Jump to content
Dogomania

Toruń 20.08.2006 - wystawa krajowa


Mała_Tybetanka

Recommended Posts

  • Replies 608
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Taa :)

Agaś na Wschodnim - jesli sie zatrzymuje ;) Od razu jak wyjdziesz z dworca to masz 2 opcje:

1) postój taxówek - koszt ok. 8zł
2) tramwaj nr 2 - jedziesz dwa przystanki, zatrzymujesz sie przy restauracji "Herbowa" i idziesz caly czas prosto az do stadionu - koszt połówki biletu 1zł ;)

Link to comment
Share on other sites

dziwne odpisałam Ci Agasia na poprzendniej stronie ....
Polna nie dopiero po 15 bedzie stawka ze wzgledu na przełużenie zgloszeń tez już bylo to napisane ... (wiem dziwne, ale pierwsz taz takie przedłuzenie zgloszeń sie zdarzyło)

paolinka oj to bliko moje rejony spacerowe to "koło basenu" :cool3: mozemy sie jeszce przed wystawą spotkac jesli masz ochote poznac mnie i Lilith oraz bardzo cześto setera przyjaciól, który nam towarzyszy :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viz']Nie zglaszam, bo jedyny pies w rasie to AKURAT brat mojego psa. jest mocniejszy a z tego co wiem sedzia wlasnie takie preferuje. no jeszcze przemysle, bo nie jestem pewna transportu na 100%, ale postaram sie przyjechac ;)[/quote]

Który ten brat????:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ale co tam, już go na krajówki zgłaszać nie będę, zalezy nam na dużym cwc, a raczej znalezienie transportu dla jednej osoby to nie problem. Nie mam zamiaru sie z nimi kłócić. Gazuś, a takie pytanie, p. Ania jedzie do Torunia?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...