Jump to content
Dogomania

2 mioty na tą samą literę?


shanon

Recommended Posts

Zastanawiam się jak to jest z nadawaniem imion tzn. czy jeśli dana hodowla ma dwie suki, to obie mogą mieć szczeniaki na tą samą literę, czy kolejne litery imion są jakby przyporządkowane do hodowli a nie do suki?

mam nadzieję, że tego pytania nie było jeszcze na forum ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shanon']Zastanawiam się jak to jest z nadawaniem imion tzn. czy jeśli dana hodowla ma dwie suki, to obie mogą mieć szczeniaki na tą samą literę, czy kolejne litery imion są jakby przyporządkowane do hodowli a nie do suki?

mam nadzieję, że tego pytania nie było jeszcze na forum ;)[/QUOTE]

Wydaje mi się, że mioty są porządkowane wg liter alfabetu ze względu na chronologię. Czyli jak są dwie suki, które urodziły w mniej więcej takim samym czasie - ta, która urodziła pierwsza, ma miot na literę A, a druga - B.

Link to comment
Share on other sites

Jedyny wymóg to tak jak pisze revii: "Wszystkim szczeniętom urodzonym w jednym miocie nadaje się imiona zaczynające się na tę samą literę."
Jeżeli chcesz to możesz wszystkim szczeniakom dawać imiona ciągle na tę samą literkę.
Znam hodowlę w Anglii która od parunastu lat nazywa każdy miot na literkę T, każde imię jest inne ale każdy miot na tę samą literę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...