Jump to content
Dogomania

Straz miejska lapie tylko lagodne rasy psow!!!!


bzuma

Recommended Posts

[B]Motyli[/B], gdy zgłaszałam podobną sprawę, to straż miejska w kwestii odłowu psów odesłała mnie do schroniska, a sama podjęła interwencję u właściciela suki w cieczce, która była celowo wypuszczona i wabiła stada psów z całej okolicy.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='taks']Dobermania tez kiedyś się zestarzejesz - masz to jak w banku:diabloti: - i pewno tez będziesz "lazła", że o wyglądzie nie wspomnę...[/quote] Pewnie będę, a może i nie dożyję. Dla Twojej informacji - szanuję ludzi, o ile na to zasłużą. Pisałam to pod wpływem emocji, nawet jeśli chamsko, to tamta o tym nie wie - a "czego oczy nie widzą". Nie za wygląd ją skrytykowałam, w każdym razie nie o fizjonomię czy makijaż chodziło - o zachowanie, które już raz opisałam. I o brak reakcji, jak zwykle, mundurowych, mimo że innej osobie (np. nastoletniej dziewczynie - bo dresowi już nie) wlepili by wysoki mandat.


[quote]No chyba, że do tego czasu (na wniosek pięknych i młodych) - tych żle wyglądających i starych (łażących) się powystrzela bo psują krajobraz i zabierają miejsce na świecie (słusznie należne tylko młodym).[/quote] A no jeśli taką masz wizję przyszłości, to do dzieła;) Ja nie pisałam o przymusowej eutanacji ludzi starych.

[quote]A na marginesie - równie częstym zjawiskiem ( przynajmniej na moim osiedlu)są podlotki zajęte po uszy flirtowaniem z kolegami podczas gdy ich spuszczone luzem pieski robią co chcą ;) - a najczęściej z braku lepszych zajęc chcą zaczepiać moje duże i prowadzone na smyczy. Jak widzisz w każdym pokoleniu są czarne owce:shake: i nie o wiek tylko odpowiedzialność tu chodzi.[/quote] A temu nie zaprzeczam, opisywałam konkretną sytuację. Skoro takich widzisz - zwracaj uwagę, dzwoń po SM/psy. Ja wtedy nie miałam co dzwonić, bo byli na miejscu i widzieli uciekających rowerzystów i usuwających się z jej drogi w obawie o swoje nogawki i kostki spacerowiczów.
Naprawdę nie chodzi o to, czy miała lat 15 czy 70. Tylko że tych starych nigdy nie spisują, nie upominają - ilekroć jestem świadkiem takich sytuacji w obecności naszych służb dbających, tfu, o bezpieczeństwo i porządek. Jeżeli tak ma się rozumieć szacunek dla starszych, to owszem, nie szanuję. Bo uważam, że prawo dotyczy wszystkich - albo wszyscy dostają mandaty i upomnienia, albo samowola i na spacer do parku trzeba brać pałkę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...