Jump to content
Dogomania

Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)


Paula95

Recommended Posts

A Iwanki nie ma............
Chyba sobie zakpiła ze wszystkich.
Czyżby kolejna żartownisia z ludzkich emocji....
Jeśli się mylę, to oczywiście tutaj ją przeproszę.
Chciałabym się mylić.
Wtedy część z tych naszych bid, znalazłoby się w domku tymczasowym.
To samo napisałam na jej wątku.

Szkoda, wielka szkoda, że pojawia się osoba wyzbyta wszelkich uczuć,
daje nadzieję nam, a my obiecujemy psom, że jeszcze kilka dni i zaczną nowe wspaniałe życie.
A my cieszymy się jak dzieci, a ona ma ubaw po pachy.

Dziwny zbieg okoliczności, brak neta, brak kontaktu telefonicznego.....
Dobrze, że ogłoszenia Kubusia są jeszcze aktualne.
A z ogłoszeń nie dzwonił nikt??

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy ktos ma do niej nr telefonu? Ja mam jej adres.Moze jakaś cioteczka z Będzina rozeznałaby sie co i jak. Moze coś sie wydarzyło. Na bazarku kupila ksiazke ,ja juz wysłałam ,bo byłam pewna,ze zapłaci.Ale mniejsza o to.Mozliwe ,że coś sie stało..Chyba ,ze .........znowu ktoś sie pojawił i z nas zakpil.

Link to comment
Share on other sites

Tak, Javena ja mam, ale jak Syla dzwoniła włączała się poczta głosowa.

Ja mam na prawdę tak uczucie, że coś się stało... Że Iwanka na prawdę chciała pomóc, ale coś się stało...Coś złego... Przecież nie mogła tak nagle zniknąć, nie odpisywać, mieć wyłączony telefon...

Pomyślałam sobie, żeby może jakaś cioteczka tam pojechała, ale nie wiem...Skoro Iwanka nie chciałaby pomóc, nie możemy się narzucać...Ale musimy wiedzieć, ja chcę wiedzieć...Kubuś w schronie był już "zarezerwowany" dla Mai, wszyscy są nastawieni, że Kubuś jedzie w styczniu do domu...A co ja mam im teraz powiedzieć??? :( Na razie milczę...Nie rozmawiam w ogóle o Kubusiu...Kubuś w schronisku zawładnął sercem chyba wszystkich, a moim to już chyba w szczególności...Wszyscy chcą jego szczęścia... A z ogłoszeń nikt się nie odezwał... Nie było ani jednego zapytania, ani jednego maila...:(

Link to comment
Share on other sites

hej laski,dostałam maila z prośbą o sprawdzenie domku,ale to chyba już nieaktualne?

Nie wiem czy was to zainteresuje czy nie,ale na moje oko to iwanka obiecała co najmniej trzy psy zabrać na dt :shake:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/197493-mix-TERIER-WALIJSKI-gryziony-ze-zmianami-sk%C3%B3rnymi.-DT-lub-deklaracje-na-hotel/page2[/url]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/195899-NEMO-mlody-ok-1-5-roczny-psiak-skazany-na-schron-zbieramy-na-kastracje-i-transport[/url]!!

no,ale z drugiej strony to pisała,że kilka psiaków na dt może wziąć,więc już sama nie wiem;/
trzymam kciuki za rozwiązanie całej tej sytuacji.Powodzenia dziewczyny!

Link to comment
Share on other sites

:(

Na prawdę nie sądzę, żeby Iwanka nie odzywała się tak po prostu... Przecież nie obiecywałaby nam domku, a potem tak po prostu zrezygnowała. :(
Nagrałam się jej na pocztę, mam nadzieję, że jeśli odsłucha wiadomość, to oddzwoni. Poprosiłam ją o to.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula95']:(

Na prawdę nie sądzę, żeby Iwanka nie odzywała się tak po prostu... Przecież nie obiecywałaby nam domku, a potem tak po prostu zrezygnowała. :(
Nagrałam się jej na pocztę, mam nadzieję, że jeśli odsłucha wiadomość, to oddzwoni. Poprosiłam ją o to.[/QUOTE]

No co ty,chyba za krótko na dogo jesteś,nie takie strzały już tu były:mad:
ale oczywiście iwankę nie chcę oczerniać,też mam nadzieję,że to jakaś czasowa niedyspozycja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula95']:(

Na prawdę nie sądzę, żeby Iwanka nie odzywała się tak po prostu... Przecież nie obiecywałaby nam domku, a potem tak po prostu zrezygnowała. :(
Nagrałam się jej na pocztę, mam nadzieję, że jeśli odsłucha wiadomość, to oddzwoni. Poprosiłam ją o to.[/QUOTE]
Poczekajmy dziewczyny na "po świętach"Jakoś nie wydaje mi się, że Iwanka podawałaby swoje dane, w tym adres i komórkę, gdyby nie miała uczciwych zamiarów.Mnie kilka zdjęć swojej suni wysłała, opisywała otoczenie, rozmawiałam z nią kilka razy i opowiadała mi o sobie.Może faktycznie coś takiego się stało, że nie może się skontaktować.Dzwoniłam do Pianka, z nią też Iwanka nie kontaktowała się.Daleka jestem od przedwczesnych konkluzji.W razie czego Paula95 poszukamy małemu innego domku.Aż do skutku.Nie martw się tak bardzo.W schronisku pewnie zrozumieją, a jak będzie potrzeba, to daj mi znać.Zadzwonię i przedstawię całą sytuację.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lena_zet']No co ty,chyba za krótko na dogo jesteś,nie takie strzały już tu były:mad:
ale oczywiście iwankę nie chcę oczerniać,też mam nadzieję,że to jakaś czasowa niedyspozycja.[/QUOTE]

Lena, wiem że zdarzały i zdarzają się takie sytuacje. Ja też miałam już kilka takich przypadków. :( Ale nie wiem no... :( Po prostu ciągle mam nadzieję.

Syla ja sama Panią wyjaśnię, mam z nimi dobry kontakt. Tylko chodzi o to, że miałam już kilka takich sytuacji, mówiła już Panią, że jakiś piesek będzie miał domek, a potem nic... I wtedy strasznie się z tym czuję, bo nie dosyć, że sama mam ochotę się rozpłakać, to jeszcze Panie miały nadzieję... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']Podobno macie fizyczny adres. Nie ma tam nikogo z dogo co mieszka w poblizu?
Jakas ciotka co mogla by podjechac?
Jezeli nie to raczej zaczelabym szukac nowego domu dla Kubusia, bo tego typu znikniecia dobrze nie wroza........[/QUOTE]

Adres fizyczny ma Javena.My telefon i gg, znamy nazwę miejscowości i otoczenie.Piszę z Paula95 na PW, podpowiadam nawet, ale to Paula95 podejmuje decyzje.

Link to comment
Share on other sites

Paula nic sie nie przjemuj. Trzeba sprawdzic co i jak z Iwanka. Jak nie ona to ktos inny pokocha Kubusia. Kubus jest piekny :):)
Czy on ma jakies ogloszenia ?? moge poprosic ciotke plina, ona robi zadarmo. Jezeli sie okaze, ze Iwanka jest i moze go wziac, to fajnie.
Poza tym od czasu do czasu cos nam w zyciu nie wychodzi od pierwszego razu. Napewno wszystko bedzie dobrze i Kubus znajdzie wspanialy domek :):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']Paula nic sie nie przjemuj. Trzeba sprawdzic co i jak z Iwanka. Jak nie ona to ktos inny pokocha Kubusia. Kubus jest piekny :):)
Czy on ma jakies ogloszenia ?? moge poprosic ciotke plina, ona robi zadarmo. Jezeli sie okaze, ze Iwanka jest i moze go wziac, to fajnie.
Poza tym od czasu do czasu cos nam w zyciu nie wychodzi od pierwszego razu. Napewno wszystko bedzie dobrze i Kubus znajdzie wspanialy domek :):)[/QUOTE]
Awit robiła ogłoszenia a nasza kochana plina zawiesiła ogłoszenia darmowe:eviltong:
to link do jej bazarku
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/198729-40-ogłoszeń-za-10zł-PIĘTNAŚCIE-PAKIETÓW!-na-hotelik-Kopcika-do-15.01[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Trzeba szukać jakiejś dziewczyny z Będzina. Tylko nie wiem ,czemu ma na awatarze ma Katowice?.Ja bedę szukać kogos ,adres moge którejs podac.Moze wcześnij kogos znajdziecie. Ja też mam przeczucie ,ze mogło cos sie wydarzyć.Moze choroba? Nie chcę myśleć nawet ,ze coś innego.

Link to comment
Share on other sites

Mam liste osob z Bedzina. Napisalam do Martyny P.

[url]http://www.dogomania.pl/memberlist.php?s=&securitytoken=1293045012-bb462b54b132398365178a52f598ca01877b8bee&do=getall&ausername=&homepage=&field1=&field2=b%C4%99dzin&field3=&field4=&icq=&aim=&msn=&yahoo=&skype=&postslower=&postsupper=&joindateafter=&joindatebefore=&lastpostafter=2010-10-10&lastpostbefore=&sort=username&order=[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...