Jump to content
Dogomania

Katowice 2011


sznaucerka84

Recommended Posts

  • Replies 517
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='musia']Jeszcze tylko 2 dni - I termin !!!

Spóźnialskim i oszczędnym przypominamy[/QUOTE]
O musia to może ty mi pomożesz, bo na maile nikt nie odpowiada.
Co zrobić jak straciłam kod autoryzacji i nr zgłoszenia(format komputera) który o ile dobrze pamiętam trzeba wpisać w tytule przelewu?

Link to comment
Share on other sites

Zuza, to napisz po prostu w polu informacja swoje dane + imie psa. I też dojdzie. Przeciez kiedys tak się opisywało swoje przelewy.
Nie podejrzewam, aby Katowice miały az taki bałagan w księgowości:)
Przecież nic takiego się nie stało.

A pieniądze zawsze powinny miec swojego nadawce i odbiorcę, prawda?

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Zuza, to napisz po prostu w polu informacja swoje dane + imie psa. I też dojdzie. Przeciez kiedys tak się opisywało swoje przelewy.
Nie podejrzewam, aby Katowice miały az taki bałagan w księgowości:)
Przecież nic takiego się nie stało.

A pieniądze zawsze powinny miec swojego nadawce i odbiorcę, prawda?

pzdr.[/QUOTE]

[quote name='musia']Dokładnie - tak jak Asiaczek napisała.

Albo też zadzwoń do oddziału - poproś o podanie numeru ( w celu przelewu ) , podaj swoje dane, psa - powinni ci podać.[/QUOTE]
Tak właśnie zamierzałam, zrobić tzn wpisać dane, ale może na wszelki wypadek przedzwonię, dzięki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'] Nie podejrzewam, aby Katowice miały az taki bałagan w księgowości:)[/QUOTE]

Katowicki oddział w każdej dziedzinie swojej działalności jest dokładny i skrupulatny i nie ma żadnego bałaganu w księgowości, więc i problemu nie będzie jak wpisane zostaną podstawowe dane które się wpisuje na każdym zgłoszeniu psa na wystawę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']Wpisz dane w tytule przelewu i bedzie ok :) Jakby cos tam nie gralo, to wydrukuj potwierdzenie i tyle.
Taaa moje grupy w Katowicach od kiedy pamietam sa w piatek :) Juz sie z tym pogodzilam, chociaz tym razem bede rowniez w niedziele na IX ;)[/QUOTE]
To rozumiem, że pod ring basków zajrzysz, tak?
A o co biega z gr. IX? Jest coś, czego nie wiem...?

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Do Katowic jeszcze masa czasu, ale zajrzec sie postaram oczywiscie :)
A ze nieraz sie zdarzy cos z IX gr wystawic, to chyba nic podejrzanego? Osobiscie zadnej ozdobki nie przygarnelam, nie ma takiej opcji! ;) wystawowi podopieczni do pomiziania zdecydowanie mi wystarczaja :)

Link to comment
Share on other sites

Ja tym razem też w dwa dni :D W piątek oczywiście z Tamlinem + moje wilczakowe maleństwo w formie widza. W niedzielę tylko wilczakowy maluch też w formie widza i spotkania z wilczakową rodzinką :D
I oczywiście obiecuję że każdy będzie mógł wymiziać malucha ( Tamlina też żeby mu nie było smutno ;) )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ja bym wybrała: Stelios Makaritis ( lubie nację Greków:), showman w kazdym calu, super!
J.J. Dupas - Francję tez lubię, no i byłaby mozliwośc podszkolenia się z językiem.

A których Ty sędzió wybierasz...?

pzdr.[/QUOTE]

No i widzisz [B]Asiaczku[/B] chciałam do Dupasa, ale on ocenia też w tym dniu leonbergery i tosy, a ich na bank będzie więcej niż tych kilka springerów i flatów, więc asystentura nie byłaby zaliczona...

Wysłałam prośbę o asystenturę u p. Ryka - zależy mi tez na tym, żeby sędzia był kontaktowy i żebym mogła się czegoś mądrego dowiedzieć. Nie wiem jak ta sędzina z Brazylii i Grek, więc nie chciałam ryzykować :)
A p. Ryk jest bardzo sympatycznym i otwartym człowiekiem, więc stąd decyzja :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoodka']No i widzisz [B]Asiaczku[/B] chciałam do Dupasa, ale on ocenia też w tym dniu leonbergery i tosy, a ich na bank będzie więcej niż tych kilka springerów i flatów, więc asystentura nie byłaby zaliczona...
Wysłałam prośbę o asystenturę u p. Ryka - zależy mi tez na tym, żeby sędzia był kontaktowy i żebym mogła się czegoś mądrego dowiedzieć. Nie wiem jak ta sędzina z Brazylii i Grek, więc nie chciałam ryzykować :)
A p. Ryk jest bardzo sympatycznym i otwartym człowiekiem, więc stąd decyzja :)[/QUOTE]
Jak zwykle zycie zweryfikowało nasze plany...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

hej, mam pytanie
zgłosiłam w ostatnim dniu tej tańszej opłaty, jednak nadal status zgłoszenia to: OCZEKUJE NA POBRANIE Z BAZY ZGŁOSZEŃ.
Czy oznacza to że opłata będzie naliczona dopiero jak pobiorą?
Już zapłaciłam i teraz zastanawiam się czy będę musiała dopłacać...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...