Jump to content
Dogomania

Gazik wymarzył sobie dom! Jest już w DS :)


Drzagodha

Recommended Posts

Imię: Gazik
Wiek: ok. 2 lat
Płeć: pies
Rasa: mieszaniec
Miasto: Głogów
Sterylizacja: tak
Szczepienia: tak
Kontakt w sprawie adopcji:
* [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
* 667 096 617


Będę w internecie? Naprawdę? Ludzie mnie zobaczą? Kurczę, tego to sobie nie wymarzyłem! Jak będę sławny, to może mój Człowiek mnie zauważy i zabierze do domu? Już widzę mój dom... Z ciepłym kątem, pełną miską, ręką, która podrapie za uchem... A przede wszystkim z człowiekiem, który pokocha mnie bezgranicznie i nigdy nie porzuci.

Ale ze mnie gapa! Przecież Wy nic o mnie nie wiecie! To może teraz trochę o sobie opowiem. Niektórzy myślą, że boję się obcych. Przecież nie chcę do nikogo podchodzić, siedzę przestraszony, wciśnięty w kąt i nie chcę opuszczać kojca. Totalna bzdura! Lubię wychodzić na spacery i na wybieg. Fakt, nie podchodzę zbyt często do ludzi odwiedzających schronisko, ale to dlatego, że nie mam na to czasu! Muszę przecież marzyć! Wiecie, ile czasu zajmuje marzenie o domu dla każdego z nas? Właśnie dlatego nie lecę się z każdym przywitać, bo przez ten czas może wymarzę komuś prawdziwy dom?

W przerwach między marzeniami wychodzę sobie na spacery. Jak już człowiek poświęca mi swój czas, to przecież trzeba z tego korzystać. Samemu ciężko podrapać się za uchem, a przecież to takie przyjemne... Właśnie do tego potrzebuję swojego człowieka - do drapania, głaskania, przytulania, szeptania do ucha czułych słów... A przede wszystkim do kochania!

Kiedy już trochę o mnie wiesz, może zdecydujesz się teraz na moją adopcję? Obiecuję, że będę grzeczny! Jestem spokojny, ładnie chodzę na smyczy, nie hałasuję. Po prostu pies ideał!

Mój Człowieku, jeśli to czytasz, to nie pozwól mi dłużej czekać i szybciutko kontaktuj się z "Amicusem"!

Tęskniący Gazik


[IMG]http://i55.tinypic.com/xnt6i0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Drzagodha']Warszawa niestety nie wypaliła, jednak mam bardzo fajny domek w Trzebnicy, Państwo w 100% zdecydowani :) Gazik przeszedł test z dzieckiem, więc jak tylko Państwo skończą remont i przeprowadzą się, to zabierają chłopaka do siebie ;)[/QUOTE]
Wspaniale,ale czy na Swieta bedzie już w swoim domku ?

Link to comment
Share on other sites

Ciężko powiedzieć, państwo robią wszystko, żeby jak najszybciej chłopaka zabrać. Średnio co kilka dni pytają co u niego i mówią o postępach w remoncie. Chcieli go wziąć już teraz, ale niestety mieszkają w takim miejscu, że jest to niemożliwe. Ale myślę, że już niedługo :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...