Jump to content
Dogomania

CACIB-Presov/SK, 18-19-20.02.2011 r.


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='pieski2']Jak widac bardzo się starają aby jednak wystawa była w Presovie.A do Koszyc tylko 34km autostradą. Do tego więc zmiana noclegu nie była by potrzebna :).Miłej atmosfery na wystawie :)[/QUOTE]

Może i racja, ale do tego trzeba dokupić winietę (droga którą jadę z PL jej nie wymaga). To też koszt.
Do tego - dojazd z Presova do Koszyc to 40km. Z miejsca mojego noclegu na miejsce wystawy. Więc jadę. Z powrotem do Presova to kolejne 40km. Nad ranem w niedzielę kolejne 40km do Koszyc. I z powrotem do Presova (+dalej droga do domu) kolejne 40km. Łącznie suma sumarum prawie 200km (nie liczę lokalnych wyjazdów np. po chleb :p) dodatkowo + winieta.
Być może dla was to nie są odległości i kwoty, ale jak ktoś jedzie sam z dwoma psami, do tego nie zarabia i zbiera grosik do grosika, żeby tylko jechać z psami na wystawę, to wtedy liczy się nawet każdy kilometr.

Na moją odpowiedź (dość szczerą i dosadną) odnośnie kontaktu z organizatorami - zamilkli. Obstawiam, że takie wiadomości jak poszły ode mnie, otrzymali też od innych wystawców.

Nie będą chcieli zwrócić pieniędzy za wycofanie zgłoszenia, jeżeli zmienią miejsce wystawy PO zakończeniu przyjmowania zgłoszeń? To kto im przyjedzie na kolejne wystawy?
Dla mnie są niepoważni i tyle.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Może i racja, ale do tego trzeba dokupić winietę (droga którą jadę z PL jej nie wymaga). To też koszt.
Do tego - dojazd z Presova do Koszyc to 40km. Z miejsca mojego noclegu na miejsce wystawy. Więc jadę. Z powrotem do Presova to kolejne 40km. Nad ranem w niedzielę kolejne 40km do Koszyc. I z powrotem do Presova (+dalej droga do domu) kolejne 40km. Łącznie suma sumarum prawie 200km (nie liczę lokalnych wyjazdów np. po chleb :p) dodatkowo + winieta.
Być może dla was to nie są odległości i kwoty, ale jak ktoś jedzie sam z dwoma psami, do tego nie zarabia i zbiera grosik do grosika, żeby tylko jechać z psami na wystawę, to wtedy liczy się nawet każdy kilometr.
Na moją odpowiedź (dość szczerą i dosadną) odnośnie kontaktu z organizatorami - zamilkli. Obstawiam, że takie wiadomości jak poszły ode mnie, otrzymali też od innych wystawców.
Nie będą chcieli zwrócić pieniędzy za wycofanie zgłoszenia, jeżeli zmienią miejsce wystawy PO zakończeniu przyjmowania zgłoszeń? To kto im przyjedzie na kolejne wystawy?
Dla mnie są niepoważni i tyle.[/QUOTE]
Panienko, a ja się z Toba nie zgodzę.
Przeciez taka sytuacja NA PEWNO nie była specjalnie ukartowana przez organizatorów z Presova. Nikt przy zdrowych zmysłach nie zmienia prawie w ostatniej chwili lokalizacji, bez naprawdę poważnego i wiarygodnego powodu. Oni, tam w Presovie, na pewno stają na głowie, aby wszystko było OK. Nie znamy, jaka była przyczyna zamieszczenia informacji o zmianie miejsca wystawy. A może halę w Presovie zalało? A może dach się zapadł? Czy przy takiej info tez będzie upierała się, że organizatorzy z Presova sa niepowazni...?
Na pewno nie. Ja wierzę, że jezeli tak napisali, to powód musiąl być. To, że usunęli potem tę info - tez musiał byc powód. Dajmy im czas na działanie i wyjasnienie sytuacji.
Wielokrotnie pracowałaś przy organizacji wystawy i wiesz doskonale, że zawsze może coś w ostatniej chwili nie wypalić...
Pamiętasz sytuację z ub.r. z Chorzowa? Gdy miejsce przygotowane na ring honorowy zalało i na cito trzeba było szukac innego...?

Na pewno znasz i takie sytuacje, gdy w ostatniej chwili zmieniano sędziego, bo ten wyznaczony nie dojechł...?

Dlatego, do opisanej wyżej sytuacji, ja podeszłabym spokojnie. Sama widzisz, że jednak organizatorzy działają... A do wystawy jest jeszcze prawie miesiąc, więc, spox.

Panienko, na pewno będzie dobrze i jeszcze będziemy się z naszych nerwów śmiach:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Panienko, a ja się z Toba nie zgodzę.
Przeciez taka sytuacja NA PEWNO nie była specjalnie ukartowana przez organizatorów z Presova. Nikt przy zdrowych zmysłach nie zmienia prawie w ostatniej chwili lokalizacji, bez naprawdę poważnego i wiarygodnego powodu. Oni, tam w Presovie, na pewno stają na głowie, aby wszystko było OK. Nie znamy, jaka była przyczyna zamieszczenia informacji o zmianie miejsca wystawy. A może halę w Presovie zalało? A może dach się zapadł? Czy przy takiej info tez będzie upierała się, że organizatorzy z Presova sa niepowazni...?
Na pewno nie. Ja wierzę, że jezeli tak napisali, to powód musiąl być. To, że usunęli potem tę info - tez musiał byc powód. Dajmy im czas na działanie i wyjasnienie sytuacji.
Wielokrotnie pracowałaś przy organizacji wystawy i wiesz doskonale, że zawsze może coś w ostatniej chwili nie wypalić...
Pamiętasz sytuację z ub.r. z Chorzowa? Gdy miejsce przygotowane na ring honorowy zalało i na cito trzeba było szukac innego...?

Na pewno znasz i takie sytuacje, gdy w ostatniej chwili zmieniano sędziego, bo ten wyznaczony nie dojechł...?

Dlatego, do opisanej wyżej sytuacji, ja podeszłabym spokojnie. Sama widzisz, że jednak organizatorzy działają... A do wystawy jest jeszcze prawie miesiąc, więc, spox.

Panienko, na pewno będzie dobrze i jeszcze będziemy się z naszych nerwów śmiach:)

Pzdr.[/QUOTE]

Asiu, mnie zmiana sędziego w żadnym wypadku nie przeszkadza, bo to jestem w stanie zrozumieć.

Ale pytanie - po co wzbudzali nerwową atmosferę olbrzymim napisem, że miejsce wystawy jest zmienione (czas dokonany), a teraz nagle ta informacja znika i nie wiadomo w obecnej chwili nic ?
Jeżeli nie byli pewni zmiany - mogli tej informacji po prostu nie umieszczać.

Nie pozostaje nic innego jak czekać.

Link to comment
Share on other sites

[B]CZYLI JEDNAK KOSZYCE [/B]

[B]POZOR ZMENA MIESTA KONANIA VÝSTAVY![/B]
[B] [/B]
[B]Vážení vystavovatelia.[/B]
[B] [/B]
Z dôvodu technických problémov pri rekonštrukčných prácach na Mestskej hale v Prešove, kde sa mala konať výstava EAST CUP 2011 sme nútení zmeniť miesto jej konania. Snažili sme sa vám nájsť náhradné výstavné miesto, ktoré by bolo dôstojne a poskytovalo potrebné zázemie. Urobili sme pre to maximum, čo bolo v našich silách. Žiaľ mesto Prešov momentálne takým priestorom nedisponuje. Výstava sa preto bude preto bude konať v blízkom meste KOŠICE ( u Prešova 28 km po diaľnici, 20 minút autom )

Miesto konania:

[B]VŠEŠPORTOVÁ HALA CASSOSPORT, Alejová ul.11, 040 01 Košice[/B]
[B][URL="http://www.cassosport.sk/"]www.cassosport.sk[/URL][/B]

Tieto komplikácie nenastali z nášho zavinenia. Informáciu vám prinášame v najrýchlejšom možnom termíne. Veríme, že budete mať pre túto zmenu pochopenie a aj vďaka tomu výstava EAST CUP 2011 prebehne na svojej štandardnej úrovni.
Teší sa na vás nezmenený a stabilný tím MKK Slovakiadogu.

Ak máte vybavené ubytovanie v Prešove, doporučujeme vám ho ponechať. Do Košíc je to skutočne veľmi blízko, stačí si 20 minút privstať.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FLY']najnowsze ilościówki w klasach-z wczoraj [url]http://eastcup.slovakiadog.eu/index_htm_files/triedy3101.pdf[/url]

lista wystawców [url]http://eastcup.slovakiadog.eu/index_htm_files/majitelia3101.pdf[/url][/QUOTE]

Dzięki, FLY. Do wystawy jest jeszcze trochę czasu,ale czy ktoś się orientuje, kiedy i czy w ogóle można się spodziewać planu sędziowania?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']Na Słowacji zaczynają sędziowanie zwykle o 9:30 myślę więc że i tu tak będzie.[/QUOTE]

Dzięki za informację, Teciu. Z tego,co piszesz wynika,że musimy wyjechać około 4.00.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lotty']Czy ktoś mógłby coś powiedzieć na temat rozmiaru hali i parkingu w Koszycach.Ile się płaci za postój? Z góry dziękuję za informacje.[/QUOTE]

Co do hali to ciężko powiedzieć to pierwsza wystawa na tej hali, wystawy w Kosicach do tej pory były organizowane latem w parku miejskim.
CO do opłat za parking to podejrzewam ze będzie sporo miejsc bezpłatnych tak w okolicach:) w Presovie spory parking obok hali zawsze był bezpłatny. Jeśli chodzi o inne wystawy to zdarzało mi się płacić za parking na Słowacji i były to opłaty od 3 do 5 euro.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...