Jump to content
Dogomania

CACIB-Presov/SK, 18-19-20.02.2011 r.


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

My wróciliśmy co prawda wczoraj przed 12 ale dzis zaraz z rana do Rzeszowa:) tak więc kompa nawet nie odpaliłam.
Najpierw wrażenia odnośnie miejsca wystawy.
P O R A Ż K A !!!!!
tak najkrócej można powiedzieć:(
Niestety hala malutka, zimno jak nie powiem gdzie:( ringi mikroskopijne a to co zaserwowali organizatorzy jako ring honorowy to woła o pomstę do nieba:(
Znaczna część psów po wejściu na to dziwne podłoże bała sie, nie mówiąc o ślizganiu:(
Co do dojazdu to jak wyżej adres Alejowa 11 to jedno a położenie hali to drugie:( tabliczki owszem pojawiły się ale malutkie, słabo widoczne i co niektóre połamane :(
Parking w kałużach ciężko było psa na sucho doprowadzić, wożenie w klatkach owszem ale schody przed wejściem bez alternatywy ich ominięcia jak w Presovie:(

A co do wyników moich rudzielców to już znacznie lepszy humor mi wraca hihihi:)

[COLOR=seagreen][B]Lofty DESPERADO[/B][/COLOR] - CAC, CACIB, East Winner, BOB i na koniec BOG :) - tym samym Dessi zakończył w tym roku już drugi championat :) po Czeskim ma również i Słowacki !!!

[COLOR=seagreen][B]Lofty AMBER WIND[/B][/COLOR] - CAC, res. CACIB

i oboje w finałowej 6 w wyborze najlepszej pary hodowlanej !!!

a tak wyglądał Dess
[URL="http://img130.imageshack.us/i/img0102et.jpg/"][IMG]http://img130.imageshack.us/img130/8901/img0102et.jpg[/IMG][/URL]
podczas oceny na ringu

[URL="http://img25.imageshack.us/i/kopiaimg0709.jpg/"][IMG]http://img25.imageshack.us/img25/9493/kopiaimg0709.jpg[/IMG][/URL]


[URL="http://imageshack.us"] [/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dancingqueen']Ja też się pochwalę. :D

[B] East cup Presov 18.02.2011 [/B]
2 miejsce z cordarragh picasso

[IMG]http://legawce.pl/photo2.php?photo_id=21028[/IMG]

[IMG]http://legawce.pl/photo2.php?photo_id=21027[/IMG][/QUOTE]

Sara jak dobrze pamiętam to pierwsze:)
chyba dziś masz wyższą temperaturę jak w piątek:)

Link to comment
Share on other sites

Hej,
nam tez sie powiodło. Nasz GISOTSU zgarnął ocenę doskonałą, lokatę, pierwszą, CAC, CACIB, tytuł East Cup Winner 2011, BOB i BOG 3... na rasy narodowe się spoznilismy, a w ringu jeszcze dostalismy o.p.r. od sędziego, gdzie bylismy, spalismy? Bo GISOTSU bardzo mu się podoba..

Swoją drogą może ma ktoś zdjęcia z BOG'a pierwszej grupy??????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karkakarka']Ja tylko dodam, że na hali strasznie zimno - prawie wszyscy w płaszczach i kurtkach siedzieli, w Kosicach nie widziałam tabliczki z informacją o wystawie.[/QUOTE]
Ja w drodze na wystawę widziałam 4 tabliczki z informacją, ale tabliczki były rozwieszone w okolicy wystawy. Natomiast na drogach dojazdowych - brak.
I faktycznie na hali - zimnica. Nawet mnie udało się zmarznąć;)

[quote name='Tecia']My wróciliśmy co prawda wczoraj przed 12 ale dzis zaraz z rana do Rzeszowa:) tak więc kompa nawet nie odpaliłam.
Najpierw wrażenia odnośnie miejsca wystawy.
P O R A Ż K A !!!!!
tak najkrócej można powiedzieć:(
Niestety hala malutka, zimno jak nie powiem gdzie:( ringi mikroskopijne a to co zaserwowali organizatorzy jako ring honorowy to woła o pomstę do nieba:(
Znaczna część psów po wejściu na to dziwne podłoże bała sie, nie mówiąc o ślizganiu:(
Co do dojazdu to jak wyżej adres Alejowa 11 to jedno a położenie hali to drugie:( tabliczki owszem pojawiły się ale malutkie, słabo widoczne i co niektóre połamane :(
Parking w kałużach ciężko było psa na sucho doprowadzić, wożenie w klatkach owszem ale schody przed wejściem bez alternatywy ich ominięcia jak w Presovie:(

A co do wyników moich rudzielców to już znacznie lepszy humor mi wraca hihihi:)

[COLOR=seagreen][B]Lofty DESPERADO[/B][/COLOR] - CAC, CACIB, East Winner, BOB i na koniec BOG :) - tym samym Dessi zakończył w tym roku już drugi championat :) po Czeskim ma również i Słowacki !!!

[COLOR=seagreen][B]Lofty AMBER WIND[/B][/COLOR] - CAC, res. CACIB

i oboje w finałowej 6 w wyborze najlepszej pary hodowlanej !!!
[/QUOTE]
Tecia - wyniki - super!!!

No to my, dzisiaj, mieliśmy więcej szczęścia.:lol: Mróz skutecznie wyeliminował błoto i problem z czystymi psami. Hala - 8 lat temu była jeszcze OK, ale czas, niestety, nieubłaganie leci i przykro mi było patrzeć na dewastację obiektu.

Dlaczego o tym piszę? Bo 8 lat temu byłam w Kosicach na wystawie, która odbywała się właśnie na tym terenie. Pięknie wystrzyżona zielona trawa, spore ringi, inny klimat, bo lato (lipiec). I wtedy moja Felka zdobyła CAC, BOB i.... [B]BOG!!![/B]:multi:! Niestety, nikt ze znajomych nie przypuszczał, że taka opcja wchodzi w grę;) i nie mam żadnej fotki z tej wystawy. A wczoraj moja Felka..... dosk.1, Naj. Weteran i [B]BIS Weteranów[/B]:loveu: (nd)..... Jak to historia lubi się powtarzać, choć z niewielkimi zmianami;);)

A na BIS Weteranów miałam śmieszną przygodę. Wywołują weterany. Idę do ringu przygotowawczego, nie spiesząc się, wchodzę na ring. Pan z mikrofonem pyta się mnie, czy moja suka to weteran. Tak - mówię. A o n na to. O, jak dobrze! Przynajmniej jednego weterana mamy"!!!:evil_lol:

A nd na ringu honorowym (nawet sporym) była położona normalna wykładzina. Więc czasami dobrze wystawiać psa w ostatni dzięń wystawy. BIS'y odbyły się b. szybko (raptem było nas tylko 3 grupy - 2,4 i 5).

[quote name='dancingqueen']Ja też się pochwalę. :D
[B] East cup Presov 18.02.2011 [/B]
1 miejsce z cordarragh picasso
[/QUOTE]
Brawo!!!!

[quote name='Shaluka']Hej,
nam tez sie powiodło. Nasz GISOTSU zgarnął ocenę doskonałą, lokatę, pierwszą, CAC, CACIB, tytuł East Cup Winner 2011, BOB i BOG 3... na rasy narodowe się spoznilismy, a w ringu jeszcze dostalismy o.p.r. od sędziego, gdzie bylismy, spalismy? Bo GISOTSU bardzo mu się podoba..
Swoją drogą może ma ktoś zdjęcia z BOG'a pierwszej grupy??????[/QUOTE]
Brawo! Ciesze się, że udało Wam się dojechać:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Nasze wyniki:)
[COLOR=blue][B]Psy
Kanibaru - FROMAJE FRAIS - exc.1, CAC, r.CACIB (przechodzi)
JAZZY BOY Asiaczek FCI - exc.1, CAC, CACIB, BOS, BOB, East Winner 2011, BOG3!!!
[/B][/COLOR]
[COLOR=indigo][B]SUki
LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI - exc.1, CAC, CACIB, BOS, East Winner 2011
FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI - exc.1, Naj.Weteran. BIS WETERANÓW1!!!![/B][/COLOR]

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']
A nd na ringu honorowym (nawet sporym) była położona normalna wykładzina.
[/QUOTE]

Jednym słowem organizatorzy szybko wyciągnęli wnioski i chwała im za to, szkoda tylko że nie chcieli słuchać w piątek rad wystawców:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Nasze wyniki:)
[COLOR=blue][B]Psy
Kanibaru - FROMAJE FRAIS - exc.1, CAC, r.CACIB (przechodzi)
JAZZY BOY Asiaczek FCI - exc.1, CAC, CACIB, BOS, BOB, East Winner 2011, BOG3!!!
[/B][/COLOR]
[COLOR=indigo][B]SUki
LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI - exc.1, CAC, CACIB, BOS, East Winner 2011
FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI - exc.1, Naj.Weteran. BIS WETERANÓW1!!!![/B][/COLOR]

Pzdr.[/QUOTE]

Ogromne gratulacje. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']Jednym słowem organizatorzy szybko wyciągnęli wnioski i chwała im za to, szkoda tylko że nie chcieli słuchać w piątek rad wystawców:)[/QUOTE]
nie tak znowu SZYBKO, bo potrzebowali jeszcze sobotnich finałów żeby zdecydować, że faktycznie -jest ślisko;)

Fazisi ex1, CAC i rozpoczął ch. słowacji;)

Gratuluje wszystkim pięknych sukcesów:)

Link to comment
Share on other sites

My też się pochwalimy:

Boston Terriery:

[B]IVO OF Dreams Become A Reality FCI - V1, CAC, res. CACIB, v-ce East Winner 2011
NOVINKA Rojber FCI - V2, res. CAC, res. CACIB, v-ce East Winner 2011[/B]


Bernardyny:

[B]MY LOVELY Dreams Become A Reality FCI - V1, CAC, CACIB, East Winner 2011, BOB
DRAB Suchogórski Raj - V1, CAC, CACIB, East Winner 2011[/B] !!!

Link to comment
Share on other sites

Wszyscy się chwalą, to ja też dopiszę swoje 3 grosze;-)

[B]Sasquehanna(FCI) LOTOS V1, Best Puppy (BOB Puppy)[/B]:multi:

Suczki mojej PRZYJACIÓŁKI;)
[B]KHAGRA Flavago V1, Best Baby (BOB Baby)
GASSIRA Flavago V1, CAC, CACIB, BOB, East Winner 2011

[/B]Nie wiem jak to jest z tytułem EAST WINNER 2011 u szczeniąt i babisiów, bo chyba szczenięta i babisie tego tytułu nie dostawały:hmmmm:

EWA, DZIĘKUJĘ ZA ZABRANIE LOTOSA I WYBIEGANIE BESTA:buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']My też się pochwalimy:
Boston Terriery:
[B]IVO OF Dreams Become A Reality FCI - V1, CAC, res. CACIB, v-ce East Winner 2011
NOVINKA Rojber FCI - V2, res. CAC, res. CACIB, v-ce East Winner 2011[/B]
Bernardyny:
[B]MY LOVELY Dreams Become A Reality FCI - V1, CAC, CACIB, East Winner 2011, BOB
DRAB Suchogórski Raj - V1, CAC, CACIB, East Winner 2011[/B] !!![/QUOTE]
Brawo, całuski!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

A to jak już tak wszyscy się chwalą to i ja się pochwale :)

[COLOR=red][B]Amelia Bella Dilorini[/B][/COLOR] debiutowała w klasie baby (mając 3 miesiące) i zajęła [B][COLOR=red]I[/COLOR][/B] miejsce na [B][COLOR=red]BIS BABY [/COLOR][/B]
[IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/183416_200795829932458_100000061272016_787298_4220554_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...