Jump to content
Dogomania

Swiss-14 lat,rasa sznaucer średni.


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malawaszka']a zerduszko wybrała na tymczas staruszka bo chciała mieć spokojnego tymczasowicza :shake: gałgan jeden![/QUOTE]
Każdy ma to na co zasłużył :evil_lol: Swój do swego czy jakoś tak ;)

Romas, dzięki :multi: Waszka Ci podeśle nr konta :razz:

Ja to już bankrut przez niego jestem, teraz musiałam kupić router, bo się kiedyś zabije o kable. A wiecznie musi się kręcić koło mojego stanowiska dowodzenia :mad:

Nic Wam nie napiszę, tfu, tfu :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romas']Cały czas kibicuję Swissowi :-) A raczej Kamili żeby go nie wyrzuciła na zbity pysk :evil_lol: jak straci cierpliwośc :-)
Koleżanki proszę o numer konta i dane do przelewu na PW , udało mi sie skombinować kilka dyszek dla średniaczka :-)[/QUOTE]

super! dzięki! :Rose:

[quote name='zerduszko']Każdy ma to na co zasłużył :evil_lol: Swój do swego czy jakoś tak ;)

Romas, dzięki :multi: Waszka Ci podeśle nr konta :razz:

Ja to już bankrut przez niego jestem, teraz musiałam kupić router, bo się kiedyś zabije o kable. A wiecznie musi się kręcić koło mojego stanowiska dowodzenia :mad:

Nic Wam nie napiszę, tfu, tfu :eviltong:[/QUOTE]

nie pisz nie pisz!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Pani dobra, a Pan dalej niedobry. Damian wziął michę, dał powąchać Swissowi i kazał usiąść. Na co Swissssss :diabloti: zrobił wrrrr. [B]Za drugim podejsciem był już pokorniejszy [/B]:evil_lol:[/QUOTE]

Damian czy Swiss? :razz:

[quote name='malawaszka']co za burek niedobry!!!![/QUOTE]

ponawiam pytanie :diabloti:

[quote name='malawaszka']boszzzz przyjadę i spiorę mu dupsko normalnie!!!!!!!!! :lmaa:[/QUOTE]

buahahaha... ja tez przyjadę, bo chce to zobaczyć :evil_lol:

[quote name='zerduszko']Wymyśliłam, że dostawać będzie z pudełka. Przy okazji nauczy się, że nie opłaca się mu molestować pudełko, tylko mnie ;) [/QUOTE]

może się mylę, ale jak będzie dostawać z pudełka, to raczej własnie będzie molestowac pudełko a nie Ciebie

[quote name='zerduszko']Tadam :loveu:

[URL]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Swiss/Pofrydziee010.jpg[/URL]

[/QUOTE]

czy Ty go przepraszam bardzo ufarbowałaś? :crazyeye:

[quote name='zerduszko']To jest nic! Swiss je. Nie muszę chyba mówić, ze my się wówczas nie ruszamy :evil_lol: I co robi Jadzia? Kto zgadnie dostanie Swissa na Święta :loveu:[/QUOTE]

no ja się domyślam, ale nie będę ryzykowac z prawidłowa odpowiedzią :p

[quote name='zerduszko']Moja kota to ma takie pomysły jak zabawa psią karmą, najlepiej w misce. Czasem sobie łapką wyciąga jedną kulkę karmy i gra nią ;) I najdziwniejsze jest to, że dwa killery S&S nie reagują złością, a Liz moja najdelikatniejsza i najłagodniejsza pokazuje kotu wsie zęby i stawia jeża ;) Saduszka włącza 10 bieg i wchłania żarcie z prędkością światła :lol:[/QUOTE]

no mój Michał robił tak samo - wyciagał sobie kawałeczek z psiej miski i grał na przedpokoju, psy tylko obserwowały, jak przypadkiem któremu między łapy poleciało to zjadały, a kot z godnością szedł po drugi kawałek :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jambi']Damian czy Swiss? :razz:[/QUOTE]
Śmiej się śmiej! Ja! muszę własnego, prywatnie dobrze ułożonego Damiana namawiać do egzekwowania wypowiadanych przez niego słów i to jeszcze w sposób nie znoszący sprzeciwu :evil_lol: To się dla mnie źle skończy ;)

[quote name='jambi']buahahaha... ja tez przyjadę, bo chce to zobaczyć :evil_lol:[/QUOTE]
Czy to są zapowiedzi? :razz: Znaczy imprezka u mnie, a jako atrakcja wieczoru lanie Swissa do dupsku :mad:

[quote name='jambi']może się mylę, ale jak będzie dostawać z pudełka, to raczej własnie będzie molestowac pudełko a nie Ciebie[/QUOTE]
No właśnie to jest taka sprytna sztuczka, żeby pies pracował bez nagrody, a nawet mimo że ona sobie leż gdzieś w zasięgu. Dla Swissa sobie zmodyfikowałam i chcę mu pokazać, że im więcej traci czasu na pudełko, tym więcej traci nagródek. Chyba załapał, bo jak tylko zje to szybko odwraca się i lampi na mnie :p

[quote name='jambi']czy Ty go przepraszam bardzo ufarbowałaś? :crazyeye:[/QUOTE]
Przeca on od początku był blondas. Oprócz w schronie, bo to iny pies ;)
[quote name='Romas']A kto Swisiaka tak ostrzygła ładnie ? Jakoś przeoczyłam to zdjęcie gdzie ma taką cudną grzyweczkę w szpic :-)[/QUOTE]
A byliśmy w saloonie na obcinaniu, piłowaniu i czesaniu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']

A byliśmy w saloonie na obcinaniu, piłowaniu i czesaniu :)[/QUOTE]

Ojej , a to ze mnie gapa , jakoś nie doczytałam.
I co musieli go tam związać i zakneblować czy poszło stosunkowo łagodnie ?
On teraz się bardzo ładnie prezentuje , zupełnie nie jak 13sto latek :-)

Link to comment
Share on other sites

Brązowa - Swiss jest klikany :) Ale przez 3 tygodnie miałam wątpliwości czy on już załapał co oznacza klik ;)

[quote name='Romas']Ojej , a to ze mnie gapa , jakoś nie doczytałam.
I co musieli go tam związać i zakneblować czy poszło stosunkowo łagodnie ?
On teraz się bardzo ładnie prezentuje , zupełnie nie jak 13sto latek :-)[/QUOTE]
On jest przyuczony stół + kaganiec = stoję spokojnie. To samo u weta. Ale widać, że się baaardzo stresuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']
No właśnie to jest taka sprytna sztuczka, żeby pies pracował bez nagrody, a nawet mimo że ona sobie leż gdzieś w zasięgu. Dla Swissa sobie zmodyfikowałam i chcę mu pokazać, że im więcej traci czasu na pudełko, tym więcej traci nagródek. Chyba załapał, bo jak tylko zje to szybko odwraca się i lampi na mnie :p
[/QUOTE]

i taki skomplikowane cóś załapał a nie mógł załapać że jak coś fajnie zrobi to dostanie nagrodę?????? wow!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Śmiej się śmiej! Ja! muszę własnego, prywatnie dobrze ułożonego Damiana namawiać do egzekwowania wypowiadanych przez niego słów i to jeszcze w sposób nie znoszący sprzeciwu :evil_lol: To się dla mnie źle skończy ;)[/QUOTE]

a wiesz, czytam własnie pewna książkę, tam jest Pani i Pan, i jak Pani chce coś w mężem hmmm... obgadać, to robi to w takich... nazwijmy to sprzyjających okolicznościach... dla niej skończylo się to juz dwoma ciążami... :eviltong:


[quote name='zerduszko']Czy to są zapowiedzi? :razz: Znaczy imprezka u mnie, a jako atrakcja wieczoru lanie Swissa do dupsku :mad:
[/QUOTE]

ja po prostu nie uwierzę - chyba, że na własne oczy zobaczę (a i to nie do końca mnie przekona), że wasia jest w stanie jakiemukolwiek psu zlac dupsko :razz:

[quote name='malawaszka']i taki skomplikowane cóś załapał a nie mógł załapać że jak coś fajnie zrobi to dostanie nagrodę?????? wow![/QUOTE]

no też się dziwię :roll: cóż widac to taka skomplikowana osobowość :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']i taki skomplikowane cóś załapał a nie mógł załapać że jak coś fajnie zrobi to dostanie nagrodę?????? wow![/QUOTE]
To nie jest skomplikowane. Jak ja mu dawałam z ręki, to on się skupiał żeby mi to wyrwać, a ja się skupiałam żeby nie dać sobie odgryźć palca :eviltong: No i jak tu uczyć i się uczyć :razz: A tak zasada jest prosta: żarcie się pojawia na pudełku, po kliku. Nie wcześniej, pudełko nic nie urodzi ;) A tak zawsze można było moją bidną rękę atakować. Dla mnie tak jak klik jest lepszy od "dobrze", tak i pudełko od ręki, bo nie wyrażają emocji ;)

Brązowa - toż ja pisałam, że mu do możliwości uczenia się szczeniaka duuuzo brakuje ;) Ale coś się kluje. Już nauczył się otwierać kosz w łazience, no kombinuje ino na własną łapę :placz: I tu nawiązując do jego rasowości i braku domieszki kundla: on ma domieszkę i to jaką. Diabła tasmańskiego. Ja już raz takiego psa miałam i też miałam go ochotę udusić :evil_lol: I baaardzo gorąvco się modliłam, żeby już na takiego gałgana nie trafić.

Dziś pierwszy raz zostawiłam go samego poza wyjściem do pracy. Z kongiem :razz: No i co? Wracam i słyszę: wyje. Ale jak jakaś dziewica orleańska :mad: Wkraczam z ciśnieniem 1000/400 i co widzę. Leży bydlak na posłaąniu i się swoim głosem rozkoszuje. Jak.... normalnie dostanie pod choinkę oe, będzie miał przyjaciela który oduczy go darcia mordy bez powodu :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']Podobno nic sie nie dzieje bez przyczyny. kazdy trafia na to,na co ma trafić.
Tylko uwazaj zerduszko,bo rychło staniesz sie specjalistka od trudnych sznaucerów ,a wtedy całe Dogo uzna,ze marzysz o powtórce z rozrywki i będę Ci wciskac wściekłe pieprzaki.[/QUOTE]

nawet mam kandydata już :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']Podobno nic sie nie dzieje bez przyczyny. kazdy trafia na to,na co ma trafić.
Tylko uwazaj zerduszko,bo rychło staniesz sie specjalistka od trudnych sznaucerów ,a wtedy całe Dogo uzna,ze marzysz o powtórce z rozrywki i będę Ci wciskac wściekłe pieprzaki.[/QUOTE]
Spoko, Swissa nikt nie weźmie (bo kto by chciał) i mam tymczas zablokowany :eviltong:

Waszka - kogo?

Kurde, tak nie chciała wściekłego Filutka :lol: Ale na szczęście Swiss jest opanowany :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Żeby Ci się Waszko lepiej szukało, to chciałam porobić mu ładne zdjęcia, ale pada :placz: Jutro spróbujemy jeszcze w domu :roll: Które na dzień dzisiejszy najlepsze do ogłoszeń? [URL]http://s805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Swiss/[/URL]

Aaaaaaaaaaaaaaa :loveu:

[IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Swiss/Ssspacer069.jpg[/IMG]

Plameczki?

[IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Swiss/Ssspacer071.jpg[/IMG]

Tak wyglądają zęby starucha :hmmmm:

[IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Swiss/Ssspacer075.jpg[/IMG]

Mimo wieku porusza sie z gracją :loveu:

[IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Swiss/Ssspacer061.jpg[/IMG]

Musze się pochwalić, bo pęknę :lol: Swiss na mnie warczy jak go denerwują, tylko warczy. Z zamkniętą jadaczką. Właściwie to tylko burczy :Cool!: Dzis podcinaliśmy i rozczesywali brodę i normalnie oblizywał się, odwracał głowę - cały czas się opanowywał. Miał konflikt wewnętrzny bo kiełbaska była :razz: Najważniejsze, ze zaczyna chłopak do mnie "gadać" i mogę w odpowiednim momencie dawac mu spokój :happy1: Mamy jeszcze kilka powodów do radości, ale nie chce gagatka przechwalić ;)

Poza tym mam wrażenie, że lepiej chodzi. Może on ostatnimi czasu mało spacerował?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...