Jump to content
Dogomania

KRAKVET - ankieta listopadowa


Lemoniada

Twój kandydat na listopad to:  

101 members have voted

  1. 1. Twój kandydat na listopad to:

    • "Azyl u Majki" prywatne przytulisko Marii Borowiec
      31
    • Sandomierskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt
      70


Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Głosuję na Majkę. Byłam tam niedawno - nie tylko u Majki, ale też i w tej wsi. Widziałam na własne oczy z czym i w jakich warunkach musi się borykać. Nie mam żadnych wątpliwości. Aha - byłam też świadkiem jak oddawała do adopcji przeuroczego psa Noddy. Więc co do jej postawy - na podstawie moich doświadczeń - nie można mieć zastrzeżeń. A medal ma zawsze dwie strony... Na forum łatwo zrobić krzywdę komuś, zwłaszcza w sytuacji gdy druga strona nie ma możliwości wyłożenia swych racji
:-/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamila Proc']niecale sto glosow[/QUOTE]

Założenie było takie że nie agitujemy i tego sie trzymamy. Każda z nas mogłaby wysłać pewnie po kilkadziesiąt pw do zaprzyjażnionych osób z prośbą o poparcie. Ale po co ? Jedne i drugie psiaki potrzebują, nie wiadomo które bardziej więc niech każda z nas nie ma przynajmniej wyrzutów sumienia i poczucia krzywdy w stosunku do drugiej grupy. Którymś psiakom będzie dobrze i niech tak zostanie, a nam zostanie poczucie przyzwoitości. Mnie styl i forma tego głosowania bardzo odpowiada, chociaz oddałam głos na Majkę. To rzadkość na dogo.

Link to comment
Share on other sites

Tyle w kwestii wspierania się na forum:
[quote name='fufu']Przepraszamy za wyłamanie się z zasad. Z ankiety krakvetu się nie wycofamy.[/QUOTE]

[quote name='Temida'][B]Teraźniejszość uczy, a przyszłość pozwala na realizację.
[/B]Teraz jesteśmy bogatsi o nową wiedzę i na pewno zostanie ona wykorzystana w przyszłości.
Wszyscy walczymy o Dobro zwierzaków jak słusznie zauważyła Soema. O dobro wszystkich zwierzaków, które potrzebują pomocy.
Kibicuję wszystkim startującym w konkursie, gdyż wiem że to konkurs, który pomoże zwierzakom obojętnie z jakiego miasta czy Fundacji.
Przecież w walce o zwierzaki wszyscy jesteśmy równi.
Powodzenia dla wszystkich :)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...