Jump to content
Dogomania

Katowice 2011


sznaucerka84

Recommended Posts

  • Replies 517
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dziwna sprawa... dostalam potwierdzenie + numerki i tam jest napisane "do zapłaty 150,00 zł", zapłacono "170,00 zł"

mam 1 psa w młodziezy i 1 w szczeniakach - czyli 120 + 50 zł = 170 :) czy sie myle? moze pierwszy pies kosztował 100 zł??
dodam ze placilam ho ho ho i jeszcze troche temu na 1000 % w I terminie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18']dziwna sprawa... dostalam potwierdzenie + numerki i tam jest napisane "do zapłaty 150,00 zł", zapłacono "170,00 zł"

mam 1 psa w młodziezy i 1 w szczeniakach - czyli 120 + 50 zł = 170 :) czy sie myle? moze pierwszy pies kosztował 100 zł??
dodam ze placilam ho ho ho i jeszcze troche temu na 1000 % w I terminie[/QUOTE]

Nie znam cen z wystawy, ale ...

Być może potraktowali szczeniaka jako 1 psa , a dorosłego jako 2 przez co wyszło mniej.

W dniu wystawy podejdź , wyjaśnij i odbierz te 20 zł. jeżeli faktycznie więcej wpłaciłaś niż powinnaś.
===========================
Sprawdziłam na stronie:

- szczenię 50 zł / I ter.
- kolejny pies 100 zł/ I ter.
----------------------
razem 150 zł / I ter.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18']jakby mi oddali 20 zł to bym sie nie pogniewala :grins:[/QUOTE]

Będziesz miała przynajmniej na parking :):):) bo opłata parkingowa w tym roku to 20 złotych.Jak na miedzynarodówkę to uważam, ze nie jest duża kwota - i mniejsza niż rok temu (30 zł) .No ale ..to w końcu Katowice- jak zwykle the best :):):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...