Jump to content
Dogomania

Toruń 20.08.2006 - wystawa krajowa


Mała_Tybetanka

Recommended Posts

  • Replies 608
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przyznam szczerze, ze bylam w zeszlym roku na wystawie w Toruniu, ale nie slyszalam o tych przypadkach smiertelnych. Rzeczywiscie na wystawie bylo bardzo goraco, ale... mozna przypuszczac, iz w srodku lata bedzie goraco ;) i odpowiednio zabezpieczyc przed slonkiem zarowno siebie samego jak i psiaka.

Wspominam to wystawe bardzo symatycznie i dlatego w tym roku jade tam ponownie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cavalierka']Organizacja jest w sumie ok,ale jest bardzo mało miejsc, gdzie można schronić siebie i swoje psy przed słońcem :shake: W zeszłym roku z powodu upału na tej wystawie zmarły 2 Chow Chowy i 1 Amstaff :shake: .[/quote]
Marta jak chcesz troszke cienia, to zapraszam do mnie na herbatke :cool3: tylko troszke daleko mieszkam od wystawy...

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Na tej wystawie jest do wystawienia suczka weimarka. Jest to psina trudna w ringu, często są z nią problemy, boi się, trzeba potrafić ją nakręcić :) Ja osobiscie niestety na wystawię się nie pojawie, a więc czy ktoś podjął się by wystawienia jej? Jeśli tak zapraszam na prv.

Ostatecznie znalazby sie moze dla mnie transport na tą wystawę? Ktoś jedzie w okolicach Tomaszowa Maz, Lodzi?

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie, historia z Chow-Chowem jest niestety prawdziwa, ale to jak juz ktos napisal - rok 2000. Bylo to na innym stadionie, po drugiej stronie Wisły. Widzialam to wszystko na wlasne oczy - pies w lazience na kafelkach, polewany litrami wody :-( ehh uwazajcie na swoje pociechy i absolutnie nie zostawiajcie ich na sloncu...

Viz nie bedzie w Toruniu, więc jakby ktoś potrzebowal pomocy - moge wystawić psa ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LAURA']ja bede :) jade z Nesjanką:loveu: (100 raz dzieki :D )
no i pomoge przy wystawianiu jej pieskow :)
Zabieram tez moja Mari na debiut w szczeniakach:diabloti:
(ciekawe jak jej pojdzie:evil_lol: )
i byc moze wystawie boxerke w młodzierzy.....;)[/quote]

Z tego co wiem to ja i Kasia pomagamy Nesjance :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...