Jump to content
Dogomania

Spryskiwacz i inne sposoby na aplikację kosmetyków


bluerat

Recommended Posts

Pytanie proste, a może nie do końca.

Ponieważ większość kosmetyków używa się w różnych rozcieńczeniach, do ich aplikacji dobrze sprawdza się spryskiwacz - przynajmniej u mnie. O ile do kąpieli - szamponu, oraz nakładania odżywki mogą to być większe pojemności, to do rozczesywania pomiędzy kąpielami, kiedy rozrobiona odżywka powinna być od razu lub w ciągu max 2-3 dni zużyta, więc na jednego psa nie wychodzi dużo.

Szampon i odżywkę przy kąpieli rozrabiam sobie w butelkach po szamponie z małą dziurką/małym strumieniem płynu.
Spryskiwacz do kwiatków był niewygodny - dłoń mi drętwiała od naciskania pompki, poza tym najmniejsze mają ok 400-500ml pojemności.
Kupiłam spryskiwacz ze środkiem odstraszającym komary o zapachu cytrynowym, żeby wylać środek i używać samej butelki ok 250ml, ale mimo wielomiesięcznego moczenia w wodzie, sam spryskiwacz dalej śmierdzi cytryną i nie zaryzykuję użycia na psie.

Widziałam w necie spryskiwacze Artero o pojemności 180ml, aluminiowe i plastikowe. Rozważam kupno. Ale może ktoś z Was coś mi podpowie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamewa']Mówisz że jest dobry?ja właśnie przymierzam się by go kupić...do oleju chyba będzie dobry co??[/QUOTE]
Wiesz co .. ciężko mi stwierdzić czy będzie dobry do samego oleju. Ja mam w nim taką miksturę i się nadaje ale czy olej przejdzie? :hmmmm: Nie próbowałam :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...