Jump to content
Dogomania

DALIŚMY SIĘ OSZUKAĆ czyli sprawa Kasi_m


rebellia

Recommended Posts

[quote name='Manu']Przypuszczam, że Allegro działa na takich samych zasadach, osobie prywatnej, chocby pokrzywdzonej, nie poda żadnych danych.[/quote]

Na Allegro, jak wygrywasz licytację (dotyczy to także takich aukcji wieloprzedmiotowych, gdzie wygranych jest wielu), dostajesz wysyłanego z Allegro przez automat maila z danymi osoby, której aukcję wygrałaś, więc tam pokrzywdzeni mają te dane jeszcze przed wpłaceniem pieniędzy - chyba że ktoś dane zmienił i automat wysłał inne dane niż te, które ma Allegro z autoryzacji konta (żeby dokonać autoryzacji, trzeba odebrać kod przysłany zwykłą pocztą, czyli trzeba podać jakiś prawdziwy adres, do którego ma się dostęp).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 519
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ktoś napisał, że jeżdżenie po całej Polsce po schroniskach kosztuje o trzeba czasu. Jeśli ona faktycznie była z Warszawy to nie musiała się tak wysilać. Jest tutaj często napisane, którym schronisku jest psiak, a wystarczy się ograniczyć do województwa. Wtedy aż tak czasochłonne nie jest. Z resztą z tych oszustw mało kasy nie miała, a widząc skalę na jaką działa (działała) mógł to być jej jedyny sposób utrzymywania się. Poza tym, bardzo często zdarza się, że psiak z jednego końca Polski na drugi jest przywożony zainteresowanemu pod same drzwi. Ona tutaj i jej podobni mają ślicznie przygotowaną ofertę, jeśli pies był w schronisku to często była również informacja w którym boksie jest pies

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, jeśli są tu wolontariuszki z Palucha, to może warto byłoby pokazac jej zdjęcie pracownikom schroniska. W czerwcu, oczywiście na prv, Kaska prosiła mnie, żebym dała jej znać, jeśli będę coś wiedziała o buldogach francuskich do adopcji. Napisałam jej o buldożku z Palucha. Odpisała, że tam nie pojedzie, bo z tego schroniska psa nie dostanie. Ciekawe, czy wyadoptowała z Palucha jakieś rasowe psy, może ją tam znają...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kar0la']Wiem, że na Paluchu miała jakieś zatargi z dyrektorka. Gdzieś o tym pisała.[/quote]

A tak pisala, pisala awatek tu byl na inne. ze dyrektorka nie chcial suchej karmy przyjac, ktora ona przywiozla, zaraz poszukam chyba ze wykasowany jej wpis jest.

Link to comment
Share on other sites

Pisal tak, cyt:

qrcze dlaczego na dogo zadna dyskusja nie moze toczyc sie merytorycznie tylko po pierszych kilku stronach pojawiaja sie przeklenstwa i klotnie stanowiace daleko idaca dygresje od watku glownego???

[B]kogo tu obchodzi ile kto ma lat?[U]mnie interesuje raczej to co kto robi...
[/U][/B]
[B]co do Palucha [U]widzialam lepsze schrony , widzialam tez i gorsze[/U]...
[/B]
bylam tam w zime z karma i to jak mnie potraktowano....rece opadaja i nie tylko rece...Pani Dyrektor nie powiedziala nawet dziekuje tylko z wielka laska wziela odemnie i mojego TZ 150 kilo suchej karmy. POCZATKOWO W OGOLE JEJ NIE CHCIALA...chciala tylko makaron ( tez mialam) i mieso od rzeznika.....wiem,ze karmienie suchym w zimie jest trudne bo psy duzo pija po niej ale czy latem pija mniej????

jak ktos wejdzie w laski - sobie tylko znanym sposobem - Pani Dyrektor moze liczyc na mile przyjecie ,jak nie trudno ma problem...."



Tak, trzeba jakos sprawdzic czy nie mial z innych powodow problemow z Paluchem...trzeba zdjecie jej pokazac..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frotka']Nie wolno publikować prywatnych "listów gończych" i ujawniać czyjegoś wizerunku w takim kontekście, choć osobiście uważam, że dzięki temu zdjęciu sznasa na pozytywne załatwienie sprawy znacznie wzrosła.[/quote]
Oczywiście! mnie to zdjęcie sporo wyjaśniło :mad:

Link to comment
Share on other sites

wiecie co to jest koszmar że tacy ludzie chodzą po ziemi :shake: :shake:
śledze kilka wątków o nijakiej kasi_m i przeżywam szok :crazyeye:
Niewiem czemu oszustki podają się za adwokatów - mój dobry kolega wpadł w sidła takiej jednej pani adwokat dwudziesto kilku letniej która ukrada tożsamość prawdziwej Pani adwokat i podawała się za nią.Zniszczyła mu życie -stracił wszystko - dom,rodzine,prace ........
Nawet podobne są do siebie - ciemne włosy , okrągła twarz i tysiące wcieleń,wybujała fantazja noi zrobienie aplikacji w tak młodym wieku.
Mój kolega zrobił stronke z info o tej oszustce i szuka jej nadal ......
Nie cierpie oszustów , brzydze się kłamstwem -życze wam by udało się ją dopaść i zrównać z ziemią - niech zapłaci surową kare za to co zrobiła przez takich niby ludzi cierpią inni :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...