Jump to content
Dogomania

CACIB-Presov/SK, 18-19-20.02.2011 r.


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mamy już potwierdzenie;)

a powiedzcie-jak na tą Słowację jadę to wystarczy mi paszport z ważnym szczepieniem p/wściekliznie? nie musze od powiatowego weta papierka mieć?
aha-i na wystawie nie będą chcieli innych szczepień? (z tego co zrozumiałam po słowacku to chyba od zagranicznych nie, ale nie jestem pewna..)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Mamy już potwierdzenie;-)[/QUOTE]takie pocztą wysłane? właśnie się zastanawiałam czy wysyłają czy nie :D no to czekam dalej ;) bo my jeszcze nic nie dostaliśmy..

a właśnie z tymi szczepieniami to jak?
mój ma w paszporcie świeże odrobaczenie i odpchlenie + wściekliznę, reszty wetki mi nie przepisały, bo paszport wyrabiałam niedawno, a kolejne szczepienia dopiero w czerwcu... tak czy siak będę miała ze sobą książeczkę, więc może przejdzie..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karkakarka']moja ma wbitą wściekliznę i tyle. Paszport ma wyrabiany 1,5 mies temu, "wściekliznę" musiałam robic pół roku wcześniej (miałam mieć w czerwcu), no i mam nadzieję, że to wystarczy.[/QUOTE]
a nie mogłaś poprosić weta o przepisanie szczepienia z książeczki do paszportu?u mnie tak zrobił..byliśmy kilka m-cy po szczepieniu, i nie chciałam psa znów faszerować bez potrzeby

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']My jeszcze nie mamy potwierdzenia, ale na liście jestesmy:)

Co do paszportu, to wg mnie wystarczy wściekłość. Nikt mnie nigdy nie pytał o inne szczepienia...

pzdr.[/QUOTE]

wg mnie też - paszport +wścieklizna...byliśmy na słowacji dobrych parę razy i nikt nie wymagał nieczego innego;)
ja potwierdzenia też nie mam....

Link to comment
Share on other sites

Do nas potwierdzenie tez juz dotarlo, choc bez numerka :/ a juz dawno zaplacilismy :(
Tak sie zastanawiam czy ktos moze moglby nas zabrac w piatek ? Ja + jeden wilczak?
Ewentualnie czy ktos nie chce się zabrac? Bo samemu to aż smutno tak jezdzic i drogo wychodzi ;)
Jak cos to moj numer to 602151557.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...