Jump to content
Dogomania

CACIB-Presov/SK, 18-19-20.02.2011 r.


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']Na razie odpuść sobie kl. szczeniąt. Wiesz doskonale, co możesz poprawić, nad czym jeszcze popracować. Teraz ćwiczenia.
Potem 1-2 wystawy w kl. puppy. I znowu nauka aż do czasu kl.młodziezy, gdzie maluchy maja się zaprezentować super!

Pzdr.[/QUOTE]

tak, wiem wiem ;) dopiero na wiosne będziemy sie rozgladać dla nich za wystawami ;)
a nie wiem czy uda mi sie w kl.puppy je gdzieś wpuścić, bo mam problem z transportem obecnie...

Link to comment
Share on other sites

Witam;)

czy ktoś z wystawiających w Presovie w sob (8,9,10grupa) planuje na nd jechać do Rzeszowa na CACIB? Ja bym się z chęcią wybrała na te 2 wystawy, jednak brak odpowiedniego samochodu i wysokie koszta podróży wykluczają samodzielną wyprawę..;) Poszukuję miejsca dla mnie i goldena (grzeczny), najchętniej z Warszawy (ew. Olsztyn, 3miasto).

edit.
sytuacja się trochę zmieniła;) mam opcje jechać z TŻ jego samochodem, wtedy byśmy mogli 1-2os z małymi psami wziąć.

Link to comment
Share on other sites

tak planuję jechać na sobote do presova, zmyć się szybciutko po wystawie i do rzeszowa. w nd się wystawiamy i powrót do Wawy. szczegóły jeszcze do dogrania (noclegi itp). czy jade na 100% okaże się tak do 11-12grudnia - głównie zależy to od kasy..;)

pisałabyś się? chciałabym zabrać ze 2 osoby z małymi psami żeby wyszło trochę taniej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FLY']tak planuję jechać na sobote do presova, zmyć się szybciutko po wystawie i do rzeszowa. w nd się wystawiamy i powrót do Wawy. szczegóły jeszcze do dogrania (noclegi itp). czy jade na 100% okaże się tak do 11-12grudnia - głównie zależy to od kasy..;)

pisałabyś się? chciałabym zabrać ze 2 osoby z małymi psami żeby wyszło trochę taniej.[/QUOTE]
Napewno bym sie pisała jezeli bys jechała ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Asiaczku, a jak sie klaruja u Was koszty? I rozumiem , ze jedziecie na trzy dni?

Ech,. my chyba pojedziemy, ale chcielibysmy juz psiaka zglosic do Championow, wiec czekamy jak pojdzie nam Legionow i wtedy bedziemy sie zglaszac. I my niestety piątek, tak więc, raczej bysmy nie zostawali na weekend ale wowczas moglibysmy kogos zabrac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shaluka']Asiaczku, a jak sie klaruja u Was koszty? I rozumiem , ze jedziecie na trzy dni?
Ech,. my chyba pojedziemy, ale chcielibysmy juz psiaka zglosic do Championow, wiec czekamy jak pojdzie nam Legionow i wtedy bedziemy sie zglaszac. I my niestety piątek, tak więc, raczej bysmy nie zostawali na weekend ale wowczas moglibysmy kogos zabrac.[/QUOTE]
My jedziemy TYLKO na niedzielę (wtedy sa grupy: 2, 4 i 5).

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Hej!
Ja mam takie pytanko - nigdy nie byłam na wystawie za granicą i chciałabym się wybrać do Presov. Moje pytanko brzmi - jak z opłatą - bo z tego co przeczytałam to opłata wynosi 34 euro - a gdzie mam ją uiścić? Na wystawie czy przelewem?
I czy są jeszcze jakieś istotne informację o których powinnam wiedzieć jako laik?:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...