Jump to content
Dogomania

Katowice 2011


sznaucerka84

Recommended Posts

Może nie 10 minut, a 20 z psem i bagażami, ale faktycznie dojść się da bez większych problemów. Główne utrudnienie to fakt, że trzeba obejść Dworzec Tymczasowy i albo udać się w stronę ulicy Mikołowskiej i prosto, albo do ul. Kościuszki i prosto. Polecam zaopatrzenie się w mapę, lub chociaż sprawdzenie [URL="http://www.zumi.pl/trasa.html?loc1=Katowice%2C+plac+Oddzia%B3%F3w+M%B3odzie%BFy+Powsta%F1czej+&loc2=Katowice%2C+Korfantego+35&byCar=&cId1=&sId1=&cId2=&sId2="]dojścia z dworca[/URL] :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 517
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lofty']Patrząc co się dzieje za oknem to mam gęsią skórkę:( Jak ja lubię mokrego psa mieć na wystawie brrrr
Może Ci co mieszkają w Katowicach pocieszą mówiąc że w Katowicach słonko:)[/QUOTE]
ale na irlandach przynajmniej brudu nie widać a jak ja przejde kawałek z moim anglikiem to zaraz ma czarne podwozie :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzia&Marszi&Irys']ale na irlandach przynajmniej brudu nie widać a jak ja przejde kawałek z moim anglikiem to zaraz ma czarne podwozie :P[/QUOTE]

Malo pocieszające ze brudu nie widać:( wystarczy ze włos zmoknięty i zabłocony i już problem z wyczesaniem i wygląda feeee,
no i szkoda dzisiejszych 5 godzin pracy:(

Link to comment
Share on other sites

zycze wszystkim powodzenia!! I mam OGROMNA prosbe czy osoby wystawiajace psy w piatek i sobote,moglyby dac znac na forum lub na moje gg (753488) czy jest tak samo restrykcyjnie jak w zeszlym roku(mysle tu o wpuszczaniu niezgloszonych psow)?? miala ze mna jechac z kolezanka z psem na socjal i nie wiemy poprostu czy jest sens, wiec bardzo prosilabym o info na ten temat.

Link to comment
Share on other sites

[B]wiska[/B] wiesz co...My w tamtym roku wchodziliśmy w 3 psy /jeden przemycony-ale to nieistotne/...i byłam świadkiem jak na bramce ochrona z wetami przepusciła takich "zwiedzających" tylko kazali im podpisać oświadczenie, że psy sa zaszczepione i ponoszą pełna odpowiedzialność za nie...ale to pewnie zalezy na jakich ludzi sie trafi .............

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lofty']Malo pocieszające ze brudu nie widać:( wystarczy ze włos zmoknięty i zabłocony i już problem z wyczesaniem i wygląda feeee,
no i szkoda dzisiejszych 5 godzin pracy:([/QUOTE]

5 godzin na jednego psa?

no ja spędzam 1h = wypranie i wysuszenie psa.. strzyże fryzjerka ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga i Tajga']Szukam transportu do Katowic na niedzielę z okolic Raciborza dla jednej osoby. Ewentualnie szukam osób które pojadą ze mną i dorzucą się do paliwka.[/QUOTE]

Poprawka :)
Druga opcja aktualna. Jadę z Raciborza mogę zabrać Kogoś (max 2 osoby) na trasie do Gliwic (później A4 więc nie bardzo z dosiadką).
Ktoś chętny?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...