Jump to content
Dogomania

Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!


jostel5

Recommended Posts

[quote name='jostel5']Zimowy Bezio pozdrawia ze spaceru: Tak sobie biegnę...


Ale TO na pewno jest doniczką!:)
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/594/zimowybeziozdoniczk.jpg/"][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/229/zimowybeziozdoniczk.jpg[/IMG][/URL]
[/QUOTE]

Idealne do ogloszen ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='jostel5']Są też pieniadze od Bakusiowei,które "przegapiłam"...50 zł:) Dziękuję serdecznie,Małgosiu!:)


[B]A to z Jamorowego forum:[/B]

Bezik trenuje. koniecznie chce sie dostac do kadry narodowej piłki siatkowej

[IMG]http://images10.fotosik.pl/2875/1a78200021909fad.jpg[/IMG][/QUOTE]

To do ogłoszeń też super. I komentarz też.:multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Gregorsat,Twoje słowa leją się jak kojący miód na moje skołatane serce...:loveu:
Ale lekko nie jest...[B][COLOR=#000000]Bo stan skarpety Kudłatego wygląda tak:[/COLOR][COLOR=#ff0000] na styczeń pozostało mu:58 zł!
[COLOR=#000000]A w styczniu przybyło :[/COLOR][/COLOR][/B][B]
-0d Gregorsata-100 zł:smile:
-od Olenki-10 zł :smile:
-ode mnie,czyli jostel5-50 zł
-od Bakusiowej:50 zł [/B]:lol:
[B]-od Hanibor-100 zł[/B] :lol:
[B]-od Cavani,która jest teraz stałą deklarowiczką psiuka [/B]:loveu:-[B]20 zł [/B]:lol:

W sumie dało to kwotę:[B]388 zł! [/B]Mało,choroba,bo za styczniowy hotelik musiałam przelać [B]465 zł[/B] ( i przelałam!)

Zabrakło 77 zł! :(

No to zrobiłam taki myk (Grzesiu,wybacz!:oops:)...Uszczknęłam brakującą część z lutowej deklaracji Gregorsata ,co -mam nadzieję-nadrobię bazarkiem....Bo wreszcie go przygotuję-ferie się zbliżają... Może tak być??? :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostel5']Uszczknęłam brakującą część z lutowej deklaracji [/QUOTE]

No, jak już "Pani od polskiego" za kreatywną księgowość za przykładem ministra się bierze:crazyeye:, to już niedługo chyba będzie koniec świata.:evil_lol:
Cóż mi maluczkiemu zostało czynić w tym świecie finansjery, który i tu się wdarł:roll:
Powtarzam deklarację(przecież dalej nie palę);), trzeba wyrównać finanse Kudłacza;)

Link to comment
Share on other sites

Miałam nie pisać na razie ,ale przecież mnie nosi...;) Jutro Bezio ma spotkanie...Odwiedzi go Pan,który dzisiaj do mnie w jego sprawie dzwonił! Miał takiego trudnego,podobnego do Bezia kudłacza,który odszedł już za TM...[B]Pan ewidentnie dokładnie przeczytał ogłoszenie[/B] :) (jeden z nielicznych ,który nie tylko widzi zdjęcia) i zdaje sobie sprawę,że Bzik to nie jest słodka przytulanka..
Powiadomiłam Jamora,że jutro będzie wizyta i -jak się okazało-Pan też już do Niego dzwonił...
Cóż? Trzymajmy mocno kciukasy!

Link to comment
Share on other sites

Zaciśnięte kciuki, Panie kochany doceń naszego Bezia, to fantastyczny psiak, instrukcja obsługi od jamora na pewno bedzie szczegółowa. I miłość, to ten najważniejszy czynnik, żeby chłopaki się pokochały od pierwszego wejrzenia :) :thumbs::thumbs::thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniła Jola. Po zapoznaniu się z pana z pieskiem i wysłuchaniu instrukcji obsługi Bezia udzielonej przez Jamora, pan zaopatrzony w parówki i smaczki wybrał się z potencjalnym podopiecznym na spacer. Niestety Bezio zobaczył kota i tak niespodziewanie szarpną smyczą, że wyrwał się panu i pobiegł za mruczkiem. W tej chwili trwa akcja poszukiwania uciekiniera. Trzymajcie kciuki, żeby udało się go szybko znaleźć!
Przyznacie, że z Beziem to nie można się nudzić :lookarou:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...