Jump to content
Dogomania

Fantastyczna Fanta o smaku Lychee, czyli terrier i border


Kazuro

Recommended Posts

Hej

 

Do annowki sama bym się tlukla ;) jakbym miała z czym :lol:

 

zawsze możesz jechać jako obserwator :p

 

 

 

czesc :D

odwiedzam galerie, dawno mnie nie bylo :)

fajnie, trzymam kciuki za nowy etap życia.!

 

hej :) dziekujemy!

 

 

 

 

 

 

 

 

Miałam napisać jak to fajowo było w Annówce, ale dziś nie mam nastroju... Nie było mnie 3 tygodnie w domu. Świnkami w Janikowie miała sie zajmować mama z bratem. Ok karmią, sprzątaja, pomiziają. Przyjechałam i Ombra wydała mi się jakaś chuda, mama mówi że mało je ostatnio. Wzięłam na ręce, a tam na szyi pod ryjkiem wielki guz :placz:  a świń się przez ręce przelewa, ciężko oddycha. Poszukałam adres lecznicy 24h, jedziemy. W połowie drogi odeszła na moich rękach... Mokki została sama, a ja już nie chcę następnej świnki :-(

 

 

 

Babulek mój

DSC_0319_zps712fc75a.jpg

 

DSC_0327_zpsce0353c7.jpg

Link to comment
Share on other sites

Może kiedyś się potluke jako obserwator :lol: teraz niestety inne wydatki.. a z powodu śmierci świniaka strasznie mi przykro! :(

 

To się potłucz bo warto ;) Ja mam nadzieję na szybki powrót :p

dzięki

 

 

Ojej.. trzymaj się ciepło :(

 

dziękuje

 

strasznie mi przykro.... :(

 

prze prze przepiękne zdjęcie! http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/DSC_0327_zpsce0353c7.jpg

 

 

dzięki, chociaż trochę mi ostrość uciekła :p nie umiem robić fot po ciemku

Link to comment
Share on other sites

Spadło trochę śniegu, piesy się cieszą ja "trochę" mniej :p muszę cały czas pilnować Lisa, bo to głupie zwierzę stwierdziło, że śnieg jest bardzo smaczny i cały czas go je :rolleyes: wczoraj już mi zaczęła trochę kaszleć, ale wciskam w nią syrop i rutinoscorbin i tfu tfu odpukać przestała. No i ukradła też CAŁĄ blachę sernika ja nas nie było :o jestem ciekawa czy się podzieliła z babką.

Fanta mnie za to zadziwia pozytywnie, wydaje mi się że mniej reaguje na petardy niż w zeszłym roku. Rano dużo szczekała (ona szczeka żeby je odgonić :p brawo Tuś na bank ci się uda), ale udało mi się ją uspokoić i jakoś teraz nie hauczy <3 nawet dzielnie wyszła na dwór przy akompaniamencie mojego titania, chwalenia, piszczenia, biegania i się załatwiła :D  Dobrze że przynajmniej Liput ma wylane, bo nawet świnia w klatce panikuje jak mocniej coś huknie :/ Trudno jakoś przetrwamy.

 

 

Szczęśliwe pieseły z prezentami i w prezentach :)

sorka za jakosć nie umiem focić śniegu

 

DSC_0583_zps2a1bb2b6.jpg

 

DSC_0614_zps8b528dc1.jpg

 

DSC_0624_zpsa7b30e2f.jpg

 

DSC_0641_zps47e95f69.jpg

Link to comment
Share on other sites

A nad czym pracowałyście na semi? :P

 

Lisia super, Muffino chyba czuje, że oglądam zdjęcia jego panny, bo ilekroć tu nie wchodzę zawsze jest w pobliżu :D

Za Fantę trzymam kciuki, nasz Roki też jest cały obsypany takimi guzkami, tyle dobrze, że za piłką biega - nieźle się trzyma :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

O raany... trzymam kciuki za Fantę.

 

Hahha, a widzę że z mądrą borderzycą nie możesz się nudzić. Sernik jej smakował?

 

Wybacz, ale http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/2333_zpsa009c6a9.jpgpozachwycam się onkiem

 

Z Babulkiem ok, ma tylko tłuszczaki.

A już myślałam że jej przeszły kradzieże  :p  A co temu psu nie smakuje :D

Na zachwyty pozwalam, Dragonek jest super <3 Jedyny ONek jakiego lubię

 

 

A nad czym pracowałyście na semi?

 

Lisia super, Muffino chyba czuje, że oglądam zdjęcia jego panny, bo ilekroć tu nie wchodzę zawsze jest w pobliżu

Za Fantę trzymam kciuki, nasz Roki też jest cały obsypany takimi guzkami, tyle dobrze, że za piłką biega - nieźle się trzyma

 

Nad ogólnym ogarnięciem, motywacją, kształtowaniem, skupieniem i nagradzaniem. A z konkretów nasze nieszczęsne chodzenie przy nodze, glonojada, trzymanie rzeczy w pysku i obieganie tyłem. Dużo wiedzy pochłonęłam, mam pomysły na w cholerę sztuczek, pooglądałam filmiki dla vipów z bandą Patki i ogólnie było prześwietnie :)

 

Mądry chłopak :D cieczka się zbliża to pilnuje :p

 

 

Wpadłam przez przypadek, a tu widzę koleżanka z jednego miasta ;)

Sliczne pieski <3  Będę zaglądać. 

 

Witamy :)

Dobrze widzę, że masz pudla? <3

 

 

Fanta i Lychee ♥♥♥

Borderkowe imię pobija wszystko! :D

 

Świetne zdjęcia, świetne psiaki, i świetna zima! ♥

Zapisuję i zapraszamy do nas ;)

 

Hej

Nieskromnie przyznam że imię ma zacne ;)

Dzięki!

Link to comment
Share on other sites

Zbliża się sesja więc czas na dogo :D Ogólnie zrobiłam "mądrą" rzecz i 31.01-1.02 idziemy na semi z Paulą, a 3 mam egzamin z anatomii :p Powodzenia dla mnie.

Z Liczkiem się lenimy, bo pańcia ma problemy z żołądkiem i nie daje rady iść na spacerek, piesek smęci trochę ale dzielny jest :p klikamy sobie machanie głową na nie, tylko nie wiem jeszcze jak nazwać tę sztuczkę. Może "lubisz Fantę?" :cool1:

Cierpię przez te emotki, niech ktoś nas uratuje :c

 

DSC_0484-2_zpsc29d9e06.jpg

 

DSC_0513-3_zpsbe6fef21.jpg

 

DSC_0524-2_zpseb79a0c7.jpg

 

DSC_0529-2_zps96ed63a0.jpg

 

DSC_0568_zpse8a5d67b.jpg

 

Po zimie śladu nie ma :p u nas pada deszcz, a u Fanty deszcz ze śniegiem. A na krzakach pączki :huh:

Link to comment
Share on other sites

No tak sesja, czyli wojna :P Jeszcze sesja się u mnie nie zaczęła, a już rzygać mi się chce tymi zaliczeniami ćwiczeń...... 

Zdjęcia świetne, mogłabym wszystkie zacytować i podpisać jednym słowem - piękne! ;)

Chyba u nikogo zima nie zawitała porządnie....

Link to comment
Share on other sites

Prawie

 

Z ciekawości, co studiujesz?

 

tak jak mój prawie foks ;)

zootechnika

 

 

No tak sesja, czyli wojna Jeszcze sesja się u mnie nie zaczęła, a już rzygać mi się chce tymi zaliczeniami ćwiczeń...... 

Zdjęcia świetne, mogłabym wszystkie zacytować i podpisać jednym słowem - piękne!

Chyba u nikogo zima nie zawitała porządnie....

 

zaliczenia i kolokwia everywhere <3

ojej dziękuję :) przez to Wasze słodzenie chce mi się obiektywu :P

 

 

Śliczne pieski :)

Sesja z lampkami wymiata <3

Trzymam kciuki za Fante !

 

Dzięki!

Fanta się trzyma ;) tak łatwo to się jej nie zagnie ^_^

 

 

 

 

 

 

Co robi sztudent w piątek wieczorem? Ano kroi parówki :D Jedziemy jutro zdobywać wiedzę od Pauli, mam nadzieję, że się nie zgubie w drodze do ośrodka :P 1,5h w tramwajach i autobusach <3 nice

A że dzisiaj piesek był po prostu idealny to aż się boję pomyśleć co odpieprzy jutro tak dla zachowania równowagi ^^

 

Tak jeszcze a propos lampek to mam jeszcze fotę by Patka <3

16194821641_5e7c16d51b_o%202_zpsigqwty2a

 

a że się nudzę to powstawiam trochę fot z telefonu, bo zdjęć nigdy nie za wiele :D

 

IMAG1029_zpsdh2arshs.jpg

 

geniusz <3

IMAG0754_zpsp1svztxb.jpg

 

laserowe suki

IMAG1063_zpsnktjfnsb.jpg

 

Tusia w bluzie po kąpieli ^^

IMAG1059_zpsj1fp7mss.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...