Jump to content
Dogomania

DALIŚMY SIĘ OSZUKAĆ czyli sprawa Kasi_m


rebellia

Recommended Posts

[quote name='Czarodziejka']A teraz wystarczy rozkleić po Warszawie zdjęcia z dopiskiem [B]POSZUKIWANA, szczególnie w okolicach Collegium Novum.[/B][/quote]

Nie róbcie jeszcze nic proszę.
Najpierw trzeba sprawę na policję zgłosić.
W tym celu jak wyżej proponuję spotkanie.

Dorota

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 519
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Majaa']Tak, ale nie jako kasia_m :mad: Jestem już w kontakcie z fifunią, która dzięki Bogu, rozpętała tą burzę[/quote]

Ja tez się cieszę że w końcu jej się za wszystko dostanie:angryy: :evil_lol:

Spotkanie dziewczyny!
Dziś pewnie za wiele nie ustalimy bo już 2.00:shake:
Ale jutro więcej osób przeczyta wiec może konkretniej zaczniemy działać.
Ja ze swojej strony potrzebuje 2-3 dni na wydrukowanie wszystkiego i kilka tam spraw do zalatwienia w tym temacie:cool3: Ale to już ew na priva
Spokojnej nocy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oktawia6']KasiaM jest też w wątku Dziadunia-baner poniżej od strony 19=tek jej wpisy są jako cytaty-proszę przeczytać-wydała mi się miłą osobą-miałyśmy jechać odwiedzić Dziadunia, utulić go - czekałam aż te etiopskie upały przejdą:shake:[/quote]

I na tym polega problem na Dogomanii. Nie patrzycie, co [B]konkretnego[/B] dana osoba [B]zrobiła[/B], tylko wzruszcie się, bo ktoś ślicznie napisał, że pojedzie utulić biednego pieska. Dlatego działalnośc takich osób jak kasia_m jest tu możliwa.
Psom nasz sentymentalizm nie jest potrzebny. Potrzebne sa konkrety: pomoc finansowa i rzeczowa, domy stałe i tymczasowe, ogłoszenia, plakaty itp., pomoc prawna, medyczna itp. oraz przeszukiwanie wątków i koordynowanie akcji.
Jeżeli jakaś osoba jest nowa na Dogo, to niestety musi na zaufanie sobie zasłużyć. Nie można jej dawać psa, tylko dlatego że twierdzi iż znalazła mu dom - pierwsze adopcje taka osoba powinna przeprowadzać z kimś doświadczonym, kimś kto tu dłużej działa i do kogo mamy zaufanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlmaMater']I na tym polega problem na Dogomanii. Nie patrzycie, co [B]konkretnego[/B] dana osoba [B]zrobiła[/B], tylko wzruszcie się, bo ktoś ślicznie napisał, że pojedzie utulić biednego pieska. Dlatego działalnośc takich osób jak kasia_m jest tu możliwa.
Psom nasz sentymentalizm nie jest potrzebny. Potrzebne sa konkrety: pomoc finansowa i rzeczowa, domy stałe i tymczasowe, ogłoszenia, plakaty itp., pomoc prawna, medyczna itp. oraz przeszukiwanie wątków i koordynowanie akcji.
Jeżeli jakaś osoba jest nowa na Dogo, to niestety musi na zaufanie sobie zasłużyć. Nie można jej dawać psa, tylko dlatego że twierdzi iż znalazła mu dom - pierwsze adopcje taka osoba powinna przeprowadzać z kimś doświadczonym, kimś kto tu dłużej działa i do kogo mamy zaufanie.[/quote]
Masz rację! Tylko, że z tego co widziałam na przywróconych postach to osoba, która postów miała kilkaset - sporo więcej ode mnie:oops: Coś chyba koło 900. Najczęściej Ci, którzy zajmują się adopcjami, nie mają czasu śledzić każdego postu osoby, która się do nich zgłasza - co innego jak ktoś próbuje wyadoptować jednego - dwa no trzy psy, ale jak psów zaczyna być kilkanaście, kilkadziesiąt, to jest po prostu niemożliwe :shake:
Mozemy tylko liczyć na to, że po takiej aferze, Ci doświadczeni dogomaniacy, przeszukujący wątki, którzy choćby czasami zawitają na wątki psów adoptowanych, będą jasno pisać, jakie mają zastrzeżenia, a Ci, o których się pisze, będą rozumieli, skąd obawy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rebellia']No tak - teraz już nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, dziewczyny[B] niech ktoś zrobi listę, które psy ona dostała[/B].*

* [SIZE=1]przepraszam, ze sama się tym nie zajmę, jutro mam egzamin cholerny :cool1:[/SIZE][/QUOTE]

A może informację o tym wątku powklejać na wszystkie grupy, ona mogła wyciągać różne psy, umawiać się na prv. Prawie każda grupa ma wątek o psach do adopcji. W jednym z wątków, gdzie poszukiwała dużego psa, napisała na koniec, że wątek nieaktualny, bo wybrała psa zaoferowanego jej na prv.
Psy, które wyadoptowała z dogo:

1. Mały szczeniak (suczka) - minilabek
2. Dog od cioteczki Simbik
3. Suka husky z Fundacji Emir
4. Duzy pies podesłany przez kogoś z dogo

Tyle z dotychczasowych ustaleń, kto wie i innych???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majaa']Masz rację! Tylko, że z tego co widziałam na przywróconych postach to osoba, która postów miała kilkaset - sporo więcej ode mnie:oops: Coś chyba koło 900. Najczęściej Ci, którzy zajmują się adopcjami, nie mają czasu śledzić każdego postu osoby, która się do nich zgłasza - co innego jak ktoś próbuje wyadoptować jednego - dwa no trzy psy, ale jak psów zaczyna być kilkanaście, kilkadziesiąt, to jest po prostu niemożliwe :shake: [/quote]

Nie trzeba patrzeć na ilość postów, bo to złudne dane. Ja patrze przede wszystkim na to, od kiedy jest ktoś na Dogo. Jeżeli ktoś działa na Dogo dłużej niż kilka miesięcy, to najczęściej jest znany na tyle, że gdyby był oszustem, już zostałby odkryty - można napisać PM do paru osób dłużej tu działających, zapytać o wiarygodnośc tej osoby.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rebellia']Boję się czy mini-labek nie został sprzedany jako labek i nie zasili schroniska jakiegoś, kiedy okaże się, że labkiem nie będzie :shake:[/quote]
O to samo drżę :roll:
AlmaMater, ale sama przyznasz, że w tym przypadku można było pisać do niektórych nawet doświadczonych dogomaniaków i wielu z nich powiedzieliby, że wszystko jest ok

Link to comment
Share on other sites

tu kasia_m była w wątku o Emirze, chciała jeszcze jakiegoś malucha ale czy go dostała.....nie wiem
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=26046&page=12&highlight=kasia_m[/url]
pogadajcie też z APSA
można też przeczytać posty Kasi_m, tylko jest ich sporo i trzebaby wyłapać te ważne

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akucha']

1. Mały szczeniak (suczka) - minilabek
2. Dog od cioteczki Simbik
3. Suka husky z Fundacji Emir
4. Duzy pies podesłany przez kogoś z dogo

Tyle z dotychczasowych ustaleń, kto wie i innych???[/quote]

Doliczcie jeszcze 4 albo nawet 5 duzych psów dla jakiegs niby kolegi.Podaje link [URL="http://www.forum.molosy.pl/showthread.php?t=4477"]http://www.forum.molosy.pl/showthread.php?t=4477[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie to jest kopia postu kasi_m z mojego temtu ,który został przywrócony....

cyt.

,,i to ma byc dziecko???
psie dzieci to sa u mnie...2 pies i suka maja po 4 miechy
i moj Lu ma od wczoraj 10 m-cy ,,

Póxniej padło moje pytanie,a z kąd Ty je masz???

Odpowiedź Kasi_m
,,no Rudzielca mialam
a 2 maluchy z usa przylecialy - 2 rude duze grube kulasy ,,

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][URL="http://www.forum.molosy.pl/showthread.php?p=177924#post177924"][B]http://www.forum.molosy.pl/showthread.php?p=177924#post177924[/B][/URL] :angryy: :angryy: :angryy:

o rzesz ty larwo-noo-myśłałam o tej sprawie-wiele i wiele i jeszcze raz analizowanie poszczególnych jej altruistycznych pobudek-jej pięknej potrzeby dania domu dla psa starego czy ułomnego na przykład "mojego" Dziadunia z banerka czy innych, które sobie wybierała-polowała-to oszustka z wyższą szkołą jazdy-jest prawdopodobieństwo, że tego rodzaju psy mogły iść na eksperymenty medyczne do laboratorium CONVENS w Warszawce-oni chętnie takie skupują-również bez oczu właśnie-ślepe-bo nie trzeba im na przykład wydłubywać wcześniej to już jest gotowe-jak było w Niemczech że naukowiec zamawiał psy ale zaznaczał-"wydłubać tej partii oczy bo mny nie mamy na to czasu" i były okaleczone. Jasna cholera no to pięknie-jeśli chodzi o psy zdrowe-rokujące-czyli będzie z nich zysk-puszczała je na chandel wtórny i po prostu zarabiała na nich sprzedając je-bez emocji. Mnie wydała się od razu jeb....nięta bo jak może w tym wątku czytaliście Dziadunia-z banerka-chciała kalekiemu psu po takich przeżyciach dać dom bo.....on miał nauczyć szczekać :stupid:jej 3 Bullmastify -w wątku na stronie 19-tej ona się pojawia oraz jej mądrości.
A ta biedna kobieta, która dała się nabrać tej pipie:angryy: na tyle pieniędzy-i takie larwy są wśród miłośników zwierzą-takie gówno-padalce-sprawa tak czy inaczej jest na policję-ale proces może być poszlakowy-jeśli nie ma świadków-ale przestępstwo jest-wyłudzenie pieniędzy-jeśłi para jej dała pieniądze-to już jest druga osoba-tutaj też trzeba by zebrać jak najwięcej danych-EMIR też może coś dopowiedzieć od siebie-ona tam też była-też zostawiła swój ślad-EMIR to dobra organizacja-ciesząca się poważaniem-więć jej dane tam są:multi: bo adoptując psa z EMIRA-podpisywała umowę adopcyjną.[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

jeszcze jedno-ona na atku Dziadunia-zaproponowała po kilku postach żeby przejść na priv-pomyśłałam sobie, że kilka razy zostawiła swój wpis-podbijąc chcąc czy nie chcąc wątek:razz: potem przeszłyśmy na priv-ja prosiłam by coś więcej o sobie napisała-dowiedziałam się wówczas o 3 Bulmastifach - w jaki wieku są to jest na wątku Dziadunia-od strony 19-tej. Tak samo tutaj-nie ma aż takiego rozstrząsania-psy wielokrotnie idą jako przynęta do walk psów-z grupy bullowate do adopcji też szczególnie psy są narażanone na odstawienie do walk-szczególnie agresywne osobniki-ze zwichniętą psychiką-w dobrej kondycji-dobrej budowy-te rokują już w odpowienim kierunku-widzę to oczyma wyobraźnie-ludzie do adpcji mogą być podstawiani-nie mówię że każdy jest oszustem-ale to jest podziemie i tak będzie nadal-nikt nie ma na twarzy wypisane że jest oszustem-a po Pit Bulla nie przyjdzie dres napakowany z łysym łbem tylko wzbudzający zaufanie człowiek lub kontaktowa i komunikatywna kobieta "z doświadczeniem" z doświadczeniem robienia ludzi w bambuko.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...