Jump to content
Dogomania

TOZ Oddział w POLICACH-szczeniaki,psiaki,kociaki i inne nasze zwierzaki.


tatankas

Recommended Posts

W sobotę, ok 21 Nora zerwała smycz i poleciała za psem (ul. Studzienna, Szczecin - okolice Hożej).

Suczka ma czarna lakierowana obrożę, z ozdobnymi kosteczkami, kaganiec i kawałek czarnej smyczy. Jest łagodna do ludzi, nie lubi kotów i niektórych psów. Niedawno przechodziła operację i wciąż wymaga opieki weterynaryjnej.

[img]http://lh4.ggpht.com/_1pBGizGCSbk/TPgBK204ykI/AAAAAAAAFrg/KMqfgCEYqSc/P1100100.JPG[/img]

Marta 517680264, Agnieszka G. 694812002

Link to comment
Share on other sites

[B]Dziewczyny masakra,jako wolontariuszka TOZ-u w Policach dostałam takiego maila:[/B]
[QUOTE]Witaj tatankas,

Witam

Dzwoniłam dziś do Pani, ale uważam że lepiej będzie to napisać.
Mam sąsiadkę, która jakiś czas temu przygarnęła do domu psa ze schroniska. Suka to dorosły amstaff i na początku wszystko było ok, lecz teraz jest tragedia.
Właścicielka nadużywa alkoholu i mieszka w jednym pokoju przy ulicy Bankowej 22. Nie wyprowadza psa na spacery i nie karmi. Pies w tym momencie jest w bardzo, ale to bardzo złym stanie. Suczka jest przywiązana do haka wbitego w ścianę i tak od kilku miesięcy. Jest bardzo bita, ponieważ załatwia swoje potrzeby pod siebie. Właścicielka jej nie daje jej ani jeść ani pić, bo stwierdziła że nie będzie się dzięki temu załatwiać. Kiedy już to zrobi jest przez to bardzo bita, kopana i zaczęła jeść swoje odchody ze strachu. Jest strasznie wychudzona i ma bardzo zaropiałe oczy oraz strasznie suchy nos (podejrzewam odwodnienie).
Dodam, że kobieta wcześniej miała malutkiego kundelka który został przywiązany w lesie do drzewa (przez opłaconych przez nią małolatów). Obawiam się, że ta suka może skończyć tak samo.
Bardzo Panią proszę o jak najszybszą interwencję w tej sprawie, ta suka jest bardzo łagodna i straszna pieszczocha i żal że ze schroniska trafiła w takie paskudne łapska!!!
Piszę anonimowa ponieważ jak wcześniej pisałam jestem sąsiadką tejże kobiety. [/QUOTE]


Już dzwoniłam do innych dziewczyn z TOZ-u naszego,prawdopodobnie dzisiaj idziemy ze Strażą Miejską na interwencję tam,bo to nieciekawa dzielnica jest.w razie W pies wyląduje pod naszą opieką w Sierakowie na Kwarantannie,innego wyjścia nie mamy.Krzywdy nie dam jej tam zrobić.Dobrze by było cosik jej wykombinować,jakiś DT jeżeli to prawda,odezwę się po powrocie.

Link to comment
Share on other sites

Koci czaruś ma dom,mamy za to białe kotki do adopcji,niestety jako,że albinosy to na 99% są głuche.

Druga sprawa to:

3e83f2bd47686d47med.jpg

b127f52bea90b914med.jpg

Znaleziono psiaka w obroży,zadzwonili panowie co tam pracuja ze on wszedl do kingi
do góry i tam się położył i spał,widocznie poczuł ciepło,wzięła go dziś nasza wolontariuszka na tymczas,ale jutro wyjeżdża i będzie dopiero w poniedziałek,jeżeli nie znajdzie się właściciel lub osoba chętna wziąć go do siebie na te parę dni piesek niestety trafi do hotelu w Sierakowie.Piesek jest bezproblemowy i łagodny.Pięknie zachowuje się w domu,jak i na dworze.

tel:517-910-923

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tatankas']Koci czaruś ma dom,mamy za to białe kotki do adopcji,niestety jako,że albinosy to na 99% są głuche.

[/QUOTE]
Albinoski były trzy, jeden już w nowym domu. Dwa pojechały na dt plus mała szaruska.
Mam nadzieję, że znajdzie się właściciel psiaka.

Link to comment
Share on other sites

Witam
Nie wiecie moze czy nie zaginal komus samiec rasy Akita Inu. Pieknej budowy, dosc wysoki, o ciemnym umaszczeniu w prege z bialym krawatem i koncowka ogona? Byl zadbany, jednak biegal bez wlasciciela + zadnej obrozy/smyczy czy tez szelek nie mial. Obojetny do psow i ludzi

Link to comment
Share on other sites

własciciel psa sie znalazł dzieki naszej klasie. tam wyczytał ze pies został znaleziony. wczoraj go odebrał, ale powiedział ze nie było psa 3 dni wiec juz nie liczył ze sie znajdzie. pies był bardzo szczęsliwy jak zobaczył swego pana. córke lizał po twarzy. pouczyłysmy właściciela zeby psu kupił adresatkę. ewentualnie go wykastrował.
cieszymy sie ze to sie dobrze skończyło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maron86']Witam
Nie wiecie moze czy nie zaginal komus samiec rasy Akita Inu. Pieknej budowy, dosc wysoki, o ciemnym umaszczeniu w prege z bialym krawatem i koncowka ogona? Byl zadbany, jednak biegal bez wlasciciela + zadnej obrozy/smyczy czy tez szelek nie mial. Obojetny do psow i ludzi[/QUOTE]

Nic nie wiem Maron86,musisz podać więcej danych,to dam ogłoszenie na forum Police,jak by było zdjęcie psiaka to mogłabym też dać na naszą klasę,ludzie są wzrokowcami,więc łatwiej im poznać psa,jak mają go przed oczami.Gdzie pies latał i w jakich godzinach?

Link to comment
Share on other sites

Zdjecia nie mam, bo aparat w komorce jest przegryziony ^^'
Pies biegal wczoraj okolo godziny 15:00 przy weterynarzu Sadłowskim. Pozniej go widzialam u nas na podworku jak z plakatami szlam, czyli kolo 16:00-16:10. To nie typowy pies i o dosc zadkim umaszczeniu. Ewidentnie wyglada na rasowa akite, jak go znow zobacze to postaram sie zdjecie jakos zrobic. Niestety nie moge go 'przetrzymac' bo nasza sunia by go oskalpowala, poza tym ona jest w trakcie rui - a ten pies nie byl kastrowany.

Link to comment
Share on other sites

niestety w związku z kolejna podjeta interwencja, mamy kolejne szczeniaki do adopcji. brak mi słów dla ludzi ktorzy uwazaja ze suka raz musi urodzic. najchetniej bym nimi potrzasneła i zawiozła na siłe do schronu. bo jak nie zobacza tych biedaków w schronie to nigdy nie zrozumieja.
chciałabym wrzucic ich zdjęcia ale niestety jeszcze nie doszłam w jaki spsosób wrzuca sie tu zdjecia. moze ktos mi podpowie? :)

Link to comment
Share on other sites

2 szczeniaczki sa zarezerwowane na adopcje zagraniczna do Niemiec po nowym roku.

ale niestety za 2 tyg. beda do adopcji znów małe szczeniaki. kolejna głupota ludzka. - przynajmniej raz musi urodzic - no i urodziła 7 szczeniaków. masakra. przestaje wierzyc ze zmieni sie kiedys na lepsze.:((

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red][B]Zapraszam do licytacji ręcznie robionych kolczyków ! :smile:[/B][/COLOR]
[B]
Bazarek na TTB Szczecin :smile:[/B]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/198963-Przepi%C4%99kna-BI%C5%BBUTERIA-r%C4%99cznie-robione-KOLCZYKI-na-TTB-Szczecin-do-13.01.11r-godz.-22?p=15996061#post15996061"]http://www.dogomania.pl/threads/1989...1#post15996061[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Zapraszamy na ogłoszeniowy bazarek :smile:
W cenie 15 złotych - 30 ogłoszeń, 2 banerki i 2 plakaty !

Na TTB Szczecin
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/199029-Og%C5%82oszeniowy-zestaw-za-jedyne-15-z%C5%82-na-TTB-SZCZECIN-JESZCZE-ZAMKNI%C4%98TE"]http://www.dogomania.pl/threads/1990...ZAMKNI%C4%98TE[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][B][COLOR=red][U]Uwaga: Gryfino/Szczecin oraz okolice[/U][/COLOR][/B][/SIZE]

[B]2 braci (Jacek Ś., Zbigniew K. - pełne nazwiska na PW) zamieszkałych w Gryfinie przy ulicy Artyleryjskiej.[/B] Poszukują psa/suki wygląd, wielkości nie ważne. Chcą adoptować psa za darmo. Psy po wyadoptowaniu znikają w ciągu 2 tygodni, Ci mężczyźni je katują, głodzą przypalają papierosami, dalej już nie mówię ! Mieszkają w starym domu, a raczej szopie bez ogrzewania, sami nie mają pieniędzy na jedzenie. Pod żadnym pozorem nie wydawać im żadnego psa !
Jak będę miała numer telefonu to podam. Póki co mam tylko nazwiska i adres
UWAŻAJCIE !



Dziewczyny uważajcie na nich, info mam od znajomych mojej mamy, jak dowiedzą się że od Was psy są "za darmo" to mogą próbować się skontaktować.
U nas w Kojcu zrobiliśmy na nich zasadzkę, na ogół nie przeprowadzamy wizyt przedadopcyjnych, ale w tym przypadku wręcz nakazałam, aby zostawili numer telefonu oraz adres zamieszkania. Pojadę tam z inspektorkami TOZ w obrębie Gryfina (Katarzyna Żelech, Ewa Kurkowska) i sprawdzimy ten dom, przekażemy im negatywną opinię i nie wydamy żadnego psa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...