Jump to content
Dogomania

Wystawa Klubowa Chartów


matrix.....

Recommended Posts

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ale zadalas pytanie...

nie wiem.

Wg Wojtka NIE ale wiem ze Andrzej Bilinski liczac ilosci stuetek dla Zwyc Klubu i Mł Zwyc Klubu liczyl 11 ras... 12 jest chart wegierski w klasie baby chyba ze on jest nieprzytomny.

Zawsze dostawały chyba (chociaz w zeszlym roku byly polaczone obie wystawy klubowa charta i klubowa charta polskiego).

trzeba zadzwonic do "gory" choc zaczynam przypuszczac ze ta niechec Ich do tegorocznej imprezy ma jakies "glebsze" podloze... i troche zaczyna mie to denerwowac dlaczego przepychanki wokol jednej rasy maja zepsuc cala impreze.

Link to comment
Share on other sites

hmmm... do tej pory myślałam, że jeżeli Klub Charta Polskiego i Klub Charta to są dwa osobne kluby to przyznawane są dwa osobne tytuły - Zwycięzca Klubu Charta Polskiego i Zwycięzca Klubu Charta - niezależnie od siebie...

To jest proste i logiczne, 2 rozne kluby i 2 rozne tytuly, dla mnie to zupelnie bezdyskusyjne.

Link to comment
Share on other sites

Tilia hmmm klubowej powiadasz..., a to bardzo dziwne ze tak powiem, bo ani na stronie Klubu Charta ani na stronie oddz. bytomskiego nie ma takich rewelacji :o wiec zadziwiajace skad takie informacje.

Mi to wyglada na jakas dezinformacje albo podpuche.

Ale poczekam co napisze JustynaJK, napisala taka ciekawa rzecz i zamilkla, hmm.

Link to comment
Share on other sites

Dzieki za informacje JustynaJK.

To bardzo ciekawe. W takim razie, poniewaz jestem jak najbardziej zainteresowana ta sprawa, zwroce sie z pytaniem do organizatorow Wystawy Klubowej Chartow o te 'rewelacyjne wiadomosci', ktorych nie ma ani na stronie internet. Klubu Charta ani na str. oddz.bytomskiego.

Link to comment
Share on other sites

Jesli CP sa na klubowce charciej przyjmowane, to maja taki same prawa jak inne rasy, nie widze zadnej innej mozliwosci po przewertowaniu regulaminow ZKwP. Jesli bedzie inaczej beda protesty, a jak wykona je ktos z zagranicy to beda bezposrednio do FCI. Jesli porownamy sytuacje w grupie 10 z innymi grupami, to pewnie CP powinny byc wylaczone z klubowki charciej, tak jak sa wylaczone sa ONy z grupy 1 na przyklad, czy boksery z 2 giej, poniewaz te rasy maja osobne klubowki. Dla mnie ta sytuacja bedzie wtedy jak najbardziej jasna, bo zaczne sobie regularnie jezdzic na klubowki charcie do Niemiec ( zreszta juz to robimy) bo tam sedziowie sa bezstronni ( przynajmniej jesli chodzi o CP) , a i chartow polskich pokazuje sie tam coraz wiecej jest wiec tam z kim sie spotkac. Powstanie Klubu Cp jest ewenementem chyba , w innych rasach powstanie wlasnego klubu owocowalo w rasie konsolidacja i popularyzacja danej rasy , w CP od momentu powstania rasy jest tylko bajzel i klotnie, no i co najgorsze 2 mioty na rok w rasie srednio.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...