Jump to content
Dogomania

Katowice 2011


sznaucerka84

Recommended Posts

  • Replies 517
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja uwielbiam wystawę Katowicką nie z powodu tego ze jestem członkiem oddzialu tylko ze wg. mnie tam wszystko gra i jest dopięte na ostatni guzik. Co tam poprawiac skoro nie da sie wszystkim dogodzić? Nie potrafie sobie przypomniec o tych toaletach ale chyba nie były płatne. Parking kosztował 30 zlotych więc przy Poznaniu to jak za darmo. Miejsca było sporo na parkingu. Ja juz sie nie moge doczekac katowickiej wystawy.

Link to comment
Share on other sites

Ja osobiście wystawy Katowickiej nie lubię,nie odpowiadają mi sędziowie,warunki,cena,wczesne zamykanie zgłoszeń itp.
I dlatego ją bojkotuję tzw nie zgłaszam ;-)tam psów już drugi rok z rzędu mimo że to rzut beretem od Krakowa i tak czy siak przyjadę ale tylko towarzysko.

Co do toalet.Bywam na tej wystawie co roku,chyba od 2004 albo 2005 i nigdy WC płatne nie było.Mówię o tych gdzie schodzi się w dół na takim korytarzu z przeszklonymi ścianami.
Ale może gdzieś na hali są inne,płatne?(może to te gdzie bez kilometrowej kolejki można wejść ?;-)

Link to comment
Share on other sites

A ja mam właśnie pytanko odnośnie tego przedłużenia przyjmowania zgłoszeń... Czy jeśli zapłacę za wystawę dziś (jutro będą pieniądze na koncie oddziału), to ile mam zapłacić (120zł, czy 150zł)?

W tabeli opłat uwzględnione są 2 terminy i tam napisane jest, że 120zł płaci się do 23 stycznia włącznie, ale rozumiem, że jeśli termin zgłoszeń został przedłużony, to termin opłat także? Czy to akurat nie ulega zmianie?

EDIT:
Już doczytałam... Swoją drogą ładna gapa ze mnie :P
"[B]O wysokości opłaty [COLOR=#ff0000]decyduje data wpływu zgłoszenia[/COLOR] do Oddziału Katowice"[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yanni']To są konstruktywne argumenty. Żałuję jedynie, że wystawa jest 18-20 marzec a zebranie (walne zgromadzenie sprawozdawcze) 21 marca (: Szkoda bo mozna by wiele spraw przedyskutować.[/QUOTE]

[quote name='narisowa']wiesz, walne - walnym, ale przed każdą wystawą są w oddziałach organizowane zebrania poświęcone tylko wystawie. można zgłosić przecież uwagi na takim właśnie zebraniu zarządu "przed". a na zebranie zarządu każdy członek danego oddziału może przyjść ;)[/QUOTE]

Yanni nic nei szkodzi zgłoś na Walnym.
Zgłoszenie na walnym powinno mieć większą moc sprawczą niż na zebraniach przygotowawczych kiedy wszyscy myślą o teraźniejszej wystawie. A na walnym jest czas na wysunięcie propozycji i przedyskutowanie sprawy.
Rotacja ras aby VII nie była ciągle w piątki to super sprawa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']
Rotacja ras aby VII nie była ciągle w piątki to super sprawa.[/QUOTE]

Na pewno zgłosze :)

Katowice jako wzorcowy oddział podało oczywiście już listę wystawców i psów:)
[url]http://www.zkwp.katowice.pl/listacacib2011.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yanni']Na pewno zgłosze :)

Katowice jako wzorcowy oddział podało oczywiście już listę wystawców i psów:)
[url]http://www.zkwp.katowice.pl/listacacib2011.html[/url][/QUOTE]
Tak aby oczy bolały od szukania na tej liście.

Jeszcze planu sędziowania brakuje i będzie wiadomo czy znalazłam wszystkie psy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...