Jump to content
Dogomania

Warszawskie szkolenia na lotnisku na Bemowie


Justa

Recommended Posts

Chcialam sie spytać czy ktoś wie może gdzie mogę się dowiedzieć o kursy szkoleniowe, które odbywaja sie na lotnisku bemowskim w wawce... widze nie raz tam szkolenie, ale nie ma nigdzie ogłoszeń na ten temat!! może ktoś jest lepiej poinformowany...

Just@ & GALA

Link to comment
Share on other sites

Justa, na lotnisku na Bemowie prowadzi szkolenia chyba nie jeden zakład szkoleniowy, ale jednym z nich jest Związek Kynologiczny. Ja właśnie tam uczęszczam na te związkowe szkolenia. Więcej informacji możesz uzyskać w warszawskim oddziale związku.

I miałaś rację, że pytanie o to w topicu o szkoleniu w Lublinie było nie na miejscu, więc pozwoliłam sobie przenieść i troszeczkę zmienić.

Link to comment
Share on other sites

Na lotnisku Bemowo przy wieży prowadzi zajęcia Sekcja Szkolenia Oddziału Warszawa ZKwP. Niestety w ten właśnie weekend szkolenie to się kończy i będą egzaminy. Następny kurs będzie organizowany na wiosnę. Jeśli chcesz się zapisać, albo dowiedzieć więcej, to przyjedź we wtorek ok. 16-17 na Bagatela 10 do Związku.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Justa nie da rady od maja..

Szkolenie to trwa 3 miesiące i jest 2 razy w roku

1. wrzesien - listopad ew grudzień

2. kwiecień - czerwiec

jest 2 lub 3 razy ( w zależności od grupy) w tygodniu po 1.5 godziny.

Jest tam zarówno szkolenie dla dorosłych psów jak i tak zwane przedszkole (5-9 miesięcy z tego co pamiętam, ale nie jestem pewna)

Więcej informacji na ten temat jest na stronie Związku kynologicznego oddział w Warszawie - ceny, dokładne terminy itd..

Link to comment
Share on other sites

Egzaminy eksternistyczne tak - można je zdawać w teminach "normalnych" egzaminów (na zakończenie szkoleń - koniec czerwca, koniec listopada) lub w terminie dodatkowym (zazwyczaj jest to w połowie kwietnia i połowie września). Natomiast testy nie są organizowane przez sekcję szkolenia, tylko sekcje danych ras i nie odbywają się na terenie szkoleń.

Link to comment
Share on other sites

Dzieki za odpowiedzi.

Wiem, ze testy dopiero w marcu, bo juz dostalam wszelkie info na nastepny rok ze zwiazku.

Chyba sie na nie wybierzemy. Moj Kofi bedzie mial akurat 19 miesiecy.

Chociaz przyznaje, ze jeszcze w ogole nie widzialam jak one sie odbywaja. Teraz jest chyba jakies rozroznienie wsrod tych testow.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...