Jump to content
Dogomania

Katowice 2011


sznaucerka84

Recommended Posts

  • Replies 517
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Yanni']Katowice jak zwykle najwyższy poziom organizacji-największa hala w Polsce ,sędziowie z kilku kontynentów (a nie z za miedzy),mnóstwo wolontariuszy do pomocy,parking z pewnością w cenie nie do omdlenia. Na to można wydać te 120 zł. No ale to jest w końcu Śląsk ! :)[/QUOTE]


Taaaaaak, najwieksza hala, przepraszam, która? Coś nowego wybudowali ???

Już nie wspomne o ... braku inwencji ?? czy nie wiem czego..
Mam charciki włoskie, i Katowice MAJĄ w obsadzie sedziego-hodowce charcików, mieszkajaca we włoszech ( akredytowana przez włoski klub do sedziowania na ich Speciality shows) i męza owej hodowczyni ( rowniez z akrdytacja.
No i owa Pani, nie sedziuje zadnej rasy w chartach, a Panu - charcików tez ozywiscie nie przydzielono.
Na moje pytanie a czemu" odpowiedziano - ze ich charciki to mało obchodzą...
I zapewne pojade sie przemeczyc w tym scisku jak co roku- ale zamiast 5 czy 6 psow wezme moze ze 2 ... Szkoda ze tak nas nikt nie szanuje ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karenina']Taaaaaak, najwieksza hala, przepraszam, która? Coś nowego wybudowali ???

Już nie wspomne o ... braku inwencji ?? czy nie wiem czego..
Mam charciki włoskie, i Katowice MAJĄ w obsadzie sedziego-hodowce charcików, mieszkajaca we włoszech ( akredytowana przez włoski klub do sedziowania na ich Speciality shows) i męza owej hodowczyni ( rowniez z akrdytacja.
No i owa Pani, nie sedziuje zadnej rasy w chartach, a Panu - charcików tez ozywiscie nie przydzielono.
Na moje pytanie a czemu" odpowiedziano - ze ich charciki to mało obchodzą...
I zapewne pojade sie przemeczyc w tym scisku jak co roku- ale zamiast 5 czy 6 psow wezme moze ze 2 ... Szkoda ze tak nas nikt nie szanuje ...[/QUOTE]

widzę że mamy podobne zdanie- bywają sędziowie którzy sędziują inne rasy, a nawet znają sie na tollerach, i co? oczywiscie nic, kolejny raz sędzia polski. Bo Tollery rzadka rasa, nie przejmujmy się kto je sędziuje..
I tak w ramach tego co pisałam o Katowicach na wątku kieleckiej wystawy- jakoś Kielce mogły za Intera dać 40 PLN, prawda?
Mniej miejsca, gorsze parkingi, gorsza obsługa ringowa- ale 120 PLN się bierze (Kiele 100). Szkoda słów.

[B]BTW, już są na stronie informacje o wystawie:[/B]
[url]http://www.zkwp.katowice.pl/cacib2011.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller']widzę że mamy podobne zdanie- bywają sędziowie którzy sędziują inne rasy, a nawet znają sie na tollerach, i co? oczywiscie nic, kolejny raz sędzia polski. Bo Tollery rzadka rasa, nie przejmujmy się kto je sędziuje..
I tak w ramach tego co pisałam o Katowicach na wątku kieleckiej wystawy- jakoś Kielce mogły za Intera dać 40 PLN, prawda?
Mniej miejsca, gorsze parkingi, gorsza obsługa ringowa- ale 120 PLN się bierze (Kiele 100). Szkoda słów.

[B]BTW, już są na stronie informacje o wystawie:[/B]
[url]http://www.zkwp.katowice.pl/cacib2011.html[/url][/QUOTE]

Dlatego moje INTery znow zostaną w domu ;)

Ja tam nie wiem tylko jak oni liczą te psy -"moi" wymarzeni sedziowie na ta wystawe maja rasy których rok temu było po 3-5 psów zgłoszonych - moich karzełków było znacznie więcej .
Ale nie-to-nie. Nasz sedzia jest ok, to dobry sedzia i zna rase, ale zawsze jesli mozna by miec sedziego specjaliste..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller'] Bo Tollery rzadka rasa, nie przejmujmy się kto je sędziuje..

[B]BTW, już są na stronie informacje o wystawie:[/B]
[URL]http://www.zkwp.katowice.pl/cacib2011.html[/URL][/QUOTE]

Tollery rzadka, a mój field jeszcze rzadsza, więc po co w ogóle jakiś sędzia :evil_lol:

w obsadzie rasa nie wyszczególniona i przy żadnym z sędziów nie dopisano - "pozostałe rasy" bo i po co ? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='narisowa']Tollery rzadka, a mój field jeszcze rzadsza, więc po co w ogóle jakiś sędzia :evil_lol:

w obsadzie rasa nie wyszczególniona i przy żadnym z sędziów nie dopisano - "pozostałe rasy" bo i po co ? :razz:[/QUOTE]

a nas uwzględnili ;D w końcu ostatnio były aż 4 :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karenina']Taaaaaak, najwieksza hala, przepraszam, która? Coś nowego wybudowali ???[/QUOTE]

A przepraszam wystawiasz pieska czy konia moze? Bo co jak co ale miejsca to chyba dosyć jest w "Spodku" nawet na Arlekiny. Rozumiem ,że mozna marudzić, ale niech to ma jakieś ręce i nogi a zwłaszcza merytoryczne podłoże ! Na co dzien pewnie jeżdzisz po pipidówach jak np. Głogow czy Zabrze pewnie i ci pasi . A może zasugerujesz, gdzie jest lepsze miejsce w katowicach do zorganizowania wystawy? Pozdrawiam !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwax']widać nie przewidują uczestnictwa jakichśtam fieldów. poszukaj innej wystawy , gdzie znajdziesz, że fieldy też będą oceniane :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:[/QUOTE]
no mogliby chociaż napisać "pozostałe rasy" :eviltong: czy za dużo wymagam od organizatorów międzynarodówki :razz:

Link to comment
Share on other sites

Yanni no niestety Katowice nie nalezą do wystaw gdzie jest luz. W zeszłym roku ledwie się przepchałam w pobliże 'swojego' ringu. Z powodu ścisku ludzie depczą po rzeczach wystawców...ba czasem i po psie (no przeciez taaaki malutki, można nie zauważyć :P ). Taka jest prawda.
Jeżeli porównać wystawę Katowicką z Kielecką to w ogóle nie ma o czym mówić, to tak jakby sadzawkę z oceanem porównywać ;)
Ale za co muszę pochwalić, to często w 'mojej' rasie obsada sędziowska dobrze dobrana oraz bardzo pomocny wolontariat , sami garną się zawsze do pomocy przy tachaniu całego majdanu po tych fantastycznych schodach (albo myśmy miały ostatnimi czasy takie szczeście) :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shaluka']Kurczę, znów nie dość, że drogo, to po ostatnich Katowicach i tych mini ringach, tłoku to ja pasuje.. i jeszcze ten sędzia.. Masakra. Szkoda.. bo mamy w miarę blisko i miałam nadzieję, że w tym roku Katowice się bardziej popiszą :(

Udanej wystawy!![/QUOTE]
A co to za sędzia? Już sędziował wilczaki? Skoro przewidziano mu na cały dzień tylko nas to chyba organizatorzy spodziewają się jakiegoś wieeeelkiego najazdu wilczakowców przyciągniętych kompetencją sędziego :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...