Jump to content
Dogomania

Wystawa Klubowa Chartów


matrix.....

Recommended Posts

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Qurcze!!!

U mnie jak wchodzę na stronę klubu to ostatnia aktualizacja jest z 6 czerwca!Nie wiem dlaczego?

Martwi mnie to tym bardziej że stonka Wirki otwiera mi się na aktualizacji z marca!Dopiero jak wejdę"głębiej" i wrócę to się reszta pojawia.

Ale ze stroną klubu to nie działa :(

Może ktoś wie co to jest?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Juz napisalam to samo w czesci WYSTAWY ale i tu na chartach wpisze to samo.

Wlasnie przyszlo z Zarzadu Głównego pozwolenie na zrobienie klasy BABY od 3 do 6 miesiecy.

Tak wiec oficjalnie informuje ze klasa dla najmlodszych bedzie;)

No a co z waszymi zgloszeniami?

Nikt nie wybiera sie do Swierklanca?

Link to comment
Share on other sites

Ja z psicami będę na pewno... nawet udało mi się znaleźć miejscówę do spania. a nie było łatwo...

W części wystawy próbowałam się czegoś dowiedzieć od "starych" bywalców klubówki.....no wiecie klimat, te sprawy... ale cóś cicho:(

no poza jenn :wink:

Link to comment
Share on other sites

Mi nie wypada zachwalac bo do tej pory bylam z organizatorem, znaczy oddzialem Chorzow i preznie dzialajaca tam sekcja charta.

Milo mi bylo czytac w Psie, i innych gazetach same pochwaly ;) i dumna bylam ze kawalek swojej roboty w to wlozylam.

Wystawy byly kameralne, bardzo spokojne, atmosfera sielanki i pikniku. Nikt sie nie spieszyl, nikt nie poganial. Chyba naprawde nie bylo zle bo nie bylo zadnych "afer" nikt nie skladal protestow, nikt nie wyklocal sie o oceny, ale to wszystko to zasluga tych co przyjechali i wystawiali tam psy.

To co podziwialam to to, ze cale mnostwo charciarzy postanowilo fundowac prywatnie nagrody( taka ilosc jak byla ostatnio w Swierklancu po prostu byla poruszajaca!!! ) naprawde to bylo mile.

Wzruszajace byly pamiatki dla chartow zegnajacych sie z ringiem, uwazam ze rewelacyjne byly tablice rejestracyjne z nazwa hodowli dla zgloszonyc do konkurencji finalowych hodowcow.

Kazdy zgloszony chart , nawet ten co dostal ocene dobra dostawal pamiatke w postaci kubka z logo. Ilosc pucharow, karm, smyczy, statuetek ... zajely w klubowym katalogu 5 stron ;)

Wydaje mi sie ze taka wystawe tworza wystawczy, organizatorzy daja tylko czastke, podkladke, daja przepiekny park, daja duze ringi, daja atrakcyjnych sedzow, rezerwuja pogode ;) no ale dobre humory to przywoza wystawcy <hehehe>

Zeszlorczna wystawa byla dla nas ( mnie i Wojtka) bardzo bolesna, wlasciwie bylam nieobecna na niej dusza i cialem. Dzien przed ta wystawa w piatek po poludniu pozegnalismy naszego Alusia , naszego pierwszego whippeta. Odszedl niedoczekawszy swoich 18 urodzin.

W tym roku 12.09 wypada termin naszej 44 Krajowej ( chorzowskiej) wystawy i Jemu ja dedykujemy, przeciez to On nas zarazil Kynologia...

Link to comment
Share on other sites

Zeszłoroczny Świerklaniec był pierwszą klubową chartów, na któej miałam okazję być. Wydaje mi się, że klubowa wystawa powinna być swojego rodzaju świętem dla wszystkich miłośników chartów. A tamta klubówka właśnie potwierdziła moje przypuszczenia. Atmosfera była naprawdę bardzo miła, dopisało bardzo dużo chartów, sporo wystawców zagranicznych, więc towarzystwo było międzynarodowe. Ja wprawdzie za bardzo nie uczestniczyłam w "życiu towarzyskim" na wystawie, bo uwijałam się na ringu wśród papierów i takich tam, ale z tego co zdążyłam zauważyć, to zarówno wystawcy jak i ci, którzy przyszli tylko pooglądać charty w akcji--byli zadowoleni. A nagród był rzeczywiście istny deszcz, aż się gubiłam w tym, co komu i za co się należy :D Jak dla mnie wystawa była naprawdę porządnie zorganizowana (w okolicy wręcz idealnej na tego typu imprezę), nawet pogoda zamówiona się sprawdziła. Tak, wiem wiem same pozytywy, wystawy idalne nie istnieją, ale...ja jakoś nie mogę się doszukać konkretnego mankamentu klubówki w Świerklańcu... Ale to chyba dobrze? I mam nadzieję, że w tym roku też wszystko się uda i wrażenia pozostaną miłe :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dla zainteresowanych 2 imprezami ( wystawa18.09. i coursingiem 19.09 ) nowe chyba atrakcyjne propozycje noclegow:

32/285 34 49

0-603 408 358

Osrodek MORWI

domki Brdy - 8 osobowe, 110 zl za dobe

domki 2 pokojowe, 2 osobowe

75 zl doba

wyzywienie 15 zl za cały dzien ( sniadanie obiad kolacja )

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Uprzejmie donosze, ze wlasnie wpisalam 119 zgloszenie do internetu na Klubowa, jeszcze kilkanascie i bedza wszystkie ktore do mnie dotarly...

Przypominam ze do jutra jest ostateczny termin!!!!

Do wieczora jutra jeszcze mejlem beda przyjmowane.

nie widze zgloszen Tomka a owil ze zglosi naewet 5!!!

nie widze jeszcze kilku "bywalcow wystaw".

Pamietajcie ze to 2 imprezy beda: klubowka i coursing na 2 dzien.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...