Jump to content
Dogomania

Pynia nazbierala na kości,na piłeczke i nawet dostala własną małą bulwę.


brazowa1

Recommended Posts

po Pako telefony się urywają, nie ważne że pies gryzie dzieci, przyjdzie panienka lat 20 i chce psa bo przecież ona nie ma dzieci, cholera jasna za rok sytuacja może się zmienić ale do niej to nie przemawia. Jaki efekt ? - ja jestem nie miła i nie zależy mi aby pies miał dobry dom, szlak mnie trafi. Jak mówię, że pies zostanie wydany po kastracji, ależ po co ? Ja dziś potrzebuje tabletki na uspokojenie, nie da rady bez tego

Link to comment
Share on other sites

Ja też czytałam w necie artykuł o podopiecznym Olenki i widziałam fotki :lol:, w TVN 24 też widziałam. Ale byłam dumna!

Olenko, trzeba chłopaka szybko wykastrować. Odpadnie wielu chętnych, bo zawsze rozmnażacze czyhają na łatwy zarobek. Pełno teraz cwaniaków, którzy adoptują psy w typie rasy ze schronów, a potem sprzedają. Macie kasę na kastrację?

[quote name='kaerjot']A ja zmienię temat.
Tak jakoś rzucił mi się w oczy tytuł tego wątku i pomyślałam sobie, że skoro Pynia dostała kiedyś Zuzę, a teraz Zuza dostała Lajmę, to trochę tak jakby Pynia była babcią Lajmy. Co pokolenie to większe :evil_lol:[/QUOTE][INDENT][URL="http://www.dogomania.pl/threads/223027-Mister-B.-z-Gdańska-potrzebuje-pomocy."]​[/URL]
[/INDENT]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/newreply.php?do=newreply&p=21241966&noquote=1"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/clear.gif[/IMG][/URL]
Tak, Pynia byłaby babcią. Babcią wrrrr, dałaby popalić głupolowi. Moja kaczuszka...
Lajma to pierwsze większe pokolenie, bo Zołza była dużo mniejsza od Pyniulca. Pierwsze i ostanie takie pokolenie, większego psa nie przewiduję, o nie! Ciągle nie mogę uwierzyć, że to wielkie i ogoniaste to mój pies. Dzisiaj złapała mnie za poły swetra i nie chciała wypuścić z domu. Nagimnastykowałam się, żeby wyjść, bo to sprytne i silne jest. Sweter wycmoktany ale cały.
Ja już od poniedziałku w szkole, koniec laby :placz:Tony papierów w trakcie produkcji. Na dobry początek mamy kompleksowa kontrolę kuratoryjną. Jak do mnie przylezą, to psami poszczuję.

Link to comment
Share on other sites

To jest straszne w dobie komputera,że jeszcze tyle trzeba naprodukować papierów....tak samo u lekarza-otwiera komputer-wpisuje i to samo w papiery-ja u swojego reumatologa mam już zapełnione 4 olbrzymie segregatory.....:shake:

Pyniulec-kaczuszka-tak słodko .....

Moja siostra ma dwa wielkie psy-owczarka i dobka-to wielkie pieściochy-ich głowy to jak moje jamniki....a teraz Linusia to okruszek nawet do moich Muszkieterów.

Trzymamy kciukasy ....kontrola poszczuta???:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

to jeszcze nic. Olenka ma u siebie,juz w domu Ewkę. Cuuuuuudna. Krzyzowka charta z husky,krzyzówka legalna, z tatoo, ze Slowacji. Urzekająca jak poranna rosa w letni ciepły poranek na wsi.
Oczywiście lekko niepełnosprawna ,bo z wyciętą połową jelit.

jeszcze raz powtórze,że Ola na prezydenta!!! Z zapyziałego, przygnębiajacego miejsca z brudnymi, parchatymi szkieletami zrobiła prawdziwe schronisko, które w pełni zasługuje na tę nazwę. Ma najlepiej karmione psy ze schronisk w całej Polsce. Pulpety i farsz: mięso z ryżem.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 9 months later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...