Jump to content
Dogomania

Galeria Pheobe


Paaula

Recommended Posts

  • Replies 346
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Paaula'] Zastanawiam się nad zamówieniem tego O 02-4. Chyba ktoś na dogo ma takie, ale może się mylę.[/QUOTE]

Nie mylisz się ;) Moje laski i Cleosia takie mają :)


[quote name='jot11'] A takie 02-4 to ma Marzcia dla Vikusi i Carmusi to wiem na pewno.
[/QUOTE]

Jolcia jak zawsze masz racje :)

[quote name='karkakarka']Te ubranko mam ja i Marzenka :loveu: tzn nasze psy hehe

A to w kropki jest z lajkry (nie wiem jak się pisze) faje jest - ja jestem z niego Bardzo zadowolona :D[/QUOTE]

Ja też jestem z niego bardzo zadowolona mimo, że kupiłam o rozmiar za duże, ale jest świetne.

[quote name='Paaula']ja mam te różowe jest z lycry, ale takie bardziej matowe jest. Podoba mi się. A te co Wy macie jest takie bardziej śliskie?[/QUOTE]

Tak, to w kropki jest śliskie jak stylonowy fartuszek ;) Cieniutki i fajnie się rozciąga.
Jak rozmawiałam z p. Jolą z DF to właśnie ten materiał mi poradziła bo jest najbardziej śliski z całej ich oferty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paaula']Dziewczyny lepiej kupić drugie ubranko na zimę czy kombinezon?[/QUOTE]

Zimą to pewnie zimno jej będzie w tym ubranku na papiloty. A kombinezon jak już to na pikówce, bo polar plącze włosy... My kupiliśmy derkę, dokładniej w sklepie się nazywa płaszczyk :eviltong: na pikówce oczywiście.

Paula, mówisz że mała tak ładnie wygląda w tym ubranku to dawaj foty, niech ciotki też zobaczą :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Hej. Wczoraj robiłam wieczorem, więc czupryna rozczochrana. Chciałam zrobić tu z nią pozycję wystawową, ale coś się rozpraszała.
[IMG]http://i51.tinypic.com/nehz5s.jpg[/IMG]

[IMG]http://i55.tinypic.com/epljja.jpg[/IMG]

[IMG]http://i54.tinypic.com/110dsau.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paaula']zamówię sobie takie jak macie wy ;) bo chcę tez mieć śliskie, te moje jest takie bardziej matowe, ale i tak mi się podoba. A jaki rozmiar macie? Bo my 2.[/QUOTE]

Carmen tak samo jak Cleosia nosi "0" ;)
Małe szkieletorki :evil_lol:

Na zimę mamy kombinezony na cztery łapki. Myślę, że zdecydowanie lepszy niż derka czy sweterek bo koszulka pod nim nie moknie.
No i cieplej w doopkę co dla mojej Carmusi jest baaardzo ważne bo ona strasznie szybko marznie ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paaula']ale w sumie przydałoby się i tak drugie na zmianę ubranko na papiloty. Powiedzcie mi gdzie można tanio kupić kombinezon?[/QUOTE]

Zdecydowanie druga koszulka sie przydaje ;)
My kombinezony miałysmy szyte na miare, ale w tym roku babeczka, która nam szyła nie odbiera poczty :(
Z tego co sprawdzałam to chyba jednak w DF są najtańsze, chyba że na Allegro coś "upolujesz" ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paaula'] Karmę mamy już w zapasie ( hodowca polecił Starterem karmić i przy zamówieniu 10kg wcale tak drogo nie wychodzi) smaczki dziś kupione,.....[/QUOTE]

cześc,zwiedziłam całą galerię i jakoś z tymi10kg karmy mi utkwiło...jak byłam na szkoleniu i dziewczyna a acany mówiła,że karma sucha utrzymuje swoje właściwości przez 3 miesiące-po otwarciu opakowania....warto mieć to na uwadze zamawiając karmę

i mam prośbę-dawaj więcej foteczek,bo masz slicznośc w domku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='slawi'][url]http://i51.tinypic.com/nehz5s.jpg[/url] super wygląda Sabrinka w tym ubranku:),
drugie jest konieczne nie tylko w zimie, piorę psa, piorę też ubranko,
trzeba mieć coś w zapasie[/QUOTE]

Ja zmieniam dziewczynom ubranka co dwa dni. Nie lubię jak chodzą w takich nieświeżych ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='megi82']cześc,zwiedziłam całą galerię i jakoś z tymi10kg karmy mi utkwiło...jak byłam na szkoleniu i dziewczyna a acany mówiła,że karma sucha utrzymuje swoje właściwości przez 3 miesiące-po otwarciu opakowania....warto mieć to na uwadze zamawiając karmę

i mam prośbę-dawaj więcej foteczek,bo masz slicznośc w domku[/QUOTE]
my mamy trzymamy w pudełku plastikowym szczelnym (takim w którym można kupić wypawkę z royala)

no to w takim razie robie drugie zakupy na DF i kupuje ubranko (to co mają Marzenki dziewczynki i Kariny) i jeszcze kombinezon. tylko nie wiem jaka cena?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...