Jump to content
Dogomania

DALIŚMY SIĘ OSZUKAĆ czyli sprawa Kasi_m


rebellia

Recommended Posts

  • Replies 519
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='rebellia']Majaa, napisz do Arki ona z Rybonem bodajże i Frotką się tym zajmują... miał być york i nie ma. A dziewczynka czeka :angryy:[/quote]

Ona mi w pewnym momencie napisal,ze do Kasi sie nie odzywa, bo dostala info, ze dla Kasi jest inny york, od Rybon. Tak bylo pare miesiecy temu, ze jak Kasia zda mature to Rybon zalatwi yorka dla niej. Wyslam pw. do Rybon, dzisiaj, czy bedzie ten yorczek. Czekam na odpowiedz.
I wysle drugi aby tu przyszla do tego watku.

Nie wiem czy ona NAPRAWDE miala jakies dwa yorki czy nie-pisala mi ze sa dwa...
A skad ona miala te niby yorki? Teraz to ja sie nad tym zastanowiam, po przeczytaniu tych wszystkich obietnic dawanych ludziom.:angryy: :angryy:

Link to comment
Share on other sites

czy to jest tel. pod którym teraz jesteś ? jaki jest kierunkowy? zaraz zadzwonię K.[quote name='rebellia']Dziewczyny ja się dobijam z numeru 371 48 41 - z żadnego innego!!!
[SIZE=5]
Bardzo proszę Emir - odezwij się do mnie na GG jeśli możesz, chyba już wiem coś co może Ci pomóc!!!!![/SIZE][/quote]

Link to comment
Share on other sites

To ja też rzucę garść refleksji na temat kasi_m
Po pierwsze jestem jedną z osób, do których pisała na pw o pierścionku - białe złoto, brylanty, wyceniony przez jubilera na 2500 zł.
Ciekawa jestem, czy wszystkim podawała taką cenę?
Mnie pytała, jak można "szybko sprzedać, żeby chociaż połowę tej kasy dostać". Propozycja, żebym to ja kupiła nie padła, zresztą mam całą naszą krótką korespondencję na ten temat, skrzynkę czyściłam wcześniej, poza tym istnieje możliwość zapisania prywatnych wiadomości w pliku tekstowym - warto pamiętać na przyszłość.

Po drugie nie jestem psychologiem ani psychiatrą, ale mam podejrzenie, że to jednak jest przypadek do leczenia. Może połączony z wysokiej próby cwaniactwem. A może po prostu nie chce mi się wierzyć, że można być aż tak pokrzywionym moralnie...

Jestem też przekonana, że pojawia się na dogo także pod innym nickiem (nickami?), może nawet być teraz wśród tych, którzy najaktywniej atakują... kasię_m. Może to brzmi paranoicznie ;), ale przyjrzyjcie się temu, jak zachowała się w wątku reebok88 - robiła tyle zamieszania, że do głowy nikomu by nie przyszło podejrzewać ją o cokolwiek. Taka lekko puszczona zasłona dymna.

Najgorszym efektem działania takich stworzeń jest to, że tracimy zaufanie do innych :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mefimej']Są już zdjęcia na molosach:
[URL="http://www.forum.molosy.pl/showpost.php?p=178463&postcount=80"]http://www.forum.molosy.pl/showpost.php?p=178463&postcount=80[/URL][/quote]

Nie będę się powtarzać więc zaglądnijcie na Molosy.

Proponuje spotkanie! Nie ma co pisać, trzeba wszystko zebrac do kupy i działać poważnie.
Dorota

Link to comment
Share on other sites

A ja jestem wkurzona. Czytam ten watek i tak naprawde to wierzyc mi sie nie chce. Ja jako osoba dosc mloda i probujaca pomoc czasami, czuje sie jak na cenzurowanym. Kto przy zdrowych zmyslach mi uwierzy ???. A tym bardziej osobom np z forum gazety, ktorzy przypadkiem trafili na lin dogo ?? nienawidze sytuacji takich, kiedy osoba nowa (mloda) jest od razu podejrzana, ale tak bedzie i to mnie nie dziwi. zastanawiam sie ile przez takie kasie musi zrobic czlowiek, żeby w nowym srodowisku mu ufali, chociazby w granicach rozsadku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mefimej']Są już zdjęcia na molosach:
[URL="http://www.forum.molosy.pl/showpost.php?p=178463&postcount=80"]http://www.forum.molosy.pl/showpost.php?p=178463&postcount=80[/URL][/quote]
No i już swoje wiem :mad: Wściekłość mnie ogarnia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...