Jump to content
Dogomania

Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI


bonita

Recommended Posts

[quote name='Medorowa']Byliśmy i zdjęcia obejrzeliśmy;):loveu:[/QUOTE]
[COLOR=Blue][I][B]Dobrze. zaznaczam w liście obecności:diabloti::evil_lol:[/B][/I][/COLOR]
[quote name='Tekla64']piekne portrety fafli
ale chyba dozujesz jak tylko mozesz , niedobra kobieto , sprez sie i daj tak troche z siebie do poogladania , bardzo prosze,
tak mi przypominaja moje boksery :placz:
a tak malo mam ich zdjec to se choc na twoje popatrywam[/QUOTE]
[COLOR=Blue][I][B]A czemu Ty boksia nie masz, zmieściłby się przecież:cool3::loveu:
Pomyśl jak fajnie wszystko w koło się kręci wesoło:evil_lol:, zafaflenie i zaślinienie pełne:p
[/B][/I][/COLOR] [quote name='Yana']piękne jesienne portreciki :lol:

Bonita ma cudowny pycholek :loveu:[/QUOTE]
[COLOR=Blue][I][B]Dzięki, paszczę ma po tatusiu, a taka już siwa ta morda...:razz:[/B][/I][/COLOR]
[quote name='NATKA']Dzień Doberek :loveu:

Jak się boksie mają bostonik ich nie zjadł :evil_lol:

Pozdrawiam cieplutko ;)[/QUOTE]
[B][COLOR=Blue][I]Boksie całe i zdrowe, choć pogoda im zupełnie nie pasi:shake:
leje, wieje jest mgła i ogólnie do deeee
Zgredosław nawet z łóżka nie chce wychodzić:evil_lol:

Rownież pozdrawiamy:loveu:
[/I][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bonitko droga
do boksera ja wroce napewno , ino mnie troche strasza ze teraz jakies takie chorowite bidaki sa a poza tym ja czekam na takiego o jakim ja marze cale zycie,marzy mnie sie bardzo ciemny pregowany z nie za duza iloscia bialych znaczen ale jednak musza byc i szczytem byloby gdyby byl kopiowany, duzy dobrze umiesniony, no tak w ogole to suk marzenie!!!!:evil_lol:
ale tak naprawde to kiedys bede miec boksia
a musze ci powiedziec ze moje sie nie slinily [bez potrzeby, raz Kaska przykleila mi cukiernice do lawy na jakis tydzien, wylizujac cukier podczas naszej nieobecnosci]
strasznie tesknie do bokserow:placz:

Link to comment
Share on other sites

Dzień Doberek :multi:

[B]Tekla64[/B] i[B] bonita[/B] jak Wy byście widziały jakim glutkiem potrafi zarzucić mój Ares podczas spacerów, który z założenia jako, że jest szpicem się nie ślini to byście padły :evil_lol:
[SIZE=1](gdzieś we wcześniejszych zdjęciach powinny być uglucone foty to wstawie je jak znajde)[/SIZE]
Oczywiście smaczki tradycyjnie wywołują wodospad śliny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NATKA']Ciąg dalszy zagadki czeka u mnie :p focia w przybliżeniu ;)
[COLOR=Blue][I][B]Byłam dżirafę widziałam:evil_lol:[/B][/I][/COLOR]
Pozdrawiam

ps. mój też niechętnie na taką pogodę wychodzi ale jak juz wyjdzie i wpadnie w szał tropienia mysz to mu nawet grad nie przeszkadza :evil_lol:[/QUOTE]
[COLOR=Blue][I][B]Ehhh, le dni wczoraj lało i lało raz deszcz ze śniegiem raz deszcz Onisia-Zgredzisia wogóle nie chciała wychodzic:p
A bono to zawsze ma ochotę na spacery:loveu::evil_lol:
[/B][/I][/COLOR] [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]To na kiedy mnie wpisałaś?:razz:

Dobry:loveu:[/COLOR][/FONT][/QUOTE]
[COLOR=Blue][I][B]E.. no znowu tak żle nie jest, wybieraj kiedy chcesz w 2011 czy 2012?:diabloti::evil_lol:[/B][/I][/COLOR]


[COLOR=Blue][I][B]Heeeeloł z rańca:multi:[/B][/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Wolny bokser nie korzysta z wolnosci? :D[/QUOTE]
[COLOR=Blue][I][B]Nie, on woli za pańcią dreptać:loveu:. Zresztą wszystkie nasze psy to takie dreptające krok w krok są:p[/B][/I][/COLOR]
[quote name='Jagoda1']Zawsze czekam na zdjęcia Bonisi...:razz:...[/QUOTE]
[COLOR=Blue][I][B]Oj fotki piesów to dopiero w sobotę chyba będą, wcześniej nie będę miała czasu. :shake:
Pozdrowionka:loveu:
[/B][/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tekla64']Bonitko droga
do boksera ja wroce napewno ,
[COLOR=Blue][I][B]To tak jak ja jeszcze boksera planuję :D[/B][/I][/COLOR]
ino mnie troche strasza ze teraz jakies takie chorowite bidaki sa a poza tym ja czekam na takiego o jakim ja marze cale zycie,marzy mnie sie bardzo ciemny pregowany z nie za duza iloscia bialych znaczen ale jednak musza byc i szczytem byloby gdyby byl kopiowany, duzy dobrze umiesniony, no tak w ogole to suk marzenie!!!!:evil_lol:
[COLOR=Blue][I][B]No to mamy podobne marzenia:cool3: ciemnopręgowana sucz kopiowana z białymi niewielkimi znaczeniami...
szukam takowej i szukam....jak znajdę to chyba już nie będę się zastanawiać:diabloti:
No chyba że moja Duśka będzie miała szczeniaki, wtedy to kolor może się nie liczyć:p
ale najpierw dom...potem pies:roll:
[/B][/I][/COLOR] ale tak naprawde to kiedys bede miec boksia
a musze ci powiedziec ze moje sie nie slinily [bez potrzeby, raz Kaska przykleila mi cukiernice do lawy na jakis tydzien, wylizujac cukier podczas naszej nieobecnosci]
strasznie tesknie do bokserow:placz:[/QUOTE]

[COLOR=Blue][I][B]Ja za boksiami nie tęsknie , bo otaczaja mnie tu i tam, ale tesknie za wystawami...za szczeniakami:p

No ale szybciej niż bokserskie czekają mnie wystawy z Bostonem zobaczymy jak będzie:razz:
[/B][/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NATKA']Dzień Doberek :multi:

[B]Tekla64[/B] i[B] bonita[/B] jak Wy byście widziały jakim glutkiem potrafi zarzucić mój Ares podczas spacerów, który z założenia jako, że jest szpicem się nie ślini to byście padły :evil_lol:
[SIZE=1](gdzieś we wcześniejszych zdjęciach powinny być uglucone foty to wstawie je jak znajde)[/SIZE]
Oczywiście smaczki tradycyjnie wywołują wodospad śliny.[/QUOTE]

[COLOR=Blue][I][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: też rzuca glucikami, no to dobrze że Ty również mozesz się glutkami nacieszyć:loveu::evil_lol:
A te moje to straszne sępy i przy tym sępieniu sie slinią:p
wogóle nie są kulturalne:shake: jak się tylko coś do zjedzenia weżmie do ręki, to nie odstępują na krok i robią wszystkie wyuczone sztuczki bez proszenia:p. Najbardziej nie lubię jak dają głos bez proszenia obślimtowywując cała okolicę:diabloti:.

A wiecie że mój mały Zgredziu wskakuje sam na rączki:loveu:
przykuca lekko namierza cel i hop już go mam na rączkach:loveu::evil_lol:
Słodziutko prawda:loveu: szczególnie to lubię teraz na spacerku jak jest takie błoto:loveu: a ja mam białą kurtkę:diabloti:
[/B][/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonita'][COLOR=Blue][/COLOR][COLOR=Blue][I][B]Słodziutko prawda szczególnie to lubię teraz na spacerku jak jest takie błoto:loveu: a ja mam białą kurtkę:diabloti:
[/B][/I][/COLOR][/QUOTE]
No widzisz jak ty swietnie umiesz docenic jego milosc i starania :diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonita'][COLOR=Blue][I][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: też rzuca glucikami, no to dobrze że Ty również mozesz się glutkami nacieszyć:loveu::evil_lol:
A te moje to straszne sępy i przy tym sępieniu sie slinią:p
wogóle nie są kulturalne:shake: jak się tylko coś do zjedzenia weżmie do ręki, to nie odstępują na krok i robią wszystkie wyuczone sztuczki bez proszenia:p. Najbardziej nie lubię jak dają głos bez proszenia obślimtowywując cała okolicę:diabloti:.

A wiecie że mój mały Zgredziu wskakuje sam na rączki:loveu:
przykuca lekko namierza cel i hop już go mam na rączkach:loveu::evil_lol:
Słodziutko prawda:loveu: szczególnie to lubię teraz na spacerku jak jest takie błoto:loveu: a ja mam białą kurtkę:diabloti:
[/B][/I][/COLOR][/QUOTE]

Zgredziu wie gdzie dobrze :evil_lol:
Ares jak był młodzikiem to też się pchał na rączki bo do domu daleko było a on bidulek całą energie na zabawe z psimi kumplami stracił no i wyjścia nie było tylko się paradowało przez "centum osiedla" z kupą ubłoconego futra na rękach - ale był jeden plus tej sytuacji po drodze żaden chętny natręciuch nie znalazł się co by puchatą kuleczkę wygłaskać wbrew właścicielowi :diabloti: ach co to za fajne czasy były - teraz to nawet kałuże na spacerze omija :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Cze wszystkim, to ja swiecący okami Diki:evil_lol:
[IMG]http://i855.photobucket.com/albums/ab120/bonita_eksodus/DSCN3251.jpg[/IMG]

Umiem też wyć do księzyca
[IMG]http://i855.photobucket.com/albums/ab120/bonita_eksodus/DSCN3261.jpg[/IMG]
I robić śmieszne miny:p
[IMG]http://i855.photobucket.com/albums/ab120/bonita_eksodus/DSCN3262.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Wszystko to oczywista robię w ramach współpracy
[IMG]http://i855.photobucket.com/albums/ab120/bonita_eksodus/DSCN3274.jpg[/IMG]
Czyli coś za coś
[IMG]http://i855.photobucket.com/albums/ab120/bonita_eksodus/DSCN3272.jpg[/IMG]
to co dostanę już coś dobrego :cool3:
[IMG]http://i855.photobucket.com/albums/ab120/bonita_eksodus/DSCN3269.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

AUUUUUU :evil_lol:
[URL]http://i855.photobucket.com/albums/ab120/bonita_eksodus/DSCN3261.jpg[/URL]

Nawiedzony boksiu ze świecącymi oczami w różnych odcieniach niebieskiego mnie rozbroił :loveu::loveu::loveu:
[URL]http://i855.photobucket.com/albums/ab120/bonita_eksodus/DSCN3262.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Blue][I][B]O taaak, śpiewa, tańczy pełen serwis :) ,
bardzo lubi zabawy :) kocha dzieci :) .
Diki ma super charakter, jak był młody zdawało się że będzie inny, czaił się na inne psy, był bardzo nieufny do obcych.
A teraz wydoroślał :)
:loveu:
[/B][/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tekla64']no witam i ciesze sie z Dikusia
pieknie wszystko zrobil a co za to dostal ? bo widac ze zawziecie sie staral byle nie na darmo!
piekne chlopisko z niego.[/QUOTE]

[COLOR=Blue][I][B]Co dostał? o ile pamiętam kawałek ciasta- zebry. On robi sztuczki nawet za kawałek chleba:evil_lol:
nie jest wybredny :evil_lol:

No ładny się zrobił, nabrał masy, gdybym miała czas pewno śmigałabym z nim po wystawach, a tak siedzi w domu i bąki zbija :evil_lol:

[/B][/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']No widzisz jak ty swietnie umiesz docenic jego milosc i starania :diabloti::diabloti:[/QUOTE]

[COLOR=Blue][I][B]O taaaa, bardzo to koffam:p
ha, ha, co jeszcze śmiesznego robi:evil_lol: Jak przygotowywuje coś w kuchni to oczywiście Bono i Oni mi towarzyszą-wiadomo. Bonek leży, a Zgreduś mnie swoją małą łapką skrobie po nodze, co bym go zauważyła :evil_lol:, a jak go już zauważę i popatrzę na niego, to wtedy przygotowywuje się do skoku na rączki:p. Jak długo nie patrzę, to wskakuje na krzesełko żeby lepiej widzieć co tam się u góry dzieje :)
[/B][/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NATKA']Zgredziu wie gdzie dobrze :evil_lol:
Ares jak był młodzikiem to też się pchał na rączki bo do domu daleko było a on bidulek całą energie na zabawe z psimi kumplami stracił no i wyjścia nie było tylko się paradowało przez "centum osiedla" z kupą ubłoconego futra na rękach - ale był jeden plus tej sytuacji po drodze żaden chętny natręciuch nie znalazł się co by puchatą kuleczkę wygłaskać wbrew właścicielowi :diabloti: ach co to za fajne czasy były - teraz to nawet kałuże na spacerze omija :cool1:[/QUOTE]
[COLOR=Blue][I][B]Zgreduś kałuże także omija, zresztą ona jakąś szczególną miłośniczką wody nie jest, choć pcha się do wanny po koreczek:evil_lol:
Bono natomiast to wielki miłośnik wody, kałuż i kąpieli :) Nawet kałuży błotnej nie odpuści:p
[/B][/I][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu::loveu:wyjący Diki
[URL]http://i855.photobucket.com/albums/ab120/bonita_eksodus/DSCN3261.jpg[/URL]

Ozzy nie potrafi śpiewać a Harley tak pięknie arie wył :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
[I][B][COLOR=Blue]I Diki i Boni a nawet śp.Merol ( wył najpiękniej) wyją. najlepiej wyją wraz z alarmem samochodowym:evil_lol: czasem wyły wszystkie na raz co to była za muzyka :):grin:[/COLOR][/B][/I]
[quote name='NATKA']AUUUUUU :evil_lol:
[URL]http://i855.photobucket.com/albums/ab120/bonita_eksodus/DSCN3261.jpg[/URL]

Nawiedzony boksiu ze świecącymi oczami w różnych odcieniach niebieskiego mnie rozbroił :loveu::loveu::loveu:
[URL]http://i855.photobucket.com/albums/ab120/bonita_eksodus/DSCN3262.jpg[/URL][/QUOTE]

[COLOR=Blue][I][B]Diki jak tylko aparat wezmę w dłoń to zmienia się w goopola, robi miny , skacze, cieszy się jak szczeniak:evil_lol:. Tak na niego działa obiektyw:evil_lol:[/B][/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...