Jump to content
Dogomania

Katowice 2011


sznaucerka84

Recommended Posts

  • Replies 517
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam!

Szukam transportu dla jednej bardzo miłej osoby bez psa :lol:
Mogę wsiąść po trasie (Inowrocław-Konin), lub w miejscu "umówionym". Interesują mnie miasta takie jak np. Inowrocław,Konin,Mogilno,Włocławek.. i okoliczne :) (woj.kuj-pom, lub wielkopolskie)

Oczywiście dokładam się do kosztów paliwa i zapewniam bardzo miłą atmosferę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']ze strony oddzialu:

[B]Prosimy nie przyprowadzać psów nie zgłoszonych na wystawę.[/B][/QUOTE]

Dobra ale załużmy że ktoś przyjedzie to co nie wpuszczą - nie napisali ,że całkowity zakaz wprowadzania psów niezgłoszonych .... Jak to wygląda od strony praktycznej ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alusia']Dobra ale załużmy że ktoś przyjedzie to co nie wpuszczą - nie napisali ,że całkowity zakaz wprowadzania psów niezgłoszonych .... Jak to wygląda od strony praktycznej ?[/QUOTE]

Katowice BARDZO przestrzegaja tej zasady i praktycznie nie ma szans przemknac sie z takim psem... Ja sama bylam swiadkiem zatrzymania 5! osob w takiej sytuacji. Co na innych wystawach jest wyjatkiem.
Zeby bylo smieszniej to raz nie wpuszczono mnie w sobote na teren wystawy z psem ZGŁOSZONYM na piątek :D Sprawdzaja dokladnie w jakim dniu ma byc pies itp ;) zabawne :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

dokladnie tak jak pisze Talagia
w tamtym roku to przy bramce spedzilam z dobre pol godziny probujac wniesc w jednym kontenerze dwa psy (a 1 byl zgloszony), nie wpuscili mnie, nie interesowalo ich to że nie mam gdzie psa zostawic, akurat mialam auto to mialam gdzie zostawic ale bez przesady... jak ktos jedzie pociagiem to nie wiem co wedlug nich powinien zrobic - do drzewa przywiazac??

ostatecznie weszlam innym wejsciem, dzielac psy na dwa osobne i jeden wszedl z kolezanka na całkiem inne zgłoszenie a drugi ze mną na prawidłowe zgłoszenie - jednak są cwani i domyslili sie ze sprobuje innym wejsciem i krótkofalówkami sie porozumiewali i Ci z drugiej bramki wiedzieli że ja to ja i dokladnie mnie trzepali - na szczescie uwierzyli ze zostawilam drugiego w aucie i nie zauwazyli roznicy pomiedzy podłozonym zgłoszeniem a ksiażeczką...

dodam ze to wynajeta ochrona jest taka regulaminowa i nie wpuszczaja na tzw. "nie dostalam potwierdzenia a jestem w katalogu" - odsylaja bez psa do sekretariatu po potwierdzenie i pozniej wszystko musi grać tj. zgłoszenie z ksiazeczka zdrowia a jednemu psu rok temu to nawet wet chip sprawdzał

paranoja

wiec w tym roku oszczedze sobie nerwów i biore te co mam zgłoszone

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18'] jak ktos jedzie pociagiem to nie wiem co wedlug nich powinien zrobic - do drzewa przywiazac??


dodam ze to wynajeta ochrona jest taka regulaminowa i nie wpuszczaja na tzw. "nie dostalam potwierdzenia a jestem w katalogu" - odsylaja bez psa do sekretariatu po potwierdzenie [/QUOTE]
ja jadę pociągiem i nie mam potwierdzenia ani numerka ,[B] gdzie mam niby zostawić psa[/B] żeby pójść do sekretariatu z potwierdzeniem wpłaty ?!

to jakaś żenada i kpina... jeżeli z potwierdzeniem wpłaty mnie nie wpuszczą to sekretariat będzie musiał przyjść na bramkę bo nigdzie nie zostawię psa...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']Kurcze to nie wesoło. Planowałam być w Katowicach ok. 11 a tu takie coś. Dojazd na wystawę może być bardzo utrudniony. Teraz nie wiem o której pojechać :(.[/QUOTE]
Jesteś z Rydułtów to myśle,że jak wjedziesz do Katowic przez Siemianowice od północnej strony spodka to spokojnie dojedziesz. Nie ma sensu wjeżdżać na rondo w piątek od 8.00 do 10.00.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darianna']a na piechotkę z pkp dojdę prostą drogą do spodka? :D[/QUOTE]

To najlepsze rozwiązanie z dworca na piechotkę -moim krokiem to 10 minut :) Dworca jako takiego nie ma w chwili obecnej. Słowo "Dworzec" to może nie najlepsze okreslenie -w tej chwili to jeden wielki plac budowy i dwa perony pośrodku ale idzie żyć :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...