Jump to content
Dogomania

CACIB-Presov/SK, 18-19-20.02.2011 r.


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='FLY']Witam;)

czy ktoś z wystawiających w Presovie w sob (8,9,10grupa) planuje na nd jechać do Rzeszowa na CACIB? Ja bym się z chęcią wybrała na te 2 wystawy, jednak brak odpowiedniego samochodu i wysokie koszta podróży wykluczają samodzielną wyprawę..;) Poszukuję miejsca dla mnie i goldena (grzeczny), najchętniej z Warszawy (ew. Olsztyn, 3miasto).

edit.
sytuacja się trochę zmieniła;) mam opcje jechać z TŻ jego samochodem, wtedy byśmy mogli 1-2os z małymi psami wziąć.[/QUOTE]

Fly ja się waham nad tą wystawą tylko ja bym brała 3 sztuki i wyjazd z Warszawy :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Adamant']Fly ja się waham nad tą wystawą tylko ja bym brała 3 sztuki i wyjazd z Warszawy :-)[/QUOTE]

No ja tez chce z Wawy..;) To gdybys sie zdecydowala jechac, to moze sie uda razem? zawsze to taniej i przyjemniej:) my poki co 2-3 os i 2psy.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nie wiem co się dzieję... ale próbuję już 3 dzień z rzędu wysłać formularz internetowy i nie chce się nawet otworzyć :shake:
Nie wiem co mam robić... W końcu II termin jest do 21 stycznia więc formularz nadal powinien być aktywny... a może wysłać im zgłoszenie na maila?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciek_axa']Nie wiem co się dzieję... ale próbuję już 3 dzień z rzędu wysłać formularz internetowy i nie chce się nawet otworzyć :shake:
Nie wiem co mam robić... W końcu II termin jest do 21 stycznia więc formularz nadal powinien być aktywny... a może wysłać im zgłoszenie na maila?[/QUOTE]

Ja mam ten sam problem...

Link to comment
Share on other sites

moze troche spozniona jestem z tematem przelewow ale moge na przyszlosc cos doradzic jak zglaszac psy na slowacje i nie placic tych oplat w banku jesli ktos nie ma konta walutowego
wystarczy pieniadze razem ze zgloszeniami wyslac do nich listem, tylko nie zwyklym tylko poleconym priorytetem ze zdeklarowana wartoscia na ile pieniedzy przesylacie, wtedy nie ma najmniejszego problemu ze zgloszeniem, pieniadze tez dojda i zdeklarowana wartosc zabezpieczy pieniadze przed ewentualna kradzieza na poczcie

ja zawsze tak zglaszam psy na slowacje i nigdy nie mialam najmniejszego problemu - zreszta kiedys to mi wlasnie pani w presovie doradzila :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LadyDobermann']moze troche spozniona jestem z tematem przelewow ale moge na przyszlosc cos doradzic jak zglaszac psy na slowacje i nie placic tych oplat w banku jesli ktos nie ma konta walutowego
wystarczy pieniadze razem ze zgloszeniami wyslac do nich listem, tylko nie zwyklym tylko poleconym priorytetem ze zdeklarowana wartoscia na ile pieniedzy przesylacie, wtedy nie ma najmniejszego problemu ze zgloszeniem, pieniadze tez dojda i zdeklarowana wartosc zabezpieczy pieniadze przed ewentualna kradzieza na poczcie
ja zawsze tak zglaszam psy na slowacje i nigdy nie mialam najmniejszego problemu - zreszta kiedys to mi wlasnie pani w presovie doradzila :)[/QUOTE]
Dobry pomysł, Ladydobermann:)
A możesz napisac, ile zapłaciłaś za taki list? Jak kształtują się ceny takiego listu wartościowego?

Ja wysyłałam formularzem internetowym 10 lub 11 grudnia i 13 grudnia juz dostałam potwierdzenie mailowe.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Ja też wkładałam pieniądze do zgłoszenia,wysyłałam listem wartościowym(czyli za potwierdzeniem odbioru)do czasu jak doszło samo zgłoszenie a kasa za wystawę nie:))))co prawda było to zgłoszenie nie na Słowację,ale musiałam drugi raz płacić za wystawę na wystawie!!!Dlatego teraz wolę płacić na wystawie i dopłacić np.5 euro,bo wystawa zamiast 45 kosztowała mnie 85 euro(40 listem + 45 na wystawie)
My jedziemy do Presova i opłatę robimy na miejscu:)

Link to comment
Share on other sites

Witam!!!
mam miejsca do Presova na sobote jade z Dębicy z grzywką( gr.9 ) i z dzieckiem więc moge zabrać 2 osoby z małymi psami , a w niedziele do Rzeszowa na gr.9. Możliwe ,że dziecko zostanie w domu jak będe jachać do Presova więc miejsca będzie więcej:) jak by co to pisać:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pieski2']Witam!
Kiedys i ja wysłałam list z pieniędzmi ale list i pieniądze ulotniły się!!! Nikomu nie udowodnisz.A do tego byłam pewna że jest ok i w ostatniej chwili dowiedziałam się że -wyjazd nieaktualny.Od tej pory płacę na miejscu![/QUOTE]
Mogłaś wysłac poleconym z zadeklarowana wartością, to tylko kilka złotych więcej...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...