Jump to content
Dogomania

Pynia nazbierala na kości,na piłeczke i nawet dostala własną małą bulwę.


brazowa1

Recommended Posts

zrobił Wam sie watek przedszkolny :)

a ja sie załamałam.Raz, że Dogo to juz matecznik hoteli,pseudohoteli,PDT (Płatny dom tymczasowy) i w ogóle idea coraz bardziej idzie sie ...............
Jamor wspiera pseudohodowle i nikomu na Dogo to nie przeszkadza.Będą dalej pomijac temat i udawac,ze nikt nic nie wie.Kasa bedzie płynąć z Dogo,jak płynęła.
A my sobie tutaj walczmy z kastracja i sterylka psów w typie rasy.Mam ochote komus walnąć w łeb.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']a ja sie załamałam.Raz, że Dogo to juz matecznik hoteli,pseudohoteli,PDT (Płatny dom tymczasowy) i w ogóle idea coraz bardziej idzie sie ...............
Jamor wspiera pseudohodowle i nikomu na Dogo to nie przeszkadza.Będą dalej pomijac temat i udawac,ze nikt nic nie wie.Kasa bedzie płynąć z Dogo,jak płynęła.
[B]Mam ochote komus walnąć w łeb[/B].[/QUOTE]


szkoda ręki... ważna tylko kasa, kasa, kasa... przekręty i ściemy, a i jeszcze u niektórych cioteczek to standardowe myślenie d... zamiast głową... obciach.

Link to comment
Share on other sites

Pinki,pamietasz Arctika? brązowego haszczaka z Dabrówki? jego pan był zupełnie zielony,gdy bral psa,a teraz jeździ z psem wózkiem,szaleje na rowerze i w ogóle zrobił się miłosnik zaprzęgowców:)
tak mi sie skojarzyło,z tym brązowym husky na widokówce.
Jestem szczęsliwa,bo Slepotka i Ogar pojechały dzis do domów.Badzcie grzeczne pieski.Ogar to teraz prawie mój sąsiad.

Link to comment
Share on other sites

Brązowy hasior to hasiorka, Alaska, zakochana w malamucie ;) Do nich też już się kolejka ustawia.

A propos psów powyżej, wiesz że Przemek był na kontroli poadopcyjnej u Neona? Pies przeszczęśliwy, żyje mu się wspaniale, ale kiedy zobaczył Przemka po prostu zwariował, był tak podekscytowany jeszcze godzinę po jego wyjściu że właścicielka po raz pierwszy nie mogła nad nim zapanować. Czyli chyba więcej wizyt nie będzie :p

i wiesz kto nas odwiedził? państwo z jednym z hipopotamków, tym białym co chciałaś jako goldena sprzedawać. ładnie wyrósł :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deedee77']Cześć ciotki:)
Wreszcie mam dogo.
Pozdrawiam serdecznie![/QUOTE]

Witaj w domu, nareszcie! :multi:

[quote name='wredne_słonko']Nie. Jak usłyszałam męski głos to już w ogóle pomyślałam, że może się zupełnie źle dodzwoniłam i jakbym poprosiła Akuche to już w ogóle by pomyślał, że wariatka ;) [B]na szczęście to tylko teżet ;) który nie zna numeru do własnej żony! [/B]
A ja mam jakiś stary telefon i mi połowy kontaktów brakuje.[/QUOTE]

Wstyd, co nie? Ale ja tez nie znam. Przykleił mi karteczkę taśmą do monitora i nic, nie mogę zapamietać. Demencja starcza jak nic. Śmiejcie się, śmiejce sikoreczki...

[quote name='Betbet']akucha...one normalnie sobie wydzwaniają do Twojego TZta!!! Ja też chcę:P[/QUOTE]

Dzwoń śmiało :evil_lol:, on już przywykł.

[quote name='wredne_słonko']lol Akuszko.. Inaczej sobie Ciebie wyobrażałam :mdrmed:[/QUOTE]

Ja też :p Pytam dzisiaj TZ-eta, czy ja do fretki podobna, a on: a co to jest? Podly.

[quote name='markofix']teraz to my też już wiemy, co znaczy mieć szczeniaka w domu. Nawet chwili spokoju nie ma. dziś Wiki wygrzebała ziemię z doniczki u usmoliła sobie cały pyszczek, obgryza meble, wyciąga nitki z wykładziny.... co za psiur...[/QUOTE]

:lol: O jak swojsko się zrobiło! Przyznam, że ja już przywykłam do tych szczebiackich wygłupów, ale na poczatku byłam trochę zestresowana. Myślałam, że tylko Tola taka aktywna była, a inne szczeniaczki grzeczne. Zu to żywioł, szkodnik i krzykacz. markofix, a ile Biki ma miesięcy? zanotowaliście już jakieś poważne straty?

[quote name='Kasia25']Akucha pokaż Bulwę na choince, plisssssss...
Moja już obżarta:shiny:[/QUOTE]

Choinka jeszcze nie ubrana :cool3: To przywilej TZ-eta, a on od lampek zaczyna, więc już ze 3 godziny gmera przy nich. Lutuje, zmienia zaróweczki... sama nie wiem, co on tam robi. Psy z nudów usnęły pod kartonami, nawet wiewiór usnął.

[quote name='brazowa1']zrobił Wam sie watek przedszkolny :)

a ja sie załamałam.Raz, że Dogo to juz matecznik hoteli,pseudohoteli,PDT (Płatny dom tymczasowy) i w ogóle idea coraz bardziej idzie sie ...............
Jamor wspiera pseudohodowle i nikomu na Dogo to nie przeszkadza.Będą dalej pomijac temat i udawac,ze nikt nic nie wie.Kasa bedzie płynąć z Dogo,jak płynęła.
A my sobie tutaj walczmy z kastracja i sterylka psów w typie rasy.Mam ochote komus walnąć w łeb.[/QUOTE]

Dobrze gadasz! Przykre to, podcinane dogomaniackich skrzydeł. i co, ręka ci nie zadrzy pezed jamorowym "łbem"?

[quote name='pinkmoon']heloł :loveu:

chcecie zobaczyć dąbrówkową Akuszkę?

[url]http://www.dogomania.pl/threads/176147-Gameta-i-Akucha-kto-chce-miniaturki-z-DAE-brA-wki?p=13743624#post13743624[/url][/QUOTE]

Witaj Pink :evil_lol: Przyznam, że zrobiłas wejście :diabloti:

Ciotki, wykończona jestem, a jutro jeszcze pierogi :placz:
Juz drugi dzień rodzi się moja bratanica - Hania :loveu: - mam gorąca linię z Cork. I końca nie wdać... Będzie pewnie wigilijna panna.

Link to comment
Share on other sites

Akuszko,najsmieszniejsze jest to,ze pisząc "mam ochote komus walnąc w łeb",nie mialam na mysli jamorowego łba,tylko jakikolwiek.Wiesz,taki wyraz frustracji na zasadzie:lepiej,aby mi nikt w droge nie wszedł,bo mam zły nastrój.
Jamor zinterpretowal ,ze chodzi o jego łeb (oj,ludzie serio czytaja ten wątek? ja myslałam ,ze tu nudy dla postronnych),więc juz niech tak zostanie.

Ciesze mnie,ze nie wpadłysmy w szaleństwo wielostronicowych zyczen świątecznych,ale jakiekolwiek by wypadalo.No,Akucha! złoż nam zyczenia .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1'](oj,ludzie serio czytaja ten wątek? ja myslałam ,ze tu nudy dla postronnych),więc juz niech tak zostanie.

Ludzie nie czytają wątku, tylko Ty ich tu sprowadziłaś o nie wierna:megagrin::megagrin::megagrin: Za Tobą tu przyszli i to w Święta:tree1:
Zaraz wychodzimy całą trójką na pierwszą wigilię i się nasłucham, że zamiast "TEGO" to mogliśmy sobie zrobić małą dziewczynkę i po raz setny usłyszę, że pra Babcia Kamilowa się za mnie modli... Będzie cudnie:loveu:

Ciesze mnie,ze nie wpadłysmy w szaleństwo wielostronicowych zyczen świątecznych,ale jakiekolwiek by wypadalo.No,Akucha! złoż nam zyczenia .[/QUOTE]

Ja Ci złoże, jak wróce, takie cudne [COLOR=Black]różowe sweeetaśne:lol:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

póxno, bo późno ale wczoraj do 2:40 urzedowałam w kuchni, dzis od rana to samo...

wiec dopiero teraz mogę z życzeniami, oplatkami i wszystkim co najlepsze zastukać do Was! Akucha, bulwy i wszyscy inni zgromadzeni wokół wątku, kaukazohuszczakobernardyny, brązowe, zielone, chwile i Bile, Tżety i Maupety Wesołych Świąt!

Link to comment
Share on other sites

:loveu:Fioletka dla Ciebie, tak jak lubisz:loveu:

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/237/b9289167d8e92f09.jpg[/IMG][/URL]

Gospodarzom, zaglądającym , odwiedzajacym, czytającym ludziom, składam życzenia:
Uśmiechniętych twarzy i rozmerdanych ogonków:lol:
:tree1:

[url]http://www.dancingsantacard.com/?santa=2633954[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1'].No,Akucha! złoż nam zyczenia .[/QUOTE]

Prozę: WESOŁYCH ŚWIĄT wszystkim odwiedzającym ten wątek!!!!
Wybaczcie, że tak lakonicznie, ale mam już przesyt światecznych zmagań.
Ja Wam dobrze życzę przez cały rok, nie tylko w swięta :eviltong:

Dziekuję za żyzcenia i choineczki :lol:

[quote name='Kasia25']Akuszko czy Hania już na świecie????????[/QUOTE]

Jest!!!!! Ciężko było :shake: 24 godziny nasza Ewa się męczyła, potem jednak cesarka.
Hania waży 4 kilogramy i 460 g. Pyzula jest, ma takie pucki, że hej!
To mamy wigilijną pannę jednak :lol: Świętowaliśmy podwójnie.

Kasiu, Max w mikołajowej wersji SUPER!!!! v:evil_lol:


Brązowa, czy to możliwe, że Zizia mogże mieć nuzycę? Ona ma normalnie nuzycowe okulary, coraz wieksze się robią. Wczoraj to zauwazyłam :oops: A może mieć uczulenie na sierśc psa albo kota?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...