Jump to content
Dogomania

Charcie sporty


Janka

Recommended Posts

Witam!
Co prawda nie mam Charta, lecz kundelka z ulicy – Monę, która po prostu kocha biegać. Piszę tu by zadać Wam, Charciarze pytanie dość banalne. Mianowicie teraz, gdy jest okres nie zimowy Moniśka biega przy rowerze, codziennie prawie 10 km, czasem więcej. Po 50-cio kilometrowej trasie chciała więcej. I już teraz martwię się co będzie zimą, kiedy nie będę wstanie jeździć na rowerze. Jak Wy „wybiegujecie” Swoje Charty gdy jest śnieg? No bo nawet bieganie odpada… Baaaaaaaardzo długie spacery?

Z góry dziękuję za odpowiedź na moje pytanie.

Pozdrawiam
Janka

Link to comment
Share on other sites

Janko, co prawda moje charcice też biegają przy rowerze (choć teraz ze względu na upały nie- nawet nocą), to nie jest to dla nich niezbędne. Wbrew temu co się popwszechnie o nich sądzi, charty nie potrzebują takiej ogromnej ilości ruchu- są krótkodystansowcami, tym co potrzebują jest bieg bez smyczy, bardzo szybki, intensywny, ale w sumie krótki (śniegi w tym raczej nie przeszkadzają, przynajmniej moim). Takze pytanie trochę nie w tym dziale ;) ale skoro Twoja suczka potrzebuje takich ilości ruchu to może zapytaj miłośników psów zaprzęgowych? To co mi przychodzi do głowy to właśnie sanie albo biegi przy koniu.

50 km- no noooo :-o nieźle

pozdrawiam również

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...