę. Zero agresji, na wszystko pozwala. Psy wyjadają jej z miski, szczeniaki pakowały się do budy - nic... Kochana psica.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...