Jump to content
Dogomania

Którą psią szkołę w Krakowie wybrać?


abero

Recommended Posts

Witam,
Doradźcie, proszę, naprawdę dobrą szkołę do odbycia kursu podstawowego posłuszeństwa. Wstępnie wytypowałam trzy: Alteri, Canid i K9, ale to tak na czuja, bo nie znam o nich opinii bezpośrednio od klientów. Moja sunia ma niecałe 1,5 roku i nie sprawia szczególnych problemów.

Link to comment
Share on other sites

Pogrzebałam w necie i o K9 znalazłam kilka negatywnych opinii. A dlaczego nie polecasz Canid? Nie znam się na tresurze, ale przeglądając ich strony można uznać, że Canid i Alteri mają podobne metody. Oczywiście jest jeszcze kwestia wykonania.

Link to comment
Share on other sites

Ja osobiście polecam szkołę Alteri. Tam napewno nie stanie wam się krzywda, co więcej, będziecie się świetnie bawić, nauczycie się dużo ciekawych i przydatnych rzeczy i wzmocnicie swoją więź:) Znam tą szkołę od wewnątrz, uczyłam się tam na kursie trenerskim i mogę szczerze powiedzieć, że ich metoda uczenia jest naprawdę pozytywna i bardzo dbają o dobre relacje przewodnik-pies. Także jeżeli zależy Ci na tym, aby mieć super relacje z psem i go rozumieć to dobry wybór dla Ciebie to Alteri:)
Co do szkoły K9 mogę potwierdzić, że ich metody uczenia nie są pozytywne i właśnie pracuję z psem owczarkiem niemieckim który jest po 2 lekcjach w tej szkole i ma wielki uraz do psów, bo na zajęciach treser dopuścił do tego, aby inny pies go zaatakował... nie wpominając już że sam dopuścił się przemocy wobec psa...
A jeśli chodzo o Canid to nie jest to zła szkoła, bynajmniej uczy w niej bardzo dobra behawiorystka, aczkolwiek nie widziałam osobiście jak prowadzone są zajęcia.

Podsumowując uważam, że Alteri to najlepszy wybór dla was:)
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olq']Puli a dlaczego akurat tą szkołę polecasz? Chciałabym zabrać moją psicę na szkolenie i mieć pewność, że nikt nie zrobi jej (ani naszym relacjom) krzywdy.[/QUOTE]W oparciu o własne obserwacje a przede wszystkim ze względu na kwalifikacje, wiedzę i umiejętności prowadzących.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puli']W oparciu o własne obserwacje a przede wszystkim ze względu na kwalifikacje, wiedzę i umiejętności prowadzących.[/QUOTE]
dokładnie, takie samo zdanie mam i ja, i spokojnie mogę polecić Hittdoga.

Fajną alternatywą dla Alteri jest Qumam (dawne Axio, prowadzący Zula Przybylińska)
[url]http://www.qumam.com/oferta.html[/url]

Znam psy po tej szkole, wiele razy wysyłałam tam znajomych i widzę naprawdę postępy- do tego przemiła prowadząca z dużą wiedzą

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller']

Fajną alternatywą dla Alteri jest Qumam (dawne Axio, prowadzący Zula Przybylińska)

Znam psy po tej szkole, wiele razy wysyłałam tam znajomych i widzę naprawdę postępy- do tego przemiła prowadząca z dużą wiedzą[/QUOTE]

W końcu Zula jest absolwentką kursu trenerskiego ALTERI :)

Link to comment
Share on other sites

  • 8 years later...

Ja z moją almą chodzimy na szkolenie DogFit w szkole psiekspert. Jestem bardzo zadowolona, alma poznała na szkoleniu wielu psich znajomych. Szkolenie odbywa się na placu: nauka, komend, tor przeszkód i w terenie dogtrekking. Oczywiście wszystko metodami pozytywnymi.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...