Jump to content
Dogomania

Ecokarma. czy ktoś karmił tą karmą swoje psy?


Lolita& 08,06,2009

Recommended Posts

Witam od pewnego czasu zastanawiam się nad karmieniem swojego psa karmą mięsną surową, i mam kilka pytań co sądzicie o tym producencie:

[url]http://www.ecokarma.pl/cennik.php[/url] . z tego co wyczytałem na ich stronie to dowóz jest gratis przy zamówieniu minimum 50kg karmy, wiec może jest ktos chętny z Warszawy by się podzielić dostawą, bo dla mnie 50kg na raz to za dużo. czekam na odpowiedzi . w razie jakichkolwiek pytań mój nr gg3606055 do dyspozycji.

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Ja karmiłam swego czasu. Później przeszłam na samą suchą i obecnie znowu częściowo wrócimy do kostek. Kupowałam kostne z warzywami i mielonkę wołowo-indyczą. Nie miałam problemu z psiakami. Co do dowozu, to najlepiej do nich zadzwonić lub napisać. Mnie przywożą za fri 1-2 kartony (10-20 kg). Poprostu organizują wyjazd zbiorowy do Katowic na jeden dzień. Może istnieje taka możliwość również do Warszawy.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

zamówiłam na próbę, no i powiem tak, cena super, kontakt ze sprzedawcą super, można się dogadać z przywozem, co do zamówienia itd.

Co do samej karmy...mam mieszane uczucia- zamówiłam kostki 250g - indyczo-wołowe i kostki z warzywami.
Te pierwsze są super drugich niestety nie polecam...skład na opakowaniu nieco inny niż na stronie "wzbogacony" o mięso i podroby wieprzowe- nie daje psom wieprzowiny i pewnie bym nie kupiła gdybym wiedziała co pisze na opakowaniu
Skład:
"mięso wołowe, mięso wieprzowe, mięso drobiowe, uboczne produkty pochodzenia zwierzęcego kat III, podroby wołowe i wieprzowe, warzywa"
a na stronie przy produkcie pisało tylko o wołowinie, indyku i warzywach, nie podano całego składu...

myślę, że pewnie trzeba dodawać witaminy i minerały do takiej karmy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...