Jump to content
Dogomania

Kupil ktos z Was The Organic Pet dla swojego psa?


taxelina

Recommended Posts

[quote name='deer_1987']Ja nie jestem na 100% przekonana jako ze niektore maja czosnek
[url]http://www.dogomania.pl/threads/196089-Jak-to-jest-z-czosnkiem?p=15704575[/url][/QUOTE]

Czosnek jest w wielu preparatach i karmach dla psów. Teoria o jego szkodliwym wpływie na psa jest dość dyskusyjna i nie taka czarno-biała jednoznaczna, podobnie jak kwestia winogron. Nie jestem producentem więc nie będę się wypowiadać ale nie wydaje mi się aby jakikolwiek producent zdecydował się na dodanie szkodliwej substancji do karmy czy preparatu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']Czosnek jest w wielu preparatach i karmach dla psów. Teoria o jego szkodliwym wpływie na psa jest dość dyskusyjna i nie taka czarno-biała jednoznaczna, podobnie jak kwestia winogron. Nie jestem producentem więc nie będę się wypowiadać ale nie wydaje mi się aby jakikolwiek producent zdecydował się na dodanie szkodliwej substancji do karmy czy preparatu.[/QUOTE]
Rozumiem ze nie jestes producentem i sprzedajecie te produkty co oni maja. Ja tylko wiem jakie odpowiedzi dostalam o wplywie czosnku na psa, wypowiedzi od lekarzy i ludzi ktorzy podawali czosnek i pies do konca zycia ma problemy z krwinkami, o ile dobrze pamietam to wlasnie czosnek wplywa na psa tak ze rozwala czerwone i biale krwinki. a dokladniej mowiac thiolsulfat ktory jest temu winny

[url]http://www.healthypet.com/PetCare/PetCareArticle.aspx?art_key=655a2b98-fe3f-4162-b9e4-af262ec76c7c[/url]
[B]Toxins that affect the blood[/B]


[LIST]
[*]Onions
[*]Garlic
[/LIST]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...